Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Zawlekam swe ciało do łoża... Co za życie... żeby z psem sypiać :P Dobrej nocy duszyczkom niepokornym i dzień dobry już obudzonym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim Dziś ostatni dzień zajęć :) tylko tyle dobrego bo zaraz święta i sylwester, ale nie będę wam już marudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toyotka
również witam z pracy,,,, dobrze ze zaraz przerwa i sniadanko, bo juz mi sie sennie robi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotne maleństwo
cześć dziewczyny :) widzę, że najlepsze rozmowy odbywają się wieczorną porą :) mam nadzieje, ze niedługo dorobie sie internetu w domku i do Was dołączę - chętnie z Wamimpoplotkuję i napiję się winka :) Coś ostatnio drakuje mi czasu i zastanawiam się jakim cudem zdążę wszystko zrobic przed świętami... przydałaby się jakaś Marysia do pomocy :( A jak Wam idą przygotowania do świąt? prezenty macie już kupione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toyotka
czesc Samotne Maleństwo :) CO prawda to prawda, doba to za malo czasami na wszystko co by sie chcialo zrobic, no chyba ze w domu na druga nocna zmiane robic...ale bez przesady! A co dot światecznych przygotowań to wszystko przede mna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za wiele prezentów nie kupuję :P mamie mam, bratowej i babci też ;) wczoraj zakupiłam dla brata :) ....tylko wujek mi został :) wszystkim kupiłam drobne symboliczne prezenty ....bo z kasą to wiadomo jak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ;) wczoraj siedzialam z dwoma redsikami jablkowymi i pisalam do Was i mnie tez zezarlo a potem nie moglam sie dostac :o ja to mam pecha hehehehehe milego dzionka Wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotne maleństwo
witamy nową koleżankę :) dzisiaj idę jeszcze na spotkanie - bez sensu w tym czasie, ale dam jakoś radę :) Prezenty w zasadzie mam, za wyjątkiem prezentu dla mojego taty - pojęcia nie mam co mu kupić :( A w domu tak jakby sajgon, ale za to okna błyszczą :) zawsze coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toyotka
dzieki za przywitanie ;) nie wiem jak Wy, ale ja mam taki odchyl chyba...ze strasznie lubie mys okna, jak nie w domu to w samochodzie, zawsze msuza byc czyste! jakas maniaczka ze mnie chyba. ale praca cos sie dziisja ciagnie się u mnie, minuty powoli do przodu leca... a jeszcze 5 godzin, ulalalaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia - u mnie tak samo z prezentami, nie ma tradycj dawania :(, kiedys z kuzynka wprowadzilysmy ale potem jak sie mama z wujkiem poklocila i przestalismy przyjezdzac na Wigilie to prezentowanie umarlo smiercia naturalna :( czesc toyotka ;) a ja wogole w tym roku nie moge z niczym zdazyc na te swieta :( jestem w proszku :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotne maleństwo
Toyotka ja tak napewno nie mam :) ale z chęcią zaproszę Cię do siebie, jak Ci tych okien do mycia zabraknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotne maleństwo
podobno kobiety dzielą się na te gotujące i te sprzątające (dziwny podział :) ) ale biorąc to pod uwagę to ja zdecydowanie wolę gotować niż sprzątać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotne maleństwo
cześć cadra :) mnie właśnie też zżarło, a w zasadzie to moje wpisy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotne maleństwo
a zapraszzałam toyotkę do siebie, jak jej okien do pucowania zabraknie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samotne - nic Cię nie zżarło ;) jesteś jak zapraszasz do pucowania ;) nic mi się nie chce .... znaczy w pracy robić :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotne maleństwo
a faktycznie znowu pojawiły się moje wpisy hmmmm.... dziwne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotne maleństwo
cześć Malinka :) jak masz taką potrzebę to pomarudź sobie :) my Cię dzielnie wysłuchamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ozesz w morde, jaka jestem wkurwiona!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dziewuszki, lepiej byc singielką, mowie wam......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×