Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Niby macie rację....ale czemu to tak bardzo boli?Taka miłostka a boli jak cholera:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gotowa :D No już widze cos pozytywnego w myśleniu ;) kajzerka :D Jesteś jeszcze?? Mam nadzieje ze nie płaczesz w poduszkę, bo Kochana nie warto ;) Malinka :D Alez ten wykład też tyczy Ciebie ;) Musisz po prostu poczekać cierpliwie na tego odpowiedniego ;) Twoje starania na znalezienie go i tak nic nie dadzą bo on się pojawi wtedy kiedy ktoś tam na górze zdecyduje ;) Tobie pozostaje tylko zyc i korzystac z życia, brać to co daje i nie oglądać sie za siebie ;) Jejku, może ja sie z powołaniem pominełam??? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do zakonu się nie nadaję zdecydowanie :P Rodzinka mi to powtarza na każdym spotkaniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka a kto chce????????????? Ja sobie po prostu rano spisuję w główce wszystkie za i przeciw samotności i robię wszystko żeby za było więcej :classic_cool: Da sie z tym żyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba zalezy od czlowieka. Ja jestem bardzo towarzyska i nie nadaje sie do zycia w samotnosci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka :D A czy moje wpisy świadczą o tym z eja nie jestem towarzyska??? Wiesz moi znajomi nie wyobrażają sobie imprez beze mnie ;) czujesz się samotna bo chcesz się tak czuć, możesz być jak najbardziej towarzyska bez partnera obok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Facet to nie wszystko dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie: sama a nie samotna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 Jak ładnie pogrubiona stopk awygląda ;D :D :D Kajzerka gdzie sie podziałaś??? Myslisz, płaczesz, śpisz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajzerka :D Napisz przynajmniej czy humorek lepszy czy nie?? Chcę wiedizeć jakie efekty odniosły moje wykłady ;) Spokojnych snów życze, dobranoc 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak tylko wszystkie moje znajome albo mają już dzieci albo mają faceta i nie ma nawet z kim gdzieś wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka dokładnie w tej samej sytuacji jestem ;) Nie ma się z kim pobawić :O Ostatnia koleżanka któr ami została wychodzi za mąż w kwietniu ;) Ale one zazdroszczą nam, a my im ;) Takie jest życie ;) Pomyśl sobie, która będzie miała więcej do miłych wspomnień ty - póki co samotna, czy koleżanka , która juz jest matką i żoną ;) A tak w ogóle to ile masz lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co Ty??? Moja ostatnia tez wychodzi za mąż w kwietniu, może to to samo wesele ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ile masz latek i skąd jesteś?? Ja jeszcze przez parę dni mam 23 latka a jestem z podkarpacia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to podejrzewam ze nie to samo wesele ;) To jak zawitasz na naszym rocznikowym topiku?? Jestem tam ja i Gotowa ;) No i inne fajne osóbki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra uciekam już do łóżeczka bo zaczynam już ziewać. Dobranoc wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka mimo wszystko możesz dołączyć ;) My przygarniemy każdego kropka ;D Dobranoc i nie samotnych snów życze 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam Dziewczyny po tych Walentynkach ;) Kajzerka 🌼 Humorek już lepszy?? Malinka 🌼 Czujesz sie samotna czy sama?? ;) Gotowa 🌼 Głow aboli?? Ja dopiero teraz odczuwam skutki wczoraj wypitego winka ;) Zagladne do Was późnum wieczorem i obiecuję juz żadnych wykładów :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ;) Jak się dziś macie? :) Mnie wstyd się przyznać ...ale wczoraj wypiłam morze wina! i to sama! Nie no! nie sama z Wami ;) ...aż dziś rano miałam zwyczajnie kaca :O na szczęście nie był to kac gigant :D Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, humorek lepszy:-) Postanowiłam go całkowicie usunąć, dla mnie chyba będzie lepsza terapia wstrząsowa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz czasem osiąga się takie dno, że jedyne wyjście to tylko odbić się od niego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a fakt! :) kiedy jest już bardzo źle to może być już tylko lepiej :) Kazjerka, z każdym dniem będzie lepiej! ;) Trzymam kciuki! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×