Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

sippel - oczywiscie kobieta to tyko uciążliwy dodatek wiadomo do czego ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co Kwiatek??? ....a może ty się ogol w kólko i krzyżyk :O Po co te złośliwości??? Chilińska na zero się ogoliła?????? łoj.... nie widziałam jeszcze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek może mi powioesz do czego kobieta jest tym dodatkiem??? (jeny jaki matoł [załamania rąk])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biało-czarna - to Ty nie wiesz do czego kobieta jest dodatkiem? :D doucz sie w takim razie ;P zeby sie nie okazalo ze dziecko ci bocian przyniesie :P maxisingiel - ja ci bede kochanie podpowiadac co dla Ciebie najlepsze bedzie ;P i pamietaj-ja wiem najlepiej ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes kwiatek tak bezdennie nudny w tych twoich głupkowatycjh wypocinach ze mam refluks jak cie czytam, chłiopie takiego ciapka jak ty to ze swieczka szukac, gdzie ty kurwa masz jaja? tobie Bog oprocz malego koliberka w slipach niestety nic nie dał, biegaj se z tym twoim pieskiem i zostaw nawet myslenie o kobietach tym, ktorzy wiedzą o co chodzi. wracaj chlopcze do mamusi. biala 👄 :) moja narciareczko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxisingiel - opanuj sie bo zarzygasz monitor i jak mi bedziesz odpisywac słonko 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek – ze niby kobieta jest tylko dziurą do dymania???? Ło matko, jakie to płytkie, niskie żałosne…..jakże mi Cię żal…. Jeśli takie masz zdanie o kobietach to nic dziwnego, że trzymają się od Ciebie z daleka…. Maci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek-- nie Tobie mam sie podobac:) zreszta nie za wlosy sie kogos lubi a za charakter najczesciej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papabravop
chyba kwiatkaa pogięło :-), nie przejhmujcie sie dziewczyny :-), pozdrawiam pieknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeliby mój paw obrał azymut prosto na twoja głowe kwiatek to chętnie go puszcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Biało-czarna Maci " to fajnie ze sie do mnie zwracasz juz moim imieniem sloneczko 👄 pacio - ty zostaw dobra zadymke bo jeszcze zawału dostaniesz i naprawde chryzanetmy sie przydadzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippel - nie łap mnie za słowka ;P wiec poprawiam sie - nie podobaja mi sie krótkie włosy u kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć papo ;) Cieszę się, że jako przedstawiciel płci brzydkiej masz odmienne zdanie niż Kwiatek…. ;) Po za tym miło Cię widzieć, gdzie się podziewałeś jak tu niezaglądałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papcio - weź nie bądź pantoflarzem bo te żmijki stąd by cie ustawiły w 5 minut pod swoim butem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za co innego niestety nie da sie ciebie złapac ciapku, chyba ze pensetą....i przy uzyciu lupy. heheh mialam kiedys sąsiada ktory podobnie jak ty mówil, podobne poglądy mial, musial sie ewakuowac bidny ciotunia do australii, bo mu dupsko chcieli przerżnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żmijki??? …Kwiatek, jak Ci się towarzystwo nie podoba to po cóż tu zaglądasz??? Nikt nie karze Ci siedzieć wśród żmij….. Sssssssssssssssssssssssssssssssss….. :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi - dobrego rżnięcia to chyba tobie brakuje bo ciagle w te same klimaty wpadasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"za co innego niestety nie da sie ciebie złapac" hehehhehehee Maxi!!!! hehehehhe :D:D:D:D:D:D hehehhe no bombowa dziewczyno jesteś!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biało-czarna - wracamy do szkoły podstawowej i uczymy sie pisac KAŻE. na wieczór prace domowa ci zadaje-50 razy w zeszycie to napisac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biało-czarna - uwazaj bo sie zadławisz tymi hehehe. napisz cos oryginalnego a nie wdzięczysz sie do tego szkieletora maxisingla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ty wiesz znawco kobiet czego najbardziej mi brakuje, sfrustrowany koniowale, juz ci opuchlizna z ręki zeszla, mozesz spuscic resztki cisnienia ze swojej mini dętki. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapracowany jestem ostatnio ale zawsze do Was chętnie zaglądam jak tylko ma czas, oiecujeę solenna poprawe w tym względzie, a kwaitkowi nie dajcie się sprowokować, widac szuka zadymy iedaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek-- jak na razie podobam sie innym i to jest najwazniejsze:) a ze Ty takich kobiet nie luibisz to juz inna bajka, zreszta nie mam calkiem krotkich tylko moje krecone jak sa poldlugie to sie nie chca ukladac;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee tam…Kwiatek…. Byka każdemu zdarza się strzelić :P Zaraz tam do podstawówki wysyłasz….. a ja zwyczajnie myślałam o karze dla Ciebie….niż o kazaniu Ci stąd spieprzać…. :P zwykłe przejęzyczenie :P Papo :D nudzi mu się i chce nas sprowokować :) trochę mu się dajemy….wiesz ostatnio pustki tu były, teraz jest okazja popisać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papcio - rozpracowales mnie ;) bialo-czarna-bierz przyklad z maxi-nielze teksty ma ;P sippel-to wyslij mi jeszcze fotke do oceny i juz sie nie wtrącam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi chłopina co może, a jak widac niewiele może :-) ciekawe czy w zyciu tez tak , czy tylko na forum taki zadziorny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zaraz tam do podstawówki wysyłasz….. a ja zwyczajnie myślałam o karze dla Ciebie….niż o kazaniu Ci stąd spieprzać…. zwykłe przejęzyczenie " Biało-czarna - tylko winni sie tlumaczą :D "Papo nudzi mu się i chce nas sprowokować" :P :P :P sippel- :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×