Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

ja tez w udawaniu jestem dobra...:P:P ale za pare minut cos czuje ze bede musiala sie wylogowac bo mi juz sterta papierzysk rosnie (psia juha!!!) a tak sobie marze, chcialabym sie teraz rozlozyc na jakims leżaczku albo hamaku, na plazy, gdzie od wody wieje lekki wiaterek, gdzie slychac jak szumia fale...pachniec oliwką, czuc promienie slonca na skórze, popijac sok ananasowo- bananowy, albo dobrego drinka.... chociaz na chwile sie tam przeniesc....mmmmmmmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczęta to ja sie żegnam... Właśnie zadzwonili z kuratorium, że wpadną z wizytacja i muszę papiery porządkować... No żesz Kurwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie nurkowalam pod biurkiem coby sobie kabelki w koncu poprzyczepiac tak bym o nie nie zachaczala no i szef jak na zlosc podszedl do mnie i pyta sie co tam robie, nie wiele sie zastanawiajac odpowiedzialam "ze sobie dobrze" odszedl bez slowa:D a teraz drugi mi nalot na biurko zrobil zobaczyc czy pracuje... akurat pracowalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi, sprawdziłam @ pięknie wyglądasz :) przepięknie...:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze 30 minutek do wyjscia, a mnie sie juz nawet siedziec nie chce. do tego po pracy musze z N jechac do banku, pozalatwiac sprawunki mamie i pewnie dopiero kolo 17 cos wszamie:( a pozniej samochod odebrac i dopiero do siebie... zawsze jak jest beznadziejna pogoda to ja mam najwiecej do zalatwienia, ale postanowilam w koncu zakupic sobie wage lazienkowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykład na ogłupienie organizmu. Zdanie z wniosku wyjaśniającego, stworzone przez koleżanke ;) "Kartka z opisem dokumentu jest na stałe dołączona do faktury poprzez sklejenie" :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie deszczowo i pochmurnie….i też nie jestem w rześkim nastroju do tego od rana leń ogarnął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, a na poludniu Polski słonecznie i troszke wietrznie, pewnie wieczorem przyjdzie deszcz... chyba pojde sobie zrobic trzecia kawę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już trzecią??? ja cie nie mogę! ja zazwyczaj piję jedną....od święta dwie....a po trzech to mnie telepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) ja dopijam pierwszą kawcię...od rana...bo latam jakoś i nie mam czasu spokojnie siąść do kompa. Maxi...obejrzałam Cię w wersji rudej :) no w szoku jestem lekkim...bardzo odważny kolor! przyciągasz uwagę :) :) przyzwyczaiłas sie już do nowego koloru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olla, jeszcze nie do konca, jakos tak co rano mój widok w lustrze mnie lekko szokuje :P ale fakt, przyciaga uwage... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duzym plusem jest to, ze po dekoloryzacji troche sie wysuszyly wlosy i mi chyba łatwiej je ulozyc, bo wczesniej to sianko bylo, ze ho ho!!! :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxi - cudy kolorek!!! Też mnie ciągnie do rudości, ale takich bardziej czerwonych ;) Może też się kiedyś odważę ;) W ogóle moje włosy stały się dziwne... Błyskawicznie jaśnieją mi od słońca. Po ciemnym brązie został jasny już :( Miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! ja wczoraj w kraku na uczelni bylam. pouzeralam sie z idiotkami w dziekanacie, jedna doprowadzila mnie do skrajnej agresji, no ale jakos poszlo i mam nadzieje, ze wszystko jest ok. z pierscionka co dostalam od N w sobote wypadl mi jeden kamyczek, no i musielismy oddac do reklamacji, rozpatrzenie reklamacji trwa 2 tygodnie, jesli zostanie uznana to kolejne 2 na usuniecie usterki, a ze juz nam powiedzieli ze zostanie uznana reklamacja, bo widac, ze zle byl osadzony i wypadl sam z siebie... wiec mialam byc miesiac bez pierscionka, no ale N stwierdzil, ze sie odzwyczaje od chodzenia i kupil mi drugi... musze przyznac, ze zdebialam... a kobieta w apartie jeszcze bardziej niz ja... maxi-- kolorek sliczny:) tez kiedys taki mialam na glowie:) nie zaprzeczalnie rzucasz sie w oczy teraz:D no ale pasuje do Twojej osobowosci taki kolorek no i Ci pasuje:) chociaz ja osobiscie wole Cie w ciemnych, jakas taka bardziej drapiezna;) gos--🌻 biala--🌻 ola--🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippus :D niezle z tymi pierscieniami, N cie obdarowuje az miło!:) no pokaz te pierścionki, bo ciekawosc mnie zżera... :P nie wyspalam sie dzis dosc mocno...:):) co do włosów, dzieki dziewuszki za opinie:) sippus, ja tez uwazam ze w czarnych bardziej zawadiacko wygladam, ale na lato postanowilam byc milsza i bardziej przyjazna ludzikom:) biala, olej robote! za cieplo dzis na prace, WAGARY!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi-- w necie na stronie apartu ich nie ma wiec ciezko mi jest je pokazac:( no ale poszukam jeszcze noz uda mi sie je upolowac:D no rozpieszcza mnie N;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech…kto to widział, żeby przy piątku tyle się działo… :O na szczęście wieczorek odreaguję bo idę na piwo :) Sipp – zawsze foto dla pierścionka możesz zrobić :D też jestem ciekawa jak wygląda i jeden i drugi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niezłe cacko :) ach ten N, z tego co pamietam to ma brata to moze mnie zapoznasz sipp?:D:D:P (chyba ze mi sie popieprzyło cos w dyni) biala, ty pijoku :P tez se pojde na piwo, a co... tak ładnie u mnie.. nad woda usiąde i bede sączyc .... upał masakryczny, a ja w ciezkich buciorach przylazłam, bo myslalam ze bedzie padac...hmmm... oglądalyscie slumdoga? chcialabym poznac wasza opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi-- ma mlodszego brata, ale z tego co zauwazylam, to bynajmniej nie jest taki dla kobiet jak N. taki cwaniaczek z niego. chociaz N tez byl troche cwaniakowaty zanim go strzala amora nie ukasila;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez mam zle doswiadczenia z mlodszymi. brat jest w moim wieku, ale za niego bym sie nie brala, bo bym go znokautowala przy najblizszej klotni, a N stara sie zawsze porozmawiac zanim wejde na obroty wyzsze niz normalnie - sama nie wiem jak mu sie to udaje, ze jeszcze nigdy nie widzial mojej furii skierowanej przeciwko niemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głowa mnie rozbolała :O niech ten dzień (pracowy) już się skończy.... Sipp – no no…N w Ciebie inwestuje :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×