Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

zgłodniałam już.... kurczę a do kolacji jeszcze trochę.... Sippel ;) a moja mam nie wytrzymała i już wczoraj prezent mi dała ;) bluzeczkę :) ładną ;) ....wcale się nie zdziwię jak dziś znów mi coś da....bo lubi mi robić prezenty :D:D:D:D:D:D Pewnie przez święta też nie będę tu zaglądać.... Trzymajcie i się cieplutko i świętujcie ;) zdrowo i wesoło :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amellka
właśnie wrociłam przed chwilka do domu.....i powiem Wam, ze ledwo zyje..kurcze..moja mama tak pysznie gotuje...no jak mogłam sie powstrzymać...no jak pytam się ? :)..........................ściskam was mocno..i Wesołych i zdrowych Świąt !! :)życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amellka
..oj Jarek Jarek..co ty tam wiesz.....:)...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od wczoraj jestem singielka.... i nawet niewiem jak mam zyc;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amellka
...witaj ...uwierz mi..wiem co czujesz.... nie jest Ci latwo to napewno...ale dasz rade..,,pozdrawiam Cię bardzo i przytulam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amellka
a Nowy Roczek tuż tuż.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ macham z pracy, laski.. chudne w oczach.. a juz w swieta to praktycznie nic nie zjadlam, jedynie w wigilie pochlipałam barszczyku... ktoras dzis pracuje? pewnie wiekszosc z was jeszcze smacznie spi, wiec kolorowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pracuje, ale nie wiem czy taki przystojniak jak ja tutaj moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co moge.. hm ogolnie to dzis moge wszystko co tylko kazdy zapragnie. No moze zacznijmy od tego, ze moge pracownikowi przyjsc w sylwestra i siedziec do 16. Dobry pomysl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki i chlopczyku ja w sumie nei pracuje, a tez juz nie spie. cala noc mialam okropne sny. a wczoraj mialam male spiecie z mama, i w sumie w tej chwili to nie czuje sie w domu jak w domu tylko jak niezbyt mile widziany gosc.do ego jak jeszcze bylo w miare ok to mama placzem na mnie wymusila obietnice, ze zostane do 4 w polsce, wiec sylwestra mam sobie jakos w pl zorganizowac. ale po wczorajszej akcji chyba sie jej zapytam, czy mam zostawac skoro wcale tak bardzo nie jestem mile widziana w tym domu. doslownie czuje sie jak bezpanski pies, ktory nigdzie nie ma wlasnego kata:( bo taka w sumie jest prawda. w domu, moj pokoj zostal zaadoptowany przez tate, w krakowie tez juz nie mam swojego miejsca, w hh tez mieszkanie nie jest moje bo po obronie musze sie z niego wyproadzic... ogolnie wiec chyba popadam w lekka depreche:( a co do jedzenia, to ja przez pobyt w polsCe juz 2 kg schudlam, bo wlasnie jakos tez nie mam za duzej ochoty jesc... chociaz same smakolyki w domu buziaczki dla pracujacych i tych nie pracujacych Mr T-- mozesz pracownikowi przyjsc?? a po drugie jak nie masz kobiety, to nic dziwnego, ze idziesz do pracy przed sylwestrem bo nikt Ci za uszami nie dziamocze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja bym tylko dal cos powiedziec. Coz.. jestem facetem i ja stawiam warunki nie kobieta! :) dizisiejszy dzienw pracy jest bezsensowny ale coz... moze szybko sie zwie do chaty... ale co tam robic.. nuda sippelsweg: nie martw sie, kazdy wszystko ma w dupie wiec zajmij sie soba i bedzie ok, poprostu nie zwracaj uwagi na komentarze do okola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki :) widze ze po swietach nastroje rozne :o u mnie podobnie. Sipp - nie przejmuj sie, popatrz na to z tej strony : jestes zaradna cosmopolitka ;) ja dzis pracuje w domu - taka praca nie praca grrrrrr :o pzdr i milego dnia Wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mr T-- widze, ze gustujesz w szarych myszkach co to wlasnego zdanie nie wypowiadaja na glos. a ja prawdopodobnie jednak pojade na sylwestra do niemiec, bo skoro w domu i tak jestem nie mile widziana, to co za roznica czy bede tam sama czy tu... a tam przynajmniej od czasu do czasu spotkam sie z D. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak w takich gustuje bo na codzien porzadna i niewinna a w domu dobra kucharka, oddana przyjaciolka i demon... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim Ja się jednak spakowałam i pojechałam do siostry. Jak się macie po świętach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zamowilam bilet na powrot do niemiec na niedziele. a czuje sie doslownie jak wygnana z domu, mama doslownie naciskala na moj wyjazd... paskudne ucucie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po świętach Perełevczki 🌼 Sippel ❤️ jak ja Cie rozumiem... Wracam jutro do siebie. A może gdzieś z panem nr 36 się wybiorę... Zaprasza mnie do siebie i w sumie nie wiem, czy nie pojechać. A co mi tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie przytrzasnąłem sobie palca klapą od laptopa i się wnerwiłem więc muszę się wyładować na jakiejś samotnej 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ;) Sippel - przykro mi :O głupia sprawa ....tak rzadko widujesz się z mamą, a do tego kłótnia :(:( Mnie święta minęły spokojnie ....mało było rodzinnej atmosfery :( mam wrażenie że z roku na rok jest inaczej ... gdzie się podział ten klimat świąt który pamiętam z dzieciństwa??? dziś miałam wolne ;) za to jutro idę do pracy :( Trzymcie się 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Malinka :) czesc Biala :) czesc Gocha ;) - ten nr 36 to ten z Zakopca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie bylo kolejne spiecie z moja rodzicieka... okazalos ie ze niby wszystko moja wina, ze ona chciala dobrze... jak zawsze to ja jestem najgorsza... ale mam to juz szczerze powiedziawszy gdzies. nastepna wizyta w pl bedzie pewnie jakos w lipcu, bo jak zaczne prace to pierwsze 5-6 miesiecy bede bez urlopu. moze im sie zateskni, a wtedy takjak moj brat bede robila, ze przyjade na 2 dni i pozniej dalej. moze wtedy nie bede ta najgorsza... bo to juz sie zrobilo nudne. jarek jak masz ochote z kims sie poklocic to ja jestem bardzo chetna, tez sie na kims chce wyzyc bo nie mam papierosow pod reka ani nikogo na kim moglabym odreagowac, a meliska nie dziala... a swieta tez byly u mnie jakies takie do dupy. caly czas sie ktos o cos rzucal, a glownie moja rodzicielka, miala problem do calego swiata i sie czepiala na kazdym kroku. ale juz w niedziele rano mnie tu nie bedzie wiec bede miala spokoj. szkoda tylko ze w takich stosunkach sie rozstaniemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jak tak to ja sie pisze no seks z kims, albo na to zeby wbic kose w plecy, bo dzisiejszy dzien jest dla mnie ciezki, mam grype i siedze jak pajac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
cześć dziewczyny i chłopaki....i już po Świetach......i niech mi ktoś powie , że okres Świąt..to czas spokoju...zrozumienia, radości, i pojednania....toż to bzdury są ...Sippel..współczuje , wiem jak to jest tak czuć się, bo już kiedyś i ja to przerabiałam z mama swoją..to paskudne odczucia sa....ale wiesz co ..ja myśle..że teraz owszem nie rozstaniecie się zapewne w sympatycznej atmosferze, ale jestem pewna ze jakby na to nie patrzec ...wszystko za niedługi czas wroci do normy ...bo przecież bedziecie napewno się kontaktowały z mamą telefonicznie...jesli nie teraz odrazu to za miesiac..albo i wczesniej i wtedy nie ma bata!..wszystko będzie jak dawniej..czyli powróci mamie tęsknota za córka...a Tobie za mamą...i wtedy przez Telefon nie bedziecie rozpamiętywać tego co zaszło na świeta..tylko bedziecie dla siebie miłe i kochane :)..tak jak to zawsze bywa gdy się kogoś nie ma przy sobie..tylko gdzieś tam na obczyżnie......a Wam chłopaki to tylko głupoty w głowie !! :).....a dziś i ja byłam w pracy ..i taki miałam zajeb , ze szkoda gadać.....a jeszcze prasowanie mnie teraz czeka ..buuu :(..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
hahahhaha......ale wyskoczyłam z tymi chłopakami jak filip z konopii :)...az sama się uśmiałam, że tak ni w pięć ni w dziewięć..w połowie tego co pisałam a co nie miało się nijak do reszty...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amelka-- my sie rozstaniemy w zgodzie, ale w sercu zostanie bol. za duzo zostalo powiedziane. zreszta sprawa juz jest sprawa zamknieta, sylwester spedze w hh, nie mam co narzekac. bede w gronie znajomych i faceta w jednym z najpiekniejszych miast w jakich bylam:) zawsze nalezy widziec ta dobra strone nawet jak jej nei ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
...no i ten tok myślenia bardzo mi się podoba Sippel :)..napewno z czasem wszystko jakoś ułoży się.. a nieporozumienia między dziecmi a rodzicami były sa i będa.........Ty bynajmniej spędz tego Sylwestra..tak fajnie jak tylko jest to możliwe..i tego własnie bardzo szczerze Ci zycze moja droga :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×