Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

jednej rzeczy nie zorbiła, ale w pracy skończę ...ide spać 😴 Gosiaczkowa - dobranoc! Ty chyba jutro do pracy co? koniec urlopiku???? Idź spać bo zaspisz :P:P Trzymcie się! PS. A mówilam Wam, że jesteście fajne? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano właśnie do pracy... Chyba za długo miałam lenistwo :P:P I spać mi się nie chce teraz... Popałętam sie trochę :P:P Dobrej nocy Śpiochom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z pracy 🌼 Nawet lekko mi sie wstało... Aż dziwne... Ale powiem Wam, że już jeste wkurwiona na maksa Pamietacie tego patałacha - mojego byłego, co to się niedawno spotkaliśmy po latach? Usilnie mnie podrywał przez ten cały czas, a ja nic. Zresztą miałam przeczucie, że kogoś ma. No i ma. A kiedy wreszcie sie do tego przyznał, to... jak gówniarz, któremu nie dano cukierka zwyzywał mnie od kurw itp. W wolnej chwili wkleję Wam całego maila od niego. Jak dla mnie słowo facet = brak zaufania do tego garunku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ….jeszcze nie wiosna a ze mną coś się dzieje Moje myśli zaprząta ktoś….. cholera! Nawet go nie znam osobiście…. Zwariowałam :O Zwariowałam jak nic :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak czytam o tym Twoim byłym to mnie rusza normalnie!!! toż to palant nad palantami!!!!! zobacz Gosia!!! jakie to szczęście, że masz już go z głowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz będę misiała wziąc się za robotę .....wróci koleżanka, więc nie będę mogła tak oficjalnie się obijać :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotne maleństwo
cześć dziewczyny :) u mnie zimno i to nawet bardzo :( a weekend był jeszcze zimniejszy. Marzy mi się koniec zimy i cieplutkie słonko za oknem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotne maleństwo
Biała jaki poniedziałek taki cały tydzień ;) oj leciuchować będziesz koleżanko, oj będziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotne maleństwo
wierz mi, że już lepsze jest wariactwo w pracy niż takie lenistwo, coś o tym wiem... ale od czasu do czasu trochę luzu każdemu się należy :) A tak wogóle to jak minął Ci weekendzik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleństwo jak w pracy mam wariactwo ….i roboty moc ….tylko ruchy jakieś takie opieszałe. Mam nadzieję, że to przejściowe …bo zaległości do niczego nie są mi potrzebne Weekend spokojny, w domku …przed kompem ;) Trzy wieczory przegadałam z gościem takim jednym…… :D ;) Miałam tez trochę roboty wziętej z pracy …. I po weekendzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotne maleństwo
no tak ja to dzisiaj kliniczny przypadek jestem :( nawet nie potrafię czytać ze zrozumieniem :) w pracy co chwila czegoś szukam, a potem okazuje się, że mam to pod ręką... hmmm.... mam nadzieję, że mi to minie. Mój weeken minął spokojnie i bez żadnych ekscesów :( w niedzielę byłam u mojej kochanej chrześnicy, która całowała mnie po nogach - tak kocha ciociunię :) a tak poważnie to na nogach miałam kapcie w kształcie misiów i moje szczęście tak okazywało uczucie papciom a nie mi ;) Biała a może powiesz coś więcej o tym tajemniczym panu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jasnie pan zostal oswiecony, ze pogrywanie ze mna ma zawsze zle konsekwencje... teraz sie ladnie zachowuje i wie, ze bylo to ostatnie ostrzezenie... biala-- napisz nam cos wiecej o tym nieznanym panu? interetowy? gdzies go wyrwala? gosia-- co tam sie u Ciebie dzieje? maxi-- gdzie jestes? carda-- a z Toba co? buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia-- mialo byc nie co sie dzieje, a co ten dupek napisal? i czemu Cie wyzwal. bo wiele jestem w stanie zrozumiec, ale widac nie wszystko;) alez jestem niedzisiejsza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze właśnie doczytałam dokładnie temat topiku "...mieszkające same...", a ja nie mieszkam sama, tylko z rodzicami i reszta rodzinki, ale samotna jestem, więc mam nadzieje, że mnie nie wyrzucicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiunia-- zero stresu, tutaj nie tylko sa singielki i nie wszystkie mieszkamy same:) wiec sie ne przejmuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiunia - pewnie, że nie wyrzucimy!! jest jeszcze napisane singielki .... a znam klika z tego topiku co już singielkami nie są ....i niech się nie ważą odchodzić!!!! ;) Sippel - powiem coś więcej jutro ...o ile warto będzie cokolowiek mówić ;) jutro mamy spotkanie ;) trzymajcie kciuki, żeby mi swoją urodą przypadł do gustu ;) i żeby charakterem nie rozczarował ;) aha czary wasze mile widziane ;););) Mam ochotę się zakochać ;) ...maj przecież już niedługo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogole zapomnialam wam powiedziec, ze moj ex sie do mnie odezwal, ze MUSI mi powiedziec, ze ladnie wygladam w nowych wlosach, znalazl moje zdjecie na naszej klasie. no ale doszlam do wniosku, ze jak on musi mi to powiedziec, to ja nie musze mu odpowiadac. ah Ci faceci, szkoda na nich slow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala podaj godzine o ktorej sie spotykacie jutro, to juztro o tej porze odstawie czary, wtedy sa najsilniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sippel - dzięki za gotowość działania :D:D:D:D:D spotykamy się ok 16 ... hmmm tylko taki problem malutki....ja go na oczy nie widziałam, nawet zdjęcia ....może poczekac z tym czarowaniem na ewentualne drugie spotkanie? ....cykor ze mnie, nie wiem czy to właśnie w nim chcę się zakochać :) to trochę śmieszne ....że się podniecam tym spotkaniem gościa na oczy nie widząc :O hmmmm pierwszy raz tak mam.... wcześniej szłam z góry wiedząc, że nic z tego nie będzie ....a teraz problem największy czy on mi wyglądowo podpasuje :O wiem, że mnie nie wyśmiejecie i mogę tu pisać o swoich rozterkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×