Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Gość ja się uczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samopoczucie baaaaardzo dobrze,zjadłam na kolację talerz spaghetti, potem jakieś cukierki, teraz piję pyszną herbatkę, apotem czeka na mnie browarek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki👄, wiem zaraz mnie zlinczujecie tu zbiorowo :D Ja naprawde nie mialam kiedy tu zagladac...olbrzymi stres w pracy, wiele nadgodzin + nauka na studach podymplomowych, w przyszlym tygodniu pisze kolokwium. Dzis sobota, a ja zamiast odpoczywac, albo imprezowac, zakuwam:(. Widzialam, ze niezle sie tu bawilyscie 14.02:D, jestem z Was dumna, gdbym wtedy mogla, tez bym dolaczyla..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj samotna :-) Jeżeli dostanę się na podyplomówkę to również czeka mnie zakuwanie w wolnych chwilach:-) Więc póki co obijam się bez poczucia winy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajzerka, ja tez pije browarka i zakuwam...:( Dziewczyny, wiem, ze to moze glupio zabrzmi, ale dobrze wiedziec, ze nie jestem sama, ktora w sobotni wieczor siedzi w domu:D. Gdybysmy mieszkaly blizej siebie, rzeczywiscie moglybysmy wypasc razem na jakas imprezke... Ja ostatni raz bylym na takiej porzadnej imrpezie, ktora trwala az do 7 rano gdzies w polowie grudnia (oczywiscie nie liczac sylwestra). To byl wieczor panienski, dobrej kolezanki z pracy....urzadzilysmy jej z dziewczynami imrpeze niespodzianke:D, nie wiedziala co ja bedzie czekac:D, a bylo wiele atrakcji:D Bylo extra!! A tak moje ostatnie wyjscia to raczej tylko pub, kino...itp. Przyjdzie wiosna, to mam nadzieje, ze wszystko sie zmieni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajzerka, a jaki kierunek chcesz studiowac? Nie wiem, czy gdbym jeszcze raz miala sie na to decydowac, czy zdecydowalabym sie na te studia. Ciezko jest mi pogodzic prace ze studiami...ale zdaje sobie z tego sprawe, ze musze sie teraz pomeczyc, zeby pozniej miec z tego korzysci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gotowa, znam ten bol....tez caly czas sie obijalam i obiecywalam, ze od jutra to juz napewno...:D. A teraz byl juz ostatni dzwonek, zeby w koncu zabrac sie do nauki:P Zawsze tak funkcjonowalam, zwasze na ostatnia minute. Pamietam jak zdawalam mature, to byl jakis obled:D!! Ale ja nie umiem inaczej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gotowa---na poczatku pewnie odetchniesz z ulga, ze juz po wszystkim, a po jakims czasie rzeczywiscie znowu za tym zatesknisz Ja pochodze z Bydgoszczy, ale od kilkunastu lat mieszkam w Niemczech... a Ty gotowa, jestes z Warszawy? Jeszcze pare lat temu co jakis czas tam jezdzilam do przyjaciolki, ktora tam studiowala. Pochodzisz z Wa-wy, czy wyjechalas tam na studia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja aktualnie pomieszkuję we Wrocławiu, tu skończyłam studia i tu póki co pracuję:-) A chciałabym zostać mediatorem-negocjatorem ;-) A na prawdziwej imprezie takiej babskiej, do rana, z piwem, zwierzeniami i tańcami to byłam tak gdzieś właśnie w zeszłym roku. Teraz wszyscy się porozjeżdżali i nigdzie już nie jestem zapraszana:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajzerka---Wroclaw to rewelacyjne, nowoczesne miasto. Tam sie duzo dzieje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowi sie, ze to wlasnie w tych duzych miastach jest najwiecej samotnych....tam zycie wyglada zupelnie inaczej, szczegolnie w dzisiejszych czasach. Przede wszysktim, pogon za pieniadzem i robienie kariery, to jest to, co sie liczy...:(. Smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria 27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Malinka ... dziś spędzam wieczór na kafe! ...wczoraj spędzałam miły wieczór w rodzinnymk gronie A co tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki :) no ale kurcze naprawdę zaczyna już brakować jakiegoś fajnego faceta. Tylko takiego to nie wiem gdzie teraz zanleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie z tym szukaniem mam problemy, bo żeby szukać to trzeba gdzieś wychodzić, a ja nie mam za bardzo z kim, bo tak jak pisałam wczesniej wszystkie moje koleżanki są zajęte, większość ma dzieci i wogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak... znam ten ból... tyle, że ja staram się tym nie dołować... Też większość moich znajomych to małżeństwa.... i również mają dzieci. Ale nie jest to dla mnie problemem ...spotykam się z nimi, wychodzimy razem do lokali ... na takie organizowane imprezki każdy z nas bierze swoich znajomych ...koleżanki, kolegów ...zawsze jest okazja kogoś poznać. No ...nie jest to co tydzień.... wiadomo! Od czasu do czasu Od czasu do czasu wyskakujemy z ludkami z pracy ...na piwko, na disco! ...i jakoś leci:) a chłop sam się znajdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się nie załamuję ...no nie mówię, że czasem jakiś dołek mnie nie chwyci... ale generalnie jestem wesołą i pogodną osobą ...i w pojedynkę już tak długo ide przez życie że chyba szło się przywyczaić ;) sama ale nie samotna jak wciąż powtarzasz! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taniec jest piękny
hello ja juz mam nadzieje niedlugo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o?? Kajzerka :D już Cie dawno nie widziałam.... i samotnej... i sippelsweg ... Dziewczyny gdzie się podziewacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie mówię dobranoc!! ...ale napisz co u Ciebie, jutro sobie poczytam ... jak tam w pracy? dalej taka zarobiona jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×