Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Ja też trzymam kciuki!!!!! Jak szalona :) A jutro to mi chyba kłykcie zbieleją, ale co tam poświęcę się dla Ciebie Biała :P A tak poważnie... Mam dziś dupowaty humor. Znów mi komp wariuje, nie mogę się dostać na pocztę, w związku z czym nie mogę też wkleić Wam maila od tego skurwiela... Ogólnie sprowadza się do jednego - jestem kurwą, bo nie chciałam umówić się z nim na szybki numerek i w ogóle go oszukałam, bo niby rozmową z nim, dałam mu na to nadzieję... No i jakie to szczęście, że on tej swojej dla mnie nie rzucił, bo co by teraz bzykał... Chcę wierzyć, że pan nr 36 jest inny. Chcę, ale... już chyba nie mogę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczkowa - nawet ani chwili nie warto przejmować się tym patafianem! no nie mogę uwierzyć że takie BURAKI chodza po ziemi!!! Olej go sikiem prostym :P:P:P toż to DUPEK jest jak jasna cholera!!! Gosiaczkowa - nr 36 musi być porządniejszy .... no MUSI! Może Sippel Ci poczaruje??? żebyś umiała jeszcze zaufać??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, ze ładnie sie rozpisałyście :) muszę nadrobić czytanie Ja już w domku, wróciłam wczoraj i od dzisiaj zaczyna się niezłe tempo na uczelni. 3 referaty do napisania, 3 koła 1 egzamin i dokończyć i oddać pracę i to wszystko do końca stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dziewczynki ❤️ Naprawdę chciałabym wierzyć, ale... juz tyle razy się przejechałam. Z czasem człowiek nie tylko traci nadzieję, ale i po prostu już nawet nie ma siły próbować... Faceci tak ładnie potrafią gadać, a my kobiety się na to łapiemy. Chociaż powiem Wam, że jestem teraz mądrzejsza niż byłam jeszcze parę miesięcy temu. Ale co z tego... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie wogóle poszukiwania odpuściłam. Mam zamiar poczekać aż sam sie jakiś porządny znajdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tą mądrością .... to ona też jest przejściowa ... ja niby nie łykam tych kitów co faceci wciskają .... nie łykam jak mi wisi .... a jak czuję miętę do faceta to nawet w oczywiste kłamstwo chce sie wierzyć ...eeechh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie Biała... Malinka ja niby też nie szukam. Oprócz pana nr 36 nie mam nikogo "na tapecie" :P i nawet nie chcę mieć. Szczerze? Chcę iść na jakieś studia znowu. Jak mam umrzeć stara panną to przynajmniej wykształconą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do tej pory tez siedziałam z założonymi rękami ....aż 30-stka stuknęła ... w sumie dalej specjalnie nie szukam ....no niby pierwszy krok do szukania zrobiłam ;) rejestracja na portalu ....ale i tam przyjęłam postawę bierną :) czekałam az ktoś mnie znajdzie ;) i tak przez pół roku nikogo interesującego nie było ....do piątku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętacie jak Wam pisałam o poprzednich dwóch spotkaniach?? szłam jakbym chciała a nie mogła .,... tylko dlatego, żeby wyjść z domu ....bo komus zależało i mnie namówił tym razem sama chcę go poznać ...jestem ciekawa co to za jeden ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dobrze Biała. Mawiają, że pozytywne nastawienie to połowa sukcesu :) Normalnie umrzemy jutro wszystkie z ciekawości zanim nie wrócisz ze spotkania :):):) A mnie kolega z podstawówki próbuje umówić... ze swoim kumplem rozwodnikiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biało-Czarna a zdradzisz jaki to portal??? Ja tez ostatnio zastanawiam się czy sie na jakimś nie zalogować?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdradzę ...a co tam ;) www.ilove.pl zalogowałam się tam bo koleżanka wyczaiła, że tam jest sporo facetów z naszego miasta ;) i z resztą się zalogowałam bo ona to zrobiła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia-- co za sukinsyn, doslownie nic tylko w morde sukinsyna lac. no nie moge!!!! co za cham! a pan 36 msi okazac sie normalny, no bo przeciez sa jeszcze normalni na tym swiecie, nie mozliwe, ze sa sami popaprancy i inne niedorajdy... biala-- no to odstawie, by sie okazal niezlym ciachem i bys miala jak maxi wiosne w sercu;) a przynajmniej sie postaram. juz nastawiam budzik, ze o 16 mam odstawic czary;) kasiunia-- napisz cos o sobie malinka-- a ten pan nr 2 to juz tez historia ze czekasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, no proszę ja też myślałam o ilove.pl, ale cały czas się zastanawiam czy jest sens, bo mieszkam na wsi:(, no i wogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sipell--- proszę bardzo: urodziłam się w .... itd, itd a tak poważnie ma 27 lat, jestem księgową, od września znowu sie edukuję na panią mgr , jak pisałam wcześniej mieszkam na wsi, 50 km od Wrocławia i jestem samotna , czekam na mojego "księcia":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pana nr 2 bardzo lubię, ale traktuję go raczej jako przyjemne spędzanie czasu niż jakiś związek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wam powiem jedno jeśli chodzi o internetowe znajomości. Byłam zapisana na wielu portalach, czasem zdarzyło mi sie wejść na czat, poznałam parę osób i wniosek mam jeden: z facetami z internetu coś jest nie tak i nie są tam bez powodu ( w sensie że są sami ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka ma sporo racji. Ja byłam zarejestrowana na randkach, ale to czego tam się o sobie nasłuchałam... O mojej dziwacznej twarzy itd. Przesyłałam Wam zresztą :) 99% facetów na takich portalach ma jakis problem ze sobą. Moja koleżanka trafiła nawet na paru psychopatów - jeden ją śledził przez długie miesiące. Ale... zdarza się spotkać fajnego chłopa, acz rzadko. Ale się zdarza, więc Biała... Trzymamy kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nigdy nie bylam zapisana w takim portalu, ale udalo mi sie na mojej drodze spotkac tylu popaprancow, ze szkoda slow. wiec oni nie tylko na portalach wystepuja, ale w metrach, autobusach na uczelniach, ogolnie w lecie to jest epidemia popaprancow:( zima jakos sie chowaja do wlasnych nor i zimuja, a na wiosne wychodza i zaczynaja doprowadzac do szalu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem, czy intensywność działań popaprańców jest zależna od pory roku, ale fakt jest faktem - jest ich sporo. Pokusiłabym się nawet o stwierdzenie, że coraz więcej... Czasem sobie myślę, czy by nie usiąść i spisać wszystkich moich przygód, jakie mnie w życiu spotkały z udziałem ww. elementu :P Pan nr 36 dziś mnie bardzo zdawkowo zbył paroma miłymi słówkami, a ja narzucać się nie zamierzam. Chce - niech zdobywa, ja nie będę amazonką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale u mnie to sie wiaze z moimi "plucami" lub jak to mowia moimi "duzymi oczami". ogolnie nie wiem co faceci widza w biuscie, pytalam chyba juz kazdego z ktorym bylam lub z ktorym jestem zaprzyjazniona i zaden mi nie odpowiedzial w sensowny sposob:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze to ja już sama nie wiem, czy się logować na jakimś portalu czy nie???:) tak sobie myślę, że skoro faceci szukają znajomości na takich portalach to musi być z nimi coś nie tak, ale z drugiej strony jak ja bym się też zalogowała-to co , że niby też zemną musiałoby być coś nie tak- a to przecież nie prawda, bo jestem normalną fajna laską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tam... zarejestrować się zawsze można - nie zaszkodzi - i rozrywka to zawsze jakaś :P:) Znam dwie pary, które poznały się przez internet - małżeństwa dziś - jednym niedawno urodził się synek :):) Pamietacie taki serial Ally McBeal? Chętnie bym go jeszcze raz obejrzała - zdecydowanie lepszy niz nasza polska żałosna Magda M :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×