Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

"robi chłopina co może, a jak widac niewiele może ciekawe czy w zyciu tez tak , czy tylko na forum taki zadziorny " papcio - w zyciu jestem małym chudym zalęknionym onanistą z wklęsłą klatą dlatego tak ciągle na forum babskim siedzę :o :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"sippelsweg no i co juz kwiatku nie cfaniakujesz? " sippel - uruchomie swoje kontakty kafeteryjne i wyhacze twoja fotke ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz se zwalił, i mu wkurwa przeszła :) teraz bedzie ryjki zadowolone wysyłal ,bo mu juz nasienie nie uderza do głowy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papabravo - taki zapracowany jestes to moze bys chcial pracownika ;) przestalbym sie rozrywkowywac na kafeterii :o PS ale jutro was nie nawiedze bo do Berlina jade, wiec spokojnie sobie piszcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxi :D:D:D Twoje poczucie humoru mnie powala!!!! Zaplułam mój nowiutki monitor :P:P:P:P hehehehhehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi - zgłupiałaś do reszty?? :o ja pisalem o pracowniku a ty w koło Macieju o jednym :o i kto tu siano we łbie ma :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Biało-czarna Maxi Twoje poczucie humoru mnie powala!!!! Zaplułam mój nowiutki monitor " biało-czarna - biedna istoto, teraz postow maxisingla nie przeczytasz :D PS nie odchodź jeszcze, zostań z nami 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippel - hehe, ty wyslij ;) dobra to milego wieczoru zycze bo zaraz ciemno sie zrobi niestety :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"maxisingiel (jobpass@o2.pl) wkoło macieju to ty bys chcial, niestety nikomu sie nie chce biegac " maxi... no przeciez biegacie wkoło mnie własnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek, tak naprawde to jestes chya fajny gość tylko dziś chyba nkt Ci nie dał w nocy tego o czym marzy kazdy facet , moze stąd ta frustracja. odpuść chłopie i ,miłej podrózy do Berlina, przekazuje Tobie moją pozytywną energię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papabravo - dzieks za zyczenia, kwiatka ci nie dam boś facet ;P tak na serio to prace bym zmienil bo sie nudze i wymyslam rozne głupoty prowokacyjne na kafeterii :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedziałem że jestes porządny gość, powinieneś tylko przeprosić bo to naprawde fajne dziewczyny :-), prawda dziewczyny:-) że jesteście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do podrozy to oby nie bylo jutro rano ślisko bo musze na pociag podjechac. szczyt wszystkiego to umiescic w rozkladzie jazdy PKP "pociag pospieszny" z Łodzi do Kutna który 68 km pokonuje w.... 1h30minut :P jak powiem to szefowi (Niemcowi) ze w Polsce pospieszny jedzie 40 km/h to juz sie tylko śmiał bedzie bo juz nie warto sie złościć na Polaków... przeciez S-Bahn niemiecki szybciej jedzie nie mowiac o ICE ktore do 240 km/h sie rozpedza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi - no troche wredna jestes, to fakt :P ale teksty masz naprawde niezłe - jak ike :D no i ty jedna mnie wywalilas na dobre kiedys z tego topu :) nikomu by sie tego nie udalo zrobic wtedy jestem tego pewien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi i wcale się nie zmieniaj z tą wrednością, o której sama piszesz nawet Ci do twarzy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papcio - to wlasnie osobowosci stanowia o barwności i atrakcyjnosci kafeterii ;) tak to nudno by bylo, nie? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"maxisingiel (jobpass@o2.pl) wazeliniarze!! boicie sie mistrzyni ciętej riposty!!!" Kwiatek zadziora z Limanki z Łodzi nie boi sie szkielecików ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkielecik jest scyzorem z krwi i kosci i zadna limanka i inne tego typu pierdoły jej nie straszne!!!!! papcio, dzięki, zarumienilo mi sie lico :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"papabravo dla mnie maxi napewno nią jest " paciuś, weź no nie rozczarowuj tylko podogryzaj jej ;) co sie baba bedzie wywyzszac :P it's a man's world, isn't it? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi, scyzora to ja mam... papa, pisales żeś wojskowy- mowi ci cos nóż "kabar" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×