Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

"Nie możesz wyluzować i gadać z nami normalnie? " a wy nie mozecie? :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi-- ja tez czekam na nowiny od gosi. wiem ze przepracowana jest, no ale mam nadzieje, ze jak mi sie wkoncu uda wynajac mieszkanie to do mnie przyjedzie na parapetowke i ja troche odstresuje;) kwiatek-- tak, masz mi wyslac bo ja tak chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej eje ej, wszystko ma swoje granice maminsynku, bez idiotek prosze bo dostaniesz w ryj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cały kwiatek ….na podstawie jednego wpisu na kafe, potrafi określić czy jesteś kleptomanka czy nie hehehhehehehe …:D:D:D:D: usmiałam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ej eje ej, wszystko ma swoje granice maminsynku, bez idiotek posze bo dostaniesz w ryj " ej, szkielet mi grozi :D hehe no dobra sorry za idiotke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu wchodzimy na bardzo wysoko inteligentne poziomy dyskusji... Kleptomania (gr. κλεπτειν (kraść) + -mania) - zaburzenie psychiczne (ICD-10 F63.2) polegające na występowaniu niedającego się powstrzymać popędu do kradzieży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek ….z Tobą ciężko o luz…..bo Ty jesteś drętwy. Patrzysz tylko jak komu dopiec, szukasz okazji, zęby od idiotek wyzwać, jesteś sfrustrowany….spięty…. Zrób coś z tym, chłopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippel - no dobra, dobra :P to miejcie se 100 par butów- w sumie to zdrowe, nie? :P :P sippel- i nie wysle ci swojej fotki jezeli Ty nie wyslesz mi pierwsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurwiles mnie kwiatek, tradycyjnie... cham jestes i prostak bez szkoly, w sumie to mi cie szkoda jeszcze bardziej niz wczesniej, i jakas taka litosc mnie ogarnia bo stary jestes koniował, samotny jak lisc na wietrze, z dupną praca, niezadowlona miną, ktora jeszcze bardziej uwydatnia twoj sfrustrowany , szowinistyczny i starający sie pyskowac, ale mocno kulejący pysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kwiatek ….z Tobš ciężko o luz…..bo Ty jesteœ drętwy. Patrzysz tylko jak komu dopiec, szukasz okazji, zęby od idiotek wyzwać, jesteœ sfrustrowany….spięty…. Zrób coœ z tym, chłopie " hehe rozpracowalas mnie, jak zwykle ;P no cóż nie moge sie od niemieckiej mafii uwolnic i to mnie gryzie głównie... a teraz znalezc niezla prace ciezko jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam bIało-czarna sipp, maxii, no i kwiatka tez :-) naprawde miło Was widzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jesli potrafisz to pomysl troche... zastanow sie nad swoim zachowaniem.. przeanalizuj dlaczego dzieje sie tak jak sie dzieje, gzie lezy przyczyna takiego chujowego jestestwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi - spoko :P ktos musi zapłacic za upokorzenia jakie mnie spotkaly do kobiet i padlo na kafeterie :P :P hehe wrzuc na luz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek-- no coz to nie zobaczymy siebie... nazwales kleptomanka kogos kto nia nie jest, ona nie kradnie tych butow, ona je kupuje. moze byc zakupoholiczka, ale nie kleptomanka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippel -oj nie czepiaj sie pani mądralińska, pozżerałaś wszystkie rozumy czy jak :P PS a czemu ona sie nie broni sama? :P tylko umilkła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek-- jeszcze kilka tych rozumow mi zostalo do zjedzenia, wiec nie wszystkie:) i mozna powiedziec, ze wystepuje w roli adwokata:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce isc do kina na ten nowy z pittem film, "ciekawy przypadek bb" widzialam trailer, zapowaida sie zajebiscie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ogladalam "wojny slubne" czy jak sie ten film po polsku nazywa. bardzo przyjemna komedyjka:) mozw nawet sie skusze na jeszcze raz;) a pita jakos nie lubie, dziala mi na uzebienie koles tak samo jak criuse...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i odradzam polski film "idealny facet da mojej dziewczyny" - dno totalne, nastawiona bylam na komedie, a to jest tragikomedia z bardzo cienkim aktorstwem i fabula o niczym... dobry jest film "dzieczyna mojego kumpla" - amerykanski, taka komedia lekko antyromantyczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sipp.. "Niektóre kobiety są po to, by je wielbić, inne - żeby je bzykać." ja Ciebie uz wielbie :-), bzykac nie będę :-((, podoba mi sie to Wiesz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kleptomania, nie no naprawde dobre :D Nazywaj to jak chcesz Kwiatek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papo-- hehe, bno jeszcze powinno byc, ze dla niektorych jedna kobieta moze byc do wielbienia a dla innych do bzykania;) ale takie sa fakty, ze sa laski do wielbienia a inne do pieprzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sipp – oglądałam „Idealny facet….” , i mam takie samo zdanie…. porażka, większą część filmu zwyczajnie się nudziłam…. Nikomu go nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippus, mnie sie idealny facet nawet podobal, lubie marysie seweryn i w tym filmie byla dobra:) duzo wątków, ojciec redaktor, radio zawsze dziewica, dla mnie extra, pokazuje na czym polega praca duchownych w naszym panstwie... byleby kase miec. i ten watek z olbrychskim, schiza lekka, coraz wiecej psycholi na swiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sipp.. moje doswiadczenie życiowe cos mi mówi na ten temat ze dokładnie tak jest jak pszesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×