Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

nie pijcie tyle :P no dobra to pijcie :D ale wypijcie za moje zdrowie bo chora jestem :( ide spac dobranoc 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodatkowo zapiłam już tym piwem pigułkę i tabletki uspokajające z walerianą----będę spała jak singielka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gotowa na wszystko----a chcesz w twarz za te smęty? Chłopy to jełopy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeść mi się chce:( Mam ochotę na dwie rzeczy jednocześnie- parówki i krem czekoladowy do pieczywa:) Myśliecie, że da się to jakoś połączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe Kajzerka :) nigdy tak nie próbowałam.... a ja przez to wino zapomniałam o kolacji... i Ty mi przypomniałaś :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu Was mam :D Kajzerka 🖐️ Jak tam humoerk?? Mam nadzieję ze juz lepszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gotowa :D Mnie też ;) Tata wrócił i mi nie pozwoli pójść po drugie winko 😭 Ale moze jakos się zakradnę :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już wcięta jestem, pogawędziłam z moim byłym, ale myślę, że to już była nasza ostatnia rozmowa:) Przegoniłam upiory przeszłości, wyjasniłam zaległe sprwy, które mnie dręczyły i wisiały w powietrzu, sprawy niezałatwione, przez które miałam 6 miesięcy depresji:( Myślę, że dzisiejszy wieczór był w jakimś sensie przełomowy, spokojnie zamknęłam furtkę, i teraz czas nauczyć się żyć na nowo. Tylko czy potrafię? Przez 6 miesięcy nie potrafiłam wyrzucić jego kontaktów, powinnam zrobić to dzisiaj. Czy umiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem myślę, że on był sensem mojego życia, nie jedynym ale jednym \"z\", w tym momencie czuję taką pustkę, że teraz rozumiem ludzi, którzy popełniają samobójstwa z tego powodu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajzerka 🌼 Na pewno umiesz i potrafisz ;) Wystarczy chcieć ;) Ja też myślę o wykasowaniu wszelkich kontaktów do byłego ale jeszcze chyba za wcześnie :O Póki co zmieniłam go na gg na Ciula a na komórce na Zdzira i jest mi o niebo lepiej z tym ;) Dobrze ze sobie wyjaśniliście wszystko, będzie już tylko lżej, zobaczysz ;) Musisz się tylko postarać myślec pozytywnie mimo wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moloko 23 a ty wiesz że tp niezły pomysł. Może nie skaoswać, ale zmienić na jakieś chamski epitet. Dobry etap wstępny:) Wiesz, pewnie się humor poprawia jak widzisz hasło \"Kutafon jest dostępny\" ahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajzerka dokładnie to miałam na myśli :D Pomaga, uwież ;) IU mnie też sprawa dosyć świeża i dosyć zawiła wiec wiem co przeżywasz ;) Tylko ze ja już potrafię z tym żyć i ostatnio postanowiłam kategorycznie z nim skończyć!!!! Życze Ci tego samego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniłam na męską dziwkę:) Ale tak mi ciężko na sercu, nie mam po co jutro wstawać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kajzerka :D Mnie najlepiej pocieszanie wychodzi na żywo ale postaram sie i na forum, specjalnie dla Ciebie ;) Otóż Kochana, jest cos takiego jak przeznaczenie i ja w nie wierzę jak mało kto ;) Już nie raz sie spotkałam z dowodami na jego istnienie i niekt nie jest w stanie mnie przekonać że jestem w błedzie !!! Skoro nie jesteście razem to widocznie tak miało być, skoro boli -tak miało być, ale na pewno tez jest tak ze przestanie, że dostrzeżesz słońce na niebie, że dostrzeżesz pozytywy życia bez niego, że dostrzeżesz to jak dobrz ejest Ci samej no i najważniejsze dostrzeżesz innego, lepszego, bardziej kochającego, toroszczęacego sie i w ogole naj, naj, najlepszego jaki móg Cię spotkać ;) tylko to wszystko wymaga, czasu, wymaga pozytywnego myślenia, pokonania dołków, pokonania tego co złe !!! Trochę chęci z Twojej strony a wszystko bedzie zmieniało się na lepsze!!!!!! Trzeba chcieć!!!!!!!!!!! Wiem co pisze bo ja tez walcze z rzeczywistością, przeciwnosciami losu, z samotnością, z ranionym sercem i wiem ze to pomaga ;) Ja jestem tego dowodem :D :D :D Ale walnełam wykład :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, tez jestem sama od jakieś pól roku będzie. Straszny dziś ten dzień :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To był bardzo mądry wykład:) Tylko ja chyba nie chcę patrzeć do przodu, babram się się w przeszłości, chcę żeby wróciła, żeby było jak dawniej, żeby wrócił. Nie umiem się z tego wyzwolić i to jest koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten etap kajzerko tez mam za sobą :O Złudzenia, nadzieje i w ogóle wszystko bleeeeeee 😭 Ale teraz juz jestem na etapie zmian, przykłada Ciul i Zdzir ;) Wiec pociesz się tym ze jednak będzi elepiej ;) Malinka ;D Poczytaj sobie mój ponoć mądry wykład i napij sie z anmi, bedzie lepiej ;) Gotowa :D Ale dlaczego ta minka :O Na końcu ?? Ja cały czas żyję myślą ze będzie lepiej, że będzie tak jak jest nam przeznaczone i nie ważne co zrobimy bo nie mamy na to wpływu ;) Trzeba po prostu zyć!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nie mam problemu z tym że się rozstaliśmy bo sama go zostawilam. Tylko mam problem żeby teraz trafić na odpowiedniego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×