Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Gość Bronek z budowy.
Ja jestem. lubie singielki. przyjmiecie Bronka? Kajzerka 👄 Bialo-czarna 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronek z budowy.
*samotna* gdzie Cie wcielo? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronek z budowy.
Bialo-czarna mysle ze dziewczyny z od Szopena zdradza Ci jeszcze prawdziwa twarz Bronka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysokie obcasy25
witajcie single i singielki.....jakie plany dzisiaj na wieczorek macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bronek, a może Ty mi odkryj swoją twarz??? :P wysokie obcasy25 > ja dziś wieczorek spędzam tu, na kafe ...może odrobinę na gg ... przed TV chyba nie ..., bo tam nigdy nic ciekawego nie ma ...po za tym ja mam tylko 5 kanałów Próbowałam w pracy zwerbować parę osób ...i zorganizować jakieś wyjście ...piwko, disco czy cóś ...ale odzew był tak słaaaaby, a w zasadzie wcale go nie było :( ...więc się poddałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh! Pewnie, że inaczej jest gdzieś zaszaleć ...a co innego przed kompem siedzieć ...szczególnie, że to ostatni weekend karnawału!! A tańczyć też uwielbiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gotowa jestem z Białegostoku... a Ty? :) , bo że urodziłaś się 3 grudnia to udało mi się zapamiętać :D Chciała inaczej > Witaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ...samotna dawno się nie meldowała ...nie wiem co u niej... Gotowa ...mnie nawet za bardzo wyciągać nie trzeba! Rzucasz hasło i ja pierwsza chętna jestem! Obym tylko czasem dysponowała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety. Kurcze trzeba by znaleźć jakis nowych wolnych znajomych żeby mieć z kim wychodzić. Tylko weź gdzieś takich znajdź :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ...i ja tak patrzę, że trzeba się rozejrzeć za nowymi znajomymi.... bo Ci obecni jakoś kapcieją , a mnie się jeszcze nie chce zostać kapciem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ No to dziewczyny znajdzcie miasto do którego wszystkie będziecie miały blisko, takie po środku, spotkajcie sie i idzcie poszukać orzeszków :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coolawy mrówkojad
Albo mrówkojadów :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczecin Ja tez tak mam wszystkie koleżanki zajęte. Więc przychodzi weekend i nie ma z kim wyjśc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie może pomysł jak poznać nowych ludzi z którymi można gdzieś wyjśc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem ... pomysłu na poznawanie nowych ludzi nie mam. u mnie jest tak, że zawsze chodzimy jakoś paczką ...znajomi i znajomych znajomi. Czasem można spotkać bratnią duszę ... czy to nową koleżankę czy interesującego kolegę. Pech w tym, że w moim wieku to większość pozajmowani!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gotowa :D Ty się zaczynasz przeżucać na tą emotkę :O z tej emotki :classic_cool: Malinka :D Na pewno masz jeszcze jakies kolezanki, nawet zajete, z którymi mogłabyś wyjść do baru, kina czy teatru ;) Przecież one tez potrzebuja rozrywki ;) Ja swoje staram sie wyciagnać gdziekolwiek jak najczęściej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się nie martwię tym za nadto ...coś czuję, że od poniedziałku praca da mi taaaaki wycisk, że zgubie zbędne kg ze stresu i z braku czasu na kanapkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie się jeszcze nie zdarzyło, żeby iść samej do lokalu, w którym nie nie będzie znajomych... chyba bym się tam nie odnalazła :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ogólnie się za mocno nie stresuję, bo wyznaję zasadę \"grunt to nie brać do głowy\" ... ale od poniedziałku spada na mnie wiele! Będę zastępować kierowniczkę, w dziele, który ma poważne braki osobowe ... Ona dziś mi przkazała całą stertę dokumentów, spraw do załatwienia, spraw, o których trzeba pamietać itp. No ale przecież mam jeszcze swoje stanowisko pracy, na którym też mam zaległości ... Ech! Nie wiem jak to będzie! Dziś to czarno widzę... a jej ma nie być ok 3-4 miesięcy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×