Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

hejka ;) ciekawe czy kafe juz sie naprawilo?? co robicie? ja zabieram sie za sprzatniecie polki ale mi sie nie chce :( Maxi, Malinka - napiszcie cows wiecej - pzdr ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gonia, nie uwierzysz ale chetnie bym to zrobila, gdyby tylko jasnie szanowny pan hrabia raczyl sie pojawic. wkurwia mnie totalnie...... dziewczyny ... nie chce mi sie o tym gadac,szkoda slow, cieszcie sie wolnoscią!!!! zapale sie zaraz na smierc!!! fajka za fajką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie jedna półke powinnam sprzątnąć....ale mi sie nie chce i tego nie robię :P za to ubarałam choinkę ;) ....taką niewielką, może ma z pół metra i wcinam mieszankę studencką ;) częstujcie się \\___/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala, nie... nie o to chodzi... w skrócie :mielismy plany na dzisiejszy i jutrzejszy wieczor... a wielki pan wział urlop i wymyslil sobie inne rzeczy nie informujac mnie wczesniej o tym. jest gdzies 150 km ode mnie i bawi sie z kolesiami ( kto wie moze i z kolezankami) i nie wie kiedy wróci. a wkurrwiona jestem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Maxi mam coś dla Ciebie: Modlitwa dla wkurzonych dziewczyn, żon i kochanek: Panie Boże proszę Cię o mądrość żebym mogła zrozumieć swojego mężczyznę, o miłość bym mogła mu przebaczyć, o cierpliwość bym mogła znieść jego humory. Nie proszę Cię o sile bo wtedy bym go k**wa zaj**ala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinka:D, ja musze poprosic Boga zeby mi ta siłe odebral! bo juz ją mam! i jak dorwe skurczybyka to klękajcie narody!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kochane dojechalam cala i zdrowa, aczkolwiek polprzytomna:) ale nie jest zle, zawsze moglo byc gorzej. teraz popijam z mama winko i sie staram calkiem nie upic 2 kieliszkiem, bo taka ze mnie jest dentka:( wiecej napisze jutro jak bede miala wiecej sily:) buziaczki z polskiej ziemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sipp - witamy na polskiej ziemi ;) Biala - ja wlasnie skonczylam uffff naszczescie juz FINITO z porzadkami ;) Maxi - i tak zle i taknie dobrze :( pewnie jak przyjedzie to bedzie skruszony i kochajacy ;) oni tak zawsze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uprałam fieranki :P Wyprałam też dywaniki wszystkie. I objadłam się orzeszkami :P :(:( Będę gruba :(:( Chyba muszę przejść na jakąś błyskawiczną przedświąteczną dietę... Wczoraj wyczytałam na kafe osucharach i wodzie :D Będę czuła się jak koń, dla którego ino suchy chleb:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczkowa - jak to dobrze, że nie sama gruba będę :P:P:P ale Ty to chyba przesadzasz ....przecież Ty chudzina jesteś!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toyotka
heellooo cos mi wczoraj komp nawalil i zabrali mi do naprawy! nie am to jak zlosliwosc rzeczy martwych!! Dziewczynki, wczorja tez niezle z mama posprzatalysmy, oczywiscie ojca to nic nie obchodzi, bo on tkai zapracowany i wsystko samo sie zrobi....oj nie chce chyba wyjsc za maz, singielka na razie mi odpowiada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Panieneczki 🌼 Pozdrawiam z domku :D:D Witaj urlopiku!!!!!!!! Jutro wyskakuje tylko na pracowniczą Wigilię i... lenistwo :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ;) a ja nie wiem w co mam rece wlozyc wszystko mi sie wali na glowe akurat przed swietami :o ehhhh zeby juz byla niedziela ;) milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedawno wrocilam od rodzicow - wiazalam im cukierki na choinke i polowe z nich zjadlam :o niedobrze mi teraz :o a Wy co robicie? jutro naszczescie piatek i koniec mojej meczarni :( ochydny tydzien sie skonczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam drogie panie ja na szczescie nie musze sprzatac:) za to czeka mnie szal zakupow przedwiatecznych i troche gotowania. ale gotowac lubie, a na szale zakupow zawsze ztskuje. wiec moze jakos to przezyje. dzisiaj kupilam sobie nowy fonik, bo mi sie umowa skonczyla. a w sobote ide do fryziera coby cos wymyslil na mojej glownie:) a znajac mnie to pewnie znowu cos poszaleje:) buzki na mily wieczorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie odkryłam, że pojawiły się wpisy nowe - stare, których wczoraj nie widziałam... Hmmmm... Ja już ogarnęłam całą chałupę, ostatnie pranie szaleje w moje praleczce - wciąż jest cudna :P teraz podjadam sałatkę z tuńczyka i cieszę się chwilami lenistwa... Dobrze mi :D Jako prezent gwiazdkowy dla samej siebie, sprwię sobie nowe kapciuszki domowe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
....a mnie jest szkoda lata....tari ra ta ta ta ta ................................zapewniam , ze mój umysł nadal funkcjonuje..jakoś ..hahaha..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
nie krzyczec ! nie bić nie wyzywac nie śmiać się....tylko mnie kochaj...:)...cie :).....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×