Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

[czesc} Samotna jak przeczytałam opis o Marcysi to mnie się wydaje, że bardziej do mnie pasuje ...niż ten O Zosi z Nadobre i złe... Pozdrawiam (...i wracam do pracy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczeta :) tez zrobilam sobie ten psycho test :) i wyszlo mi jak gotowej... ze jestem jak Agnieszka i ze uwielbiam brutali w sumie zadne nie zgadza sie w 100%, ale owszem kombinuje jak kon pod gore i nie lubie facetow co sa lalusiami. facet ma byc facetem, a ze ja jestem wychowana w gronie chlopcow, a do tego jestem bardzo ambitna, wiec charakterek mam nie do pozazdroszczenia. Wielu facetow odprawilam z kwitkiem, bo im wchodilam na glowe i to jeszcze za to kwiaty dostawalam :( no coz, a ja tak nie lubie co do tej Agnieszki to moze spontaniczne decyzje. bo rzeczywiscie podejmuje wiele zyciowych decyzji szybko i spontanicznie. Pozniej sie nie ogladam za siebie by nie zaczac zalowac :) ja studiuje mechanike i budowe maszyn bardzo \"kobiecy\" kierunek, ale sie w nim spelniam :) no ale nikt nie mowil, ze jestem normalna :) buzki Kajzerka, gratuluje, ze postraszylas drania !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zadzwonili do mnie w koncu :) no i teraz ja mam do nich zadzwonic ... ale praktyke i dyplomowke dostalam :D:D:D:D:D:D:D:D tylko musze dograc warunki umowy :D:D:D:D:D za to mam babcie w szpitalu, wiec mi troche moje szczescie tak nie smakuje jak jeszccze przed chwila. a dotego ja siedze w Hamburgu i nie wiem co sie dzieje teraz w tym pi***onym szpitalu ....!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graaaaaaaaaaaaamy
ja jak byłam singielką to siedziałam na necie, albo samotne dłuuugie spacery poza miastem...tak do ciemnej nocy żeby tylko przyjść i położyć się spać. Jazda na rowerze, czasmai spotkania z koleżankami singielkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam tabletki na uspokojenie:-( Z trgo,co widzę miłość u mego byłego kwitnie, wiją sobie gniazdko, a to wszystko moim kosztem, ja mogłam być potraktowana jak ścierka, a teraz inna dostanie szacunek, miłość i troskę bez wysiłku. Oni szczęśliwiwi, a ja mam życie zniszczone:-( Co mam robić-----tyklko wyć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mu tego życzę, buduje szczeście na czyimś nieszczęściu:( Mam nadzieję, że kiedyś za to go spotka kara:) Wiem, że życzę mu źle, ale jestem w takiej rozpaczy, że nie potrafię być dzielna i szlachetna:( dzięki gotowa na wszystko:-) za wsparcie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graaaaaaamy
gotowa na wszytsko-prawie ma absolutną rację- zło powróci Kajzerko-->🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:-) Dziś do pracy na popołudnie, więc rozkoszuję się wolnym porankiem:-) Wczoraj zapodałam sobie końską dawkę śrosków uspokajających i spałam jak dzidziuś:-) Trzeba je będzie brać dopóki nie zacznę normalnie funkcjonować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) A ja mam dziś wolny dzień :D Byli już panowie, wstawili mi jakieś zaworki do grzejników. Mam nadzieję, że już będzie ciepło ;) Teraz trochę sprzątania i na miasto! A na wieczór planuję kino ;) Kajzerka> Uważaj z tymi środkami ...co za dużo to nie zdrowo! Miłego dnia ;) sippelsweg > Cieszę się, że zadzwonili ;) ...no i przykro mi z powodu babci ;( mam nadzieję, że wszystko będzie ok! Trzymam za nią kciuki! Samotna> dalej taka zapracowana? mam radę ;) Co masz zrobić dziś zrób pojutrze ...będziesz miała dwa dni wolnego :D Trzymaj się! graaaaaaamy , brak nika - 🖐️ i dla wszystkich 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczeta :) troszke sie pochorowalam, ale juz mi lepiej i nawet siedze w pracy juz z babcia ok, zaslabla, bo jej cisnienie skoczylo, juz jest w domu, dostala jakies leki i juz jest ok. buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z WIBRATOREM
cha, cha, cha :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hejka 🖐️ zaczynam samotne popułudnie ...walentynkowe popołudnie :( wieczór też będzie samotny ...i noc :O Dobrze, że mam wino ;) ...i może któraś z Was tu wpadnie? ...choć życzę Wam, żebyście świetnie dziś się bawiły ze swoją drugą połówką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia...mala
ja wieczorami spotykam sie z facetem ktoery jest mi obojetny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia...mala > na dłuższą metę do bez sensu... Gotowa> to wpdaj po 20. Otworzę wino ...rozkręcimy babską imprezkę ;) ...i będziemy świetnie się bawić :D Ech... jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gotowa ...wybacz otworzyłam wino nie czekając na Ciebie :O ...ale do Twego przyjścia postaram się wszystkiego nie wypić ;) Kajzerka? Samotna? a Wy gdzie jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka bialo czarna, ja tez pije winko i siedze sama, a moj chlop siedzi po drugiej stronie sieci i nic a nic nie czuje mojego smutnego humorku :( ale wazne ze mam winko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja jest wzajemna, ale jakos moj facet dzisiaj nie czuje klimatu do tego mial byc za 2 tygodnie u mnei a bedzie za miesiac, no coz, tak bywa jak sie pracuje:( do tego mnie wypadl egzamin na poczatku marca :( no ale coz, jakos trzeba przezyc zdrowie pieknych pan :) bialo czarna, nie poddajmy sie bedziemy sie wspierac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że się nie poddajemy!!! ...ale w takie dni jak dziś bardziej odczuwam to, że jestem sama :( a ktoś do kogo wzdycham nie ma o tym pojęcia ...no i mogę się założyć, że tego nie odzwajemnia :O Wysłałam Mu e-kartkę, ale nie spodziewam się zwrotnej... na maile nigdy nie odpowiada... Ech... lepiej sobie poleję ;) sippelsweg daj kileiszek:) poleję i Tobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×