Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

witajcie w nowym tygodniu!!!! tez zupełnie nie zgadzam sie z pomarancza!!!! co to za rady? moze poczytaj troche topiku wstecz zeby sie zorientowac w sytuacji Gosiaczkowej,a potem radź Pomaranczko :) Gosia, cieszę się że udało się sobotnie spotkanie! najwazniejsze ze dobrze sie z Nim czułaś...na razie tyle wystarczy! nie wymagaj od siebie, od niego ...zbyt wiele na początku. Oboje dajcie sobie czas, zeby się ta wasza znajomość rozwinęła...niech biegnie ona sobie własnym torem i własnym tempem. a poczatek macie calkiem obiecujący :) u mnie spokojny weekend, z nowym znajomym wumienilismy sie SMSami, ale spotkania nie było... zobaczymy....wszystko w swoim czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w słoneczny poranek :) weekend minął zdecydowanie za szybko! krótkie podsumowanie: goście w sobotę rano + 3 dziury w ścianie, w tym 2 na wylot, ale za to mam idealny obraz w TV :) i ogólny sajgon w mieszkaniu ;) impreza karnawałowa sztuk 1, a na imprezie genialna zabawa, jedno wyznanie miłosne i jeden mężczyzna, który wpadł mi w oko, ale oczywiście okazał się zajęty (na amrginesie wyznanie nie padło z ust owego mężczyzny). i niedziela przeznaczona na odsypianie soboty. A dzisiaj jadę na koncert noworoczny będą piosenki Przybory i Osieckiej. A jutro test z anglika z 3 rozdziałów - oj kiepsko będzie, oj kiepsko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Ja tam lubię takie rady... :P Podejrzewam, że gdyby każda kobita miała odstawiać na bok faceta, który cos tam zrobił nie po jej myśli, to dookoła byłyby same sfrustrowane babszytle :D Na razie jest dobrze i nie chcę się zastanwaiać, jak będzie dalej. Wiadomo, z wiekiem coraz trudniej przychodzi zaangażowanie i chyba jesteśmy coraz bardziej krytyczni, ale... lepiej spróbować i żałować, niż żałować, że sie nie spróbowało :):) Maleństwo z jakiej książki uczysz się angielskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio tez wdrożyłam tą zasadę w swoje życie :) życie jest za krótkie, żeby ograniczać się w jakikolwiek sposób. Jak się da to trzeba wszystkiego spróbować, no pewnie że w granicach rozsądku, ale czasem i ten rozsądek można troszkę nagiąć ;) książka to face2face

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj mądra mądra :)))) kto nie próbuje i nie ryzykuje, ten nic nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie Olla - ja nie ryzykuje ....:O nie w uczuciach i sprawach damsko-męskich... :O muszę to zmienić to może będę mieć :D To jest dobry motyw na postanowienie noworoczne!!!! wszystkie jesteście mądre!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś też posnanowiłam się zapisać na aerobik ;) chyba wybiorę takie rowery ;) sa na topie ;) nie wiem tylko czy uda mi się zapisać w tym tygodniu bo mam brata w gościach :D:D:D normalnie będę miała obiad jak wrócę do domu :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny :) w koncu sie odrobilam w miare :) i zacznym nadrabiac zaleglosci ;) milego dzionka - u mnie za oknem pogoda OKROPNA :( szaro, buro i mgliscie :( masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeee tam... ja mądra nie jestem - tylko taką udaję :) Zresztą... co ja bym bez Was zrobiła... :) U mnie też pogoda do kitu. Mgliście, pochmurno, szaro i buro :( Piję kolejną kawę i nic nie pomaga na moją senność. Do tego głowa mnie koszmarnie boli - jakby mi ktoś jakąś obręcz na niej założył :(:( Biała, zazdroszczę obiadku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie piękne sloneczko i błękitne niebo, az chce się zyc...czuć wiosnę...ojej, chyba sie zagalopowalam :) Biala, czasem warto zaryzykowac, warto pokonac w sobie ten strach..Wiem co mówie, sama przez to przechodzilam, ale nauczyłam się ze trzeba łapać okazję jak sie trafia :)...podobno wszystko co nas spotyka jest po coś...czasem po to zeby się czegoś nauczyć, nawet jak się popełnia błędy... a pomysł z takim postanowieniem noworocznym jest trafiony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olla, Samotne, Biala - ale Wam dobrze z tym sloncem :) a my z Gocha musimy sobie sloneczko chyba narysowac :o ehhhh zbieram sie do domu w koncu troche wypoczac i sie wyspac :) w taka pogode to najchetniej bym sie wtulila w kogos... i sie wtule w cieply kocyk :P hehehe pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki:) u mnie tez pogoda troche nijaka, zimno i mokro, nie pada, ale jak to zwykle u mnie jest wietrznie i jakosd tak niefajnie. z D. weekend byl taki sobie, w sobote mielismy dosc ostra akcje, ogolnie niby nic sie nie stalo, ale jakos mielismy spiecie. nie klocilismy sie nawet tylko oboje poczulismy sie dosc podle i sobie to powiedzielismy. no i sie zaczelo. ale teoretycznie wyjasnilismy nieporozumienie... zobaczymy co biedzie dalej. teraz zabieram sie do pisania dalej mojej ukochanej pracy, ktora odkladam tak daleko jak sie dalo, ale teraz juz mnie troche terminy gonia wiec chyba czas najwyzszy ja skonczyc. a co do ryzykowania, to bez ryzyka nie ma duzych wygranych. kazdy kto chce siegnac gwiazd musi zaryzykowac ze sie poparzy:) buzki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cadra, to dużo ciepełka z tym kocykiem zyczę :) Gosia...poczytalam tamto forum!!!! chyba sie starzeje, hi hi hi...bo nie jestem na bieżąco z tymi wszystkimi okresleniami...a juz to z sześcianem...pojecia nie mam :) :) moze ktoś nas oświeci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olla, chyba za stare jesteśmy już, żeby zrozumieć tą \"mowę\" :):) Wypowiedź z tego forum - jedna z lżejszych :P \"O jezu wydymalem klientke na wakacjach ... uznala mnie za swojego ksiecia , rzucilem ja, po 2 tyg sie odezwalem cos pogadalismy , ze tesknie za nia ale nie moge z nia byc bla bla , zaproponowalm jej ze mozemy byc przyjaciolmi spotkalismy sie juz w miescie i bezpardonowo wyjebalem: \"sex bez zobowiazan? - bo nie potrafilbym byc z toba\" - wiem ze to chamstwo bo laska pewnie chce czegos wiecej, ale cuz Life is brutal...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia-- skad Ty wytrzasnelas to forum dla pozalowania godnych samcow. az mi sie wlos zjezyl jak czytalam. i wez traf na takiego na wlasnej drodze no to przeciez nic tylko albo sie pociac, albo jego pociac... masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sippel - koleżanka mi linka podesłała. Troche poczytałam i... Ogólnie są tam porady, jak laskę wyrwać, gdzie ją przelecieć i jak itp. itd. Najbardziej mnie ten sześcian frapuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czytam to forum i musze powiedziec, ze nie bardzo wiem czasami o co biega. i zastanaiam sie co to jest hb9 shb i te skroty co to niby kolesie maja robic:O no ale sa niezli, co prawda z normalnymi laskami za daleko by nie zaszli, ale z laskami z dyskotek (polnaga z iq 70) to sobie niezle radza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PUA - Pick up Artist - Artysta Podrywu, czyli to kim chcesz sie stac smile.gif HB - Hot Babe - wszystkie laski powyzej 8ki, oprocz 10tek, bo te sa SHB - Super Hot Babe UG - Ugly - brzydka laska 6 i ponizej w skali KC, FC - Kiss Close i Fuck Close - chyba nie trzeba tlumaczyc wink.gif? DHV, DLV - Demonstracja Wysokiej i niskiej wartosci AMOG - meski przywodca grupy, ktory mysli ze jest Alfa Alfa - to wlasnie koles ktorego szukaja wszystkie kobiety, dokladniej opisane na loverze AFC - Average Frustrated Chump, po polsku TSN - Typowy Sflustrowany Nieudacznik, czyli ktos kim najprawdopodobniej jestes skoro czytasz ten FAQ wink.gif LJBF - Lets Just Be Friends, czyli najgorsze co was moze spotkac - zostanmy przyjaciolmi Opener - wszystko czym otwierasz laski a teraz szukam jak sie je ocenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znalazlam, ale na poczatki, nawet byli mili w pisaniu, znaczy sie pierwsze posty, ale pozniej zaczeli wlasnie dac czadu:( no coz, widac chca sie porzed soba popisac, bo przeciez facet ktoremu zalezy to od razu mieczak... :O bosche nic tylko siasc i plakac nad nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazlam tez ze szescian to jest jakas gadka, nie wiem o czym, ale jakas gadka... to jest ogolnie forum, gdzie sobie faceci pomagaja, a przynajmniej takie bylo zalozenie, ze sobie maja pomagac byc bardziej pewnymi siebie. a co najlepsze, to oni stosuja sie do jakichs poradnikow z hameryki... jak to przeczytalam to sobie odpuscilam dalsze czytanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×