Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

A kiedy wypróbujesz?:P:P:P:P Kurcze, ja to sobie chyba sama sprawię taką zabaweczkę :P W końcu, ile można bez seksu żyć :P:P:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak nie wibruje???? :(:(:(:( A to paskudy jedne!!!!! Wszyscy chcą mieć, ale każdy się wstydzi sobie kupić :P Zarządaj niech oddadzą do naprawy :) Ma wibrować aż miło :D A potem opiszesz koleżankom doznania, podasz model, a my już.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe siostra jak zobaczyła co dostała od razu powiedziała, że ona by chciała ....a jej mąz na to nic ...ciiiiiiiiichyyyy ;) idę spać 😴 bo do roboty nie wstanę ;) Dobranoc 🌻 Gosia masz jeszcze strzemiennego :P \\_/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziękuję - wypiję :P No to chlup, żeby nam się dobrze spało :D Może jacyś mili panowie nam się przyśnią... :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ;) no ladnie wczoraj \"chlalyscie\" i mnie nie bylo :( grrrrrrr !!!!!! :o Gosia - zadnych dolow prosze !!!!!! doly olewamy sikiem prostym ;) ja dzis mam dobry humor - chyba z rozpaczy nad tym wszystkim :o milego dzionka ;) PS. Biala - pozdrowienia dla Pana Wibratora :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny...... wyszłam za mąż............ :) tak mi sie dzisiaj śniło:D co to za imprezki urządzacie wieczorami z winem i wibratorem! pierwsza klasa! sipp juz w kraju jestes? gosiek, witaj w klubie zdołowanych.. ja probuje nadrobic usmiechem ale wnetrze mam w depresji.. biala, tez mam wibre, tez dostałam w prezencie i tez nie uzywalam jeszcze,.... przy M wszystkie wibry to wielki szajs:D lenia mam, a porzadki swiąteczne czas zacząć.. ehhh cadra, malinkaa, 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki widze tematy ciekawe:) ja tez dostalam wibrujacego kolege od swojego ex bym sobie nie szukala zastepstwa dla niego... a jakie teksty rzucal wreczajac mi go, ze szukal w takim rozmiarze jak jego, bo nie chcial bym sie do wiekszego przyzwyczaila... no nie powiem, zdechlam, ale mine utrzymalam powazna az do yjscia do toalety gdzie okolo 5 minut sie slanialam ze smiechu. teraz moj lezy tez odlogiem bo przy D. nie jest on potrzebny. co jak co, ale w lozku facet sie sprawdza;) maxi-- jeszcze jestem w de, ale okolo polnocy powinnam przekroczyc granice z pl:) za to udalo mi sie kupic prezent dla taty i mam cos dla mamy lub dla mnie(mala sliczna czarna torebka) wiec jak nic nie znajde innego dla mamy to juz mam zastepczy prezent. zostala mi babcia z mezem i rat... ale oni to jest pikus:) gosia-- co to za doly? co sobie do glowy nabralas? cadra-- a co u Ciebie, bo tak malo cos ostatnio o sobie piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ups...........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe ladnie to widze ze jestescie prawie Wszystkie wyposazone ;) ja nie mam wibra :o aczkolwiek przy moim bylym narzeczonym by sie sprzydal hahahahaha bo moj byly to w calosci byl do bani :o hehehehe Sipp - ja nie lubie pisac jakos o sobie, czasem cos tam rzuce jak mnie najdzie , ze mnie to raczej typ nawijacza - gadacza ;) a poza tym u mnie posucha: panowie A,B,C,D,E zamilkli a innych ni ma :( hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spakowana i wyprysznicowana teraz zostalo mi sie ubrac i ruszac w trase. teraz czekam na D. bo wlasnie dzwonil, ze do mnie zmierza, wiec 3 godziny jakie mi zostaly do odjazdu powinny uplynac szybko i milo;) cadra-- czasami wygadanie sie pomaga, przynajmniej tak mowia;) odezwe sie pewnie dopiero jutro juz z polskiego ladu:) wiec milego wieczorku dziejszego i dnia jutrzejszego pania zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wiecie co się stało????????????????????? tragedia normalnie :O:O:O i złość dziecko chciało ustąpić mi miejsca w autobusie!!!!!!!!!!!!!!! 😭 i już miałam łapać doła ale jak Was poczytałam to mi się uśmiech zrobił (żeby nie uszy) dookoła głowy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cadra - pisz pisz ....to Cię trochę poznamy ;) ja mam wrażenie, że piszę aż za dużo nie raz :O Maxi - jak przeczytałam \"wyszłam za mąż\" to w pierwszej chwili zbaraniałam ....i musiałam mieć głupią minę hehehehe ;) Gosia - ale dół, że co?? ...że rok się kończy??? Przyszły będzie lepszy!!!! Będzie należał do Ciebie!!!! W przyszłym roku przekroczysz 30-stkę ;) a jak wiadomo po 30-stce życie się dopiero ZACZYNA! :D:D:D W przyszłym roku spotkasz wspaniałaego faceta, przystojnego, inteligentnego i świetnego w łóżku :P Uśmiechnij się ;) Nadchodzi lepsze :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzę Biała, że wieczory należą tutaj do nas :D Dziś ja mam winko - pijemy?:) Białe, meksykańskie, półsłodkie:) Echhhh... zły był ten rok. Cieszę się, że się kończy, a jednocześnie boję, iż kolejny nic w moim życiu nie zmieni. Tylko ta 3 przed się pojawi :P - to mnie akurat cieszy bardzo:) nie wiem czemu :P:P:P Jakbym chłopa jeszcze długo nie znalazła, to kupicie mi wibrator???:D:D :P:P Tylko żeby wibrował, a nie tak jak Białej życzliwe:P koleżanki popsuły :P No Maxi, jak przeczytałam, żeś wyszła za mąż i to bez nas w roli druhen:P, to Moja Droga... Starcie na gołe klaty to był pikuś, przy tym, co bym Ci zrobiła :):P Sippel - szczęśliwie już pewnie jedziesz i obyś równie cało i szczęśliwie dojechała. Daj nam znać, jak Ci się ta polska ziemia po rozłące podoba :) Cadra - z tym olewaniem doła i sikiem, to żeś dała czadu :D Będzie to mój opis na gg :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no! żeby Sippel dojechała szczęśliwie i bez przygód .... a nie jak mój prezent z Hiszpani :) Koleżanka przekazała mi prezent miałam go odebrać dziś między 13-14 i ktoś miał zadzwonic do mnie ....a tymczasem mamy 20.00 a nikt nie dzwonił....nikt nie pisał.... :( nie wiem o co chodzi :O Idę na M jak miłość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trza było Miłości jak M nie oglądać :P Echhh gdybyś bliżej mieszkała, to polałabym Ci sowitego realnego kielicha, a tak tylko wirtulanie mogę Y... Wzięłam się za wypisywanie kartek. Trochę późno, ale liczy się pamięc, prawda?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mam Was pijaczki :P hehehehe tez jestem przygotowana i mam dwa redsiki jabkowe ;) mniami Sipp - milej podrozy ;) Biala - hehehe dobre z tym dzieckiem hahaha bidny dzieciak chcial byc usuzny ;) ja ostatnbio mialam inna przygode bo jak bylam w niemczech to mi baba alkoholu nie chciala sprzedac tylko prosila o dowod Gocha - hehehhehe tak zawsze mowilysmy z moja przyjaciolka w liceum olac sikiem prostym i nam zostalo hehehhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć pijaczko:P Sama żeś z alkoholem przylazła a na nas mówisz :P Biała tam jeszcze pewnie wdycha opary po miłości z ekranu :):) Chodź do nas. Zostaw te Cichopki i inne Hakiele na boku :P My jesteśmy nie dość, że ładniejsze, zgrabniejsze, to jeszcze ciekawsze :) :P No i mamy alkohol :P:P:P Cadra wysyłasz jakąś kartkę świąteczną swoim panom? :) Bo ja tak się zastanawiam, czy do byłego chociaż takiej wirtualnej nie przesłać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propos kartek do byłych i tym, podobnych.... ja nie zmaierzam składać zyczeń Panu B. co się za moimi plecami ożenił!!! Dla mnie juz nie istnieje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propos żegnam ;) moja chrześniaczka miała ze 3 lata może (może i mniej ale coś około tego) mama nauczyła ją znaku krzyża ....przyjechała długo nie widziana ciotka i ja chciałam pochwilić się nowymi umiejętnościami chrześniaczki :) Mówiędo niej \" Pokaż cioci jak się żegnasz\" ;) a co ona na to????? \"Pa pa\" :D:D:D:D::D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skąd śpią!!!!!!! Coś się porobiło i w ogóle nie mogłam się na nasz topic dostać :( Postanowiłam byłemu kartki nie wysyłać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×