Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Nie no!!!! Sipp - przestarszyłas mnie!!!! Od razu jestem jeszcze szczęsliwsza i powiem Wam, że W. coraz częściej wspomina o przewożeniu różnych rzeczy do mnie...takich konkretnych rzeczy jak łóżko czy lodówka :) ...choć jeszcze całkeim niedwano mówił o przeprowadzce - za wcześnie (- swoją drogą hipokryta bo i tak u mnie mieszka :P ...tylko chyba się psychicznie nie może z tym pogodzić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziękuję :) Sipp - ja z Tobą nie wytrzymam ....to kwiatki dajesz to w tyłek kopiesz :P ;) Kuchnię już wysprzątałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana bo ja jestem taki czlowiek co to poglaska jak zrobi sie cos dobrego a skarci jak sie przeskrobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuchnia juz lsni;) a przed domem mam hustawke:) podesle wam zdjecia jak tylko bedzie pogoda bardziej sloneczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Cieszę się, że juz piątek :) jutro jadę nad jeziorko :) do rodzinki....weeekend zapowiada się upalny :D Skwary mi krwawią :O mój wygląd mie przeraża :( Jak Wasze nastroje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nastrój... padł. Obudziłam się, piękne słońce, dostałam smsa od koleżanki i aż usmiechnęłam się szeroko. Minęło parę minut i... bum!!! Plany na weekend niby mam, ale... Otaczam się facetami, ale żaden z nich nie jest tamtym i... wkurwiają mnie!! Tak strasznie mnie wkurzają, że aż nie mam ochoty ich słuchać. Jednak zapychają mi czas i nie siedzę i nie płacze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) u mnie leje :( ale podobno ma sie pogoda poprawqic na weend w koncu wypadaloby swoje pieknie opalone cialo w solarium pokazac na plazy .... :) hehehe jestem stuknieta ;) moc pozytywnych wibracji dla Was przesylam z poludnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) wpadłam tylko na chwilkę żeby się pożegnać - wyjeżdżam na 2 tygodnie na urlop. Pozdrawiam Was bardzo serdecznie i życzę słonka, uśmiechów i miłości 🌼 Gosieńko trzymaj się dzielnie - jestem z Tobą myślami 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ tu ruch był przez weekend!!!! Obłędny normalnie….. Pewnie wszystkie korzystałyście z cudnej pogody :) Maleństwo – udanego urlopu!!! Wracaj do nas wypoczęta i zadowolona ;) Gosia – jak się trzymasz? Jak weekendzie minął? Wczoraj w Łodzi radio Eska miało imprezę? Byłaś? Mój weekendzik udany :D:D:D:D Dziś czuję się lekko połamana…czyżby zakwasy od wiosłowania??? Zapewne :P Ale jak tak się czuję po 2-godzinnym kajakowaniu to jak kondycyjnie wytrzymam tygodniowe wędrowanie po górach??? ....eeee :P:P:P dam rade :P:P:P Miłego poniedziałku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z niczego nie korzystałam. No może tylko z rady Sippel i przelewałam wszystko na papier. Dobrze to działa, ale wczoraj nastąpiła jakaś blokada i koniec. Od jutra znów muszę zacząć układać się z samą sobą, bo dziś niestety mam parę spraw do załatwienia... Na koncercie nie byłam - nie moja muzyka. Miłego dnia ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż żałuję że urlop mam w innym terminie....no taki upał za oknem, że chętnie bym nad wodą jakąś posiedziała... tymczasem papierami zarzucona jestem i przekładam je to w te to w tamte :P ....czasem tworząc jakiś nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ;) nie chce mi sie w pracy siedziec!!!!!!! chce nad wode!!!!!!! buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pusto tu dziś jak w weekend :( no ale ;) mamy sezon urlopowy .... maleństwo wyjechała, Kasiunia i Olla też urlopują :) Zostaje miec nadzieję, ze urlop maja udany :)...a my zazdraszczamy!!!!! siedząc za biurkami :P Mnie już tylko godzina została i fajrant! :D Plany na popołudnie bardzo przyziemnie....pranie, sprzątanie, dentysta ...i działki podlewanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki u mnie tez upal i nie wstal. troche spraw pozalatwialam dzisiaj. koncowke remontu probuje jakos przeprowadzic. jak na razie idzie mi to powoli ale caly czas do przodu. a co do lezenia nad woda to tez bym sie walnela, najlepiej z jakims meskim dobrze wygladajacym osobnikiem;)no ale jako, ze ani woda na razie mi sie nie szykuje, to meski osobnik moze sie nie pojawiac na horyzoncie:) buzki na mily dzionek i zostawiam lody waniliowo orzechowe dla ochlody;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia :( Skarbie... ❤️ Może Twoje czucie się myli. Przegrzało się na słońcu i wariuje. W sumie, to nie wiem, co powiedzieć, ale wiedz, że myślę o Tobie ciepło 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie nadaje sie do zycia we dwoje.. nie chce sie rozklejac bo jestem w robocie i wolalabym zeby współpracownicy nie widzieli moich łez. dzieki za ciepłe mysli. gosiek a jak ty sie trzymasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa, jestem taka naładowana negatywną energia ze mam ochote jebnac w biurko i wyjsc stąd. z M żle a bez M jeszcze gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki! maxi-- co to sie podzialo? napisz co tam sie u Ciebie dzieje, jak nie tu to na gg lub @. moze znowu cos nadinterpretujesz... mnie sie dzisiaj snily takie pierdoly, ze masakra. ze mnie zgwalcono, ale tego nie pamietalam i z oprawca dalej jakies kontakty mialam, dopiero jakis moj kolega co to niby we mnie zakochany jest zaczal mi to jakos przypominac i na koniec chyba zeznawalam by wsadzic gwalciciela do pierdla... obudzilam sie taka zmeczona, ze masakra:( buziaczki kochane na mily dzionek i dla wszystkich C|_| goracej kawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sipp, ty jak zwykle cierpliwa i chetna do pomocy🌻 musze pomyslec, musze sie wyciszyc a mam taki kocioł w głowie ze nie potrafie zebrac mysli... za duzo złych słow juz sobie powiedzielismy.. za duzo złych emocji, uczuc nagromadzilo sie miedzy nami a to zbudowalo ogromny mur,. nie do przebicia, kurwa, chce w koncu przestac sie zamartwiac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxi - skończ wcześniej pracę, wyjdź do lasu i sie wykrzycz. Wywrzeszcz całą złość. A jak już się uspokoisz, pomyśl o tym, czego pragniesz. Może to tylko chwilowy kryzys. Przetrwacie i będzie dobrze... Kurwa widzisz jaka ze mnie ekspertka w związkach!!! samotna 30-tka :P - to co będę radzić. Ale zawsze mogę z Tobą pogadać, pomilczeć albo zatańczyć w deszczu :) Ja się trzymam. Chyba lepiej niż gorzej już teraz. Szczerze?? Tak naprawdę to ciężko tyram nad tym, żeby dalsze moje życie jakoś wyglądało. Okupuję to morzem łez, ale wierzę, że warto... Chociaż wczoraj na dobranoc obejrzałam jakiś jeden odcinek Seksu w wielkim mieście. I doszłam do wniosku, że umrę sama. W samotności. Znajdą mnie po kilku miesiącach, bo nikt nawet się nie zainteresuje, dlaczego nie wychodze z domu. A jak mnie znajdą to... będę miała nadgryzioną twarz przez kota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×