Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

ello kochane :) wrocilam z podrozy poslubnej :P hahahaha bo wzielam slub z praca i mam wszystkmo w d ;) ehhhhhh u mnie zima na calego - a ja przesz ostatnie 3 dni na letnich oponach...... naszczecie juz wymieniam bo bym sie uziemila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) przyłączam sie do życzen dla kasiek :)))) u mnie zima na całego... rozgrzewam się ciepłą kawą...i stawiam po kubku dla każdej :))) bo widzę że Sipp dziś nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Kasiuniu podwójne całuski dla Ciebie 👄 👄 wszystkiego naj...naj...naj...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki! widze, ze tradycja mojej kawusi zostala wczoraj podtrzymana:) tak wiec juz na wstepie zostawiam kawusie dla tak jak ja niedosypiajacych:) wczoraj bylam u promotora. wszystko pozalatwialam jak chcialam i za tydzien znowu jade. ale widac juz koniec:) teraz pije kawusie i staram sie obudzic, ale chyba jest to awykonalne:( milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) pozdrawiam znad kubka z gorącą kawą :) Sipp, to fajnie że załatwiłaś wszystko jak chciałaś..i ze dogadałaś sie z promotorem... Ja ze swoim nijak nie mogę :(((( facet nie potrafi mieć swojego zdania i nie potrafi trzymać się jednej ustalonej wersji... teraz chyba z obawy zebym go o coś nie zapytała (o coś co wymaga konkretnej i jasnej odpowiedzi) po prostu mnie unika!!!!! ZENADA!!!!! a ja juz jestem psychicznie zmęczona :( Biała, a gdzieś Ty się zapodziała??? nie mam wieści od Ciebie, na topiku Cie nie widac :( :( :( Maxi, Kasia, cadra 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola-- a z czego tak w ogole piszesz prace? moj jest ok, czasami doprowadza mnie do szalu i stanu alimentu bo ma wymagania ksiezycowe, ale mu wytlumaczylam, ze takie wymagania to mogli mi stawiac niemcy, a on to sobie moze ewentualnie pogwizdac:D no i w koncu zrozumial, ze nie ma szans:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sipp...piszę z chemii i mikrobiologii razem wzietej :) i tak sie zastanawiam jakim cudem ten mój promotor...został profesorem? i jak w ogóle można tak zyc..nie mając swojego zdania... Piję kolejną kawcię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziś żem się nie odzywała bo w pracy awaria totalna: zero internetu, zero komunikatora, zero poczty elektornicznej :O sporo czasu ostatnio poświęcam http://www.najaja.pl/pelny,ekran,14808.html gra niesamowicie wciągająca :P dziś W. zwiózł trochę rzeczy ...idę przekładać w szafach ale najpierw \"polecę w kulki\" hehhe Kasia - spóźnione ;) najpesze zyczenia z okazji imienin 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki! na poczatek spoznione zyczonka dla Kasi!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 teraz dla niedosypiajacych kawusie a teraz napisze, ze dopiero teraz mam przerwe od 7 rano. ije 2 kawe, z czego pierwsza w pracy i mam nadzieje, ze wypije ja zanim stanie sie calkowice nie do spozycia. skonczylam jedna prace, teraz zabieram sie za kolejna. do tego mam audyt w pracy, wiec nerwowka jest na calego... no ale coz ja moge... wracam do pracki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim :) piję kawcię :) i będę musiała zając się robotą...a tak mi się nie chce...w dodatku chyba PMS mam :( Biała masz @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) ja tak na chwilke i mielgo dnia;) Biala - ja dopiero wczoraj weszlam na @ zaraz sie naprawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sippel-dziękuję za życzonka:) Ja jeszcze tylko 55 minutek i do domku. Ale mam lenia dziś-okropnego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! zgodnie z tradycja, zostawiam kawusie dla tych niedosypiajacych:) ja dzisiaj w pracy sobie siedze nad dyplomem i sobie powolutku go poprawiam, nie powiem, ale nawet mi to pasuje, bo jakos nie mam nic innego do roboty:) co porabiacie na andrzejki tak w ogole??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny za @ Uradowały mnie wybitnie :D:D:D:D odpiszę, ale proszę uzbrujcie się w cierpliwość ....no chwilowo natchnienia mi brak :O ogólnie w ogóle od wczoraj mam nastrój do D... Nawet uśmiechac mi się nie chce....jakiś DÓŁ czy co??? W. pyta czy coś mi sie nie podoba? czy coś jest nie tak.... a w sumie wszystko jest tak, tylko nastrój mam badziewny....mam nadzieję, że szybko mi przejdzie, bo z taka sobą ciężko mnie wytrzymać Andzrzejki? jakoś nie specjalnie.... dziś odwiedzam koleżankę nie widziałam jej może z rok....a i iść mi się do niej chce średnio. No ale pójdziemy.... posiedzimy kawę wypijemy i do domu się zwiniemy. A jutro moja mama robi imprezkę ostatkową. Od początku nie będziemy...ale dotrzeć się postaramy. Generalnie NIC mi się nie chce ....NIC aż chciało by się zaśpiewać \"nic mi się nie chce, seks mnie nie łechce\" zagram w bubble i idę przekładać ubrania z szafy do szafy Narka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwny ten dzien dzisiejszy, chętnie bym zasneła, ale na biurku spc niewygodnie- oczy mnie szczypią, moze od ślęczenia przed kompem, wczoraj do poduszki czytalam jakies horrory, a śniło mi sie , ze M wręczyl mi pierscionek złoty... :) oj te sny.. sennik podpowiada szczęsliwe małżeństwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi-- widze, ze podobnie spedzimy andrzejki, ja tez bede pisala swoja, a doladniej to bede ja korgowala bo sie stylistyka mojemu promotorowi nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam bałagan!!!!! wszystko co w szafach było jest na podłodze i żeby mi się tak chciało jak się nie chce!!!!!!!!!!!! oj dzieewczyny, jak dobrze, że ja już nie pisze żadnych prac...makabra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) przyłączam się do tych piszących prace :( :( :( niestety!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×