Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Witajcie singielki ;) Mimo powalającego kataru, spędziłam wczoraj bardzo miły i udany wieczór :) Wyśmiałam się za wszystkie czasy :D A Wy? Kajzerka co za rzeczy Cię podminowały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *samotna*
Witajcie dziewczynki. Wybaczcie, ze Was ostatnio zaniedbalam:(. Naprawde nie mialam kiedy tu wpasc, widzie Bialo-Czarna, ze jako jedna jeszcze pielegnujesz nasz topik:D. Jak sie udalo wesele? Jak tam Twoj "etatowy":)? Poznalas, jakis fajnych facetow? Kajzerka, odezwij sie! Napisz nam, co Cie gryzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *samotna*
Gotowa na Wszyko 🖐️ masz rewelacyjn nick:D. Wlasnie widze jak zakuwasz ;-). Ja dzis tez cala niedziele przebomblowalam sama w domu....lubie takie leniwe niedziele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *samotna*
mialam na mysli....."przebablowalam".....ale byk :p Tak sie wlasnie domyslalam, ze Twoj nick wzial sie od nazwy serialu. Z tego co rozumiem, wlasnie ta godzina teraz nastala:p? Czyli co, 22:D? W tym roku konczysz studia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *samotna
Ja mature zdawalam w Niemczech. Po maturze zrobilam 3 letnia szkole pomatrualna, kierunek ekonomia. Pracuje od 5 lat w firmie, w dziale Controllingu i studiuje zaocznie ekonomie....a wiec pisanie pracy dyplomowej mam jeszcze przed soba, pomimo moich prawie 30 lat ;-). Wspolczuje Ci, wiem jaki to stres,i doskonale wiem, ile to kosztuje wysilku, zeby sie przelamac i zabrac do nauki.... Dziewczyny mialy racje, jak najbardziej trzeba dbac o zdrowie psychiczne :p, i ja Ci wlasnie w tym pomaga;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki mam nadzieje, ze po weekendzie u was wszytko ok. wszedzie snieg i bialo, a u nas w Hamburgu, pieknie ale zielono.... nic tylko sie normalnie wybrac jak na wiosne nad rzeczke :) pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w sobote mialam imininy, ale sie moim znajomym zapomnialo :( no coz... wiec sobote spedzilam z kieliszkiem wina, ogladajac stare i niesmiertelne komedie, coby sobie humorek poprawic. wiadac taki los wygnancow :) ale dzisiaj jest poniedzialek i juz bez kieliszka wina siedze w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *samotna*
Aniela :p, ode mnie tez spoznione zyczenia imieninowe ;-)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dylemat mam
Cześć *samotna*! 🖐️ Miło widzieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *samotna*
dylemat mam----Ciebie tez milo widziec;-)🖐️ gotowa na wszystko----nie wiedzialam, ze masz dzisiaj egzamin, inaczej zyczylabym powodzenia ;-)... Ucz sie, ucz, a pozniej wpadnij do Nas, bedziemy tu wspolnie z dziewczynami dbac o Twoje zdorwie psychiczne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) Hej Samotna 🖐️ wesele udało się bardzo bardzo :D Facetów żadnych nie poznałam bawiłam się tylko z jednym... na przeciwko siedziały dwie fajne parki z którymi nawiązaliśmy kontakt ;) Etatowy skoro świt sobie pojechał i znów nie zobaczymy się miesiąc albo i dłużej :( Teraz męczy mnie przeziębienie, ale jak wydobrzeje rozpoczynam rozglądanie się za jakimiś fajnymi facetami w moim mieście ;) Witam Gotową na wszystko-prawie ;) ...jak idzie wkuwanko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehehe Gotowa! sie nie przejmuj ...pamiętam z czasów studiów ...im mniej czasu poświęcałam na naukę tym lepsze były wyniki :) Grunt to mieć dobre ściągi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *samotna*
Czesc Bialo-Czarna----niedobrze z tym przeziebieniem, musisz sie wykurowac, zeby tryskac uroda i nieodstraszac potencjalnych kandydatow :P Masz racje, daj sobie spokoj z Etatowym...rozejzyj sie u siebie ;-). Zartuje, ja nie jestem typem, ktory szuka, co bedzie, to bedzie, nic na sile gotowa na wszystko----jak tam wkuwanko:P? Czego sie uczysz, co studiujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehehe Gotowa! sie nie przejmuj ...pamiętam z czasów studiów ...im mniej czasu poświęcałam na naukę tym lepsze były wyniki :) Grunt to mieć dobre ściągi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehehe Gotowa! sie nie przejmuj ...pamiętam z czasów studiów ...im mniej czasu poświęcałam na naukę tym lepsze były wyniki :) Grunt to mieć dobre ściągi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jest tu ktoś? Już nie mam zawirowań, bo miałam \"kandydata na kandydata\" do mojego serca, ale okazał się kompletnym kutafonem, dobrze, że nie zdążyłam się zaangażować na maksa:) Już wróciłam do normy i jestem znowu wstrętną zatwardziałą feministką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dręczy mnie tylko jedno pytanie---------czemu JA--- silna kobieta, przyciągam wiecznych kłamców, erotomanów, męskie dziwki, łgarzy i krętaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ups ups ups

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za słowa otuchy, wiecie ja się przed tym bronię, ale ja naprawdę zaczynam myśleć, że ja mam jakiegoś pecha do facetów:( To jakieś fatum, nic normalnie tylko same \"atrakcje\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, ja się już nie mam siły czasem uśmiechać, widzę jacy z facetów są dranie i jedyne na co mam ochotę to bić, drapać, kopać,gryźć i mówić im prawdę o nich samych prosto w oczy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się jak one to robią---niektóre są takie głupie, infalntylne i brzydkie----przepraszam za szczerość:)---a kogoś mają.Nie wiem na czym to polega:) Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja jestem chora :( a buuuu. a do tego jutro mam rozmowe kwalifikacyjna w innej firmie:( a do tego teraz musze siedziec w robocie ;( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) sippelsweg > współczuję Ci z chorobą, wiem co to znaczy siedzieć w pracy w takim stanie. Mnie na szczęście jest już lepiej (nie wyglądam jak klaun) Za rozmowę kwalifikacyjną trzymam kciuki! Koniecznie napisz jak poszło. gotowa na wszystko-prawie > oczywiście też trzymam kciuki ;) O jaką pracę sie straracie? A propos bycia singlem ...strasznie mnie pociesza jak piszecie, że Wy i Wasze koleżanki single to są super fajne babki, ładne i nieprzeciętne :) ja też jestem taka babka! Fajna, z poczuciem humoru (czy ładna to rzecz względna - co się komu podoba) ...i mam pecha, że albo ktoś mi się podoba albo ja komuś :O a gdzie wzajemność???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka drogie kolezanki :) dzisiaj czuje sie juz lepiej, wiec wygladam tez lepiej :) rozmowe mam o 15 wiec prosze o trzymanie kciukow. ja ide na rozmowe w sprawie pracy dyplomowej, staram sie o pisanie pracy dla prmemyslu, ta rozmowa jest w firmie zajmujacej sie produkcja i eksploatacja silowni wiatrowych :) uorzedzajac pytania, jestem na podwojnym dyplomie z mechaniki i budowy maszyn :) wiem kobiece studia :) >>> gotowa na wszystko bede trzymala kciuki by sie rekrutacja zakonczyla pomyslnie :) a co do atrakcyjnosci, to jest jeszcze jeden wspolczynnik, ktory odstrasza facetow jak kobieta jest ladna i inteligentna, znaczy sie jest potencjalnie niebezpieczna, wiec wielu facetow woli sobie odpuscic. no coz ich strata :) buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie jestem zabójczą pięknością .... co ich może odstraszać? Może mój silny charakter? ....albo wiem INTELIGENCJA ...oni nie lubią kobiet mądrzejszych od siebie.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialo czarna dokladnei tak jest, dlatego warto czasami poudawac glupsza i wtedy jest dobrze, albo poszukac madrzejszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem singielka choć dopiero od miesiąca :(:(:( ale to nic jakoś to będzie może jakiś miły , przystojny, mądry........... itd. w końcu się napatoczy :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×