Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

:( biedactwo no mnie sie udalo za ktoryms razem ze sie zakochalam z wzajemnoscia, ale to co przez 4 lata przeszlam to nie zycze nikomu dopiero teraz sie dogadujemy na tyle, ze nie chcemy sie pozabijac, rozstawalismy sie kilka razy, wiele razy dalismy sobie tak popalic, ze szkoda slow. ale zawsze warto sie zmienic jak sie kocha wiec mam nadzieje, ze odpisze ten Twoj Luby, w sumie dzisiejszy dzien jest jak zwykly tylko jakos media szaleja... :( kieliszek podstawiam, a jakie masz winko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a własnie kończę francuskie winko Vin Rouge Dessert, które rozpoczełyśmy wczoraj z koleżanką ... Czerowne, smaczne takie na półwytrawne chyba choć na etykiecie napisali, że smak lekko słodki :) a za chwilkę otwarcie czerwonego półsłodkiego winka Varna (bułgarskie) a Ty co popijasz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja popijam sobie winko biale, mozna by rzec ze jest polskodkie, ale podchodzi pod polwytrawne, jest to winko niemieckie a varne znam i lubie :) musze przyznac, ze gusta winne mamy podobne:) no to nasze kawalerskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja dpstałam dziś życzenia walentynkowe od kolegi i mamy. Od mamy mnie rozbroiły. A tak ogólnie to wojuję z moim byłym ale teraz to już mnie nawet bawi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma czego gratulować, ale sam się kutafon naprasza:-) Jak chce wojny to będzie ją miał:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie mama też przesłała kwiatka smsem ...no i to by było na tyle... Ona w pracy dostala 3 walentynki!!! ...a ja nic. Mąż koleżanki napisał sms\" Szczęsliwego Dnia Walentego\" czy jakoś tak... ech... No a ja wysłałam w tym roku tylko jedna walentynkę (e-kartkę) ...kiedyś wysyłałam wszystkim przyjaciołom... Zdrówko Dziewczyny! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mamk dołka ...ale się obawiam, że mogę zacząć pisać dziwne smsy....do ... ech! lepiej, żeby nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej czekajcie na mnie, ja jeszcze browarka nie otworzyłam:-) No jak mogłyście się nastukać beze mnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja się nastukam i zacznę pisac do byłego,że tak naprawde to nadal coś do niego czuję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajzerka się nastukaj ...ale smsy do byłego se daruj... jak Ty sobie darujesz to i ja do \"etatowego\" nic nie napiszę ...choć mnie kusi ...oj kusi.... Euforia> [czesc} ...a my właśnie tu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój też raczej niedoszły, bo też niby tak naprawdę nie byliśmy razem,ale akcje były:) Tylko mi się nie chc etłumaczyć zawiłości naszego związku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wszystko rozumie tylko pojac nie moge :P ;);) zartuje ale znam takie tematy wiec dziewczyny trzymajcie sie i nie dajcie sie jutro przejdzie jutro bedzie lepiej :) a ja leze ale nie pod stolem tylko w lozku :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łooo jezusssssssss a ja sama leze no moze nie sama laptok grzeje mi kolana :P heh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurna! a ja chyba się spijam na wesoło ...bo wszytko co czytam to mnie bawi :) ... A w łóżku też bym chciał być z kimś ... KURNA!!!!! z kimś konkretnym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chcę mojego byłego:( Nikt tak nie całowała i nie przytulał jak on:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chcę mojego byłego:( Nikt tak nie całowała i nie przytulał jak on:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chcę mojego byłego:( Nikt tak nie całowała i nie przytulał jak on:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się dziś spijam na oszołoma, bo zmęcozna jestem i wali mi do głowy po jednym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×