Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

OOO! i stronkę zaczełam :) Biała, a gdzie Ty jestes ze Cię nie ma? :) kwiatuszka dla mnie poprosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mania podroznicze w jakim sensie? o podrozach/krajach? jak tak to ni eposiadam raczej w wersji elektronicznej, wszystkie mam papierowe pisze juz z domku, urwalam sie z pracy, zeby odebrac poczte, bo ten oddzial do ktorego przynaleze ma czynne od 9:30 do 15... gos-- dexter z wkladka dotarly👄 slicznie dziekuje👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Mania za kawkę i kwiatuszka :) 👄 u mnie sporo pracy :( zakopałam się w papierach.... dobrze ze dzis piątek... w weekend czeka tez mnie troche siedzenia przy laptopie...ale przynajmniej sie wyspie rano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki ...nie wiem czy ja tu pasuje bo w sumie to nie jestem sama,ale w 50 % jestem a juz niedlugo to chyba bede w 100% cos mi nie wychodzi z moim facetem wiec chyba sie rozejdziemy to bedzie juz poraz 3 i ostatni,wiec bede samotna 27 latka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mania, przejelas dowództwo 🌻 jestes wielka! mnie oczywiscie musieli wkurwic na koniec tygodnia i dowalili jakies dziadostwo do zrobienia.... dziusiek- hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sipp --- pokaż psa!!! ;-) maxi --- mi dowalą pewnie od poniedziałku :/ ale póki co podowodzę sobie :-) Dziewczyny znacie się trochę na lokatach? Gdzie warto i czy w ogóle warto, wiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOW!!! ile stron!!!! WOW! Ile nowych!!!!! no no.... Witam wszytskich ;) Maxi - spóźniona....ale jestem :D Olla - a no dziś pracowałam w terenie :P ale już skończyłam, i postanowiłam do roboty już nie wracać ;) Jestem w domku ;) Mam weekend! :) Planów nie wiele.... zaraz mnże za jakieś sprzątanko się wezmę, szczególnie półki z szaf tego potrzebją.... ale czy się w sobie zbiorę?? zobaczymy. Ogólnie mój nastroj dopasowuje się do pogody czyli jest dość pochmurny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi-- a dziekowac dziekowac:D mania-- zdjecie mojego agresora i jego m2 jest na naszej klasie. a ksiazek tego autora nie mam:( jade po mame i ide spac na godzinke, a pozniej na trening, a jutro znowu na 7:( boshe:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też chcialam obejrzec psa Sipp na nk..i sie na da :( :( :( Sipp, dodasz mnie do znajomych??? zaproszenie poszło ;) Biala, Ciebie też znalazłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze 40 min i spadam... biala, lepiej pozno niz wcale:) u mnie slonce wyszlo... slicznie jest... taka jesień uwielbiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej to ja
hej dziewczyny :) mozna do was dolaczyc?:) przypadkiem znalazlam topik a ze tez pasuje do tematu topiku to weszlam aby zaznajomic sie choc troche z tematami jakie tu poruszacie no ale tyle stronek to ciezko nadrobic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ;) gratulacje!!!! wzrusza mnie jak ktoś świętuje takie rocznice :)szczególnie jak słyszę o 50-letnim stażu małżeńskim ....to naprawdę.... to jest niesamowicie piękne, szczególnie w dzisiejszych czasach ;) Mnie pewnie życia nie straczy na taki jubileusz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×