Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Magda G.

Białystok

Polecane posty

Gość czytelniczka3232
zapraszam na stronę korsrelax :) proszę posłuchać jak "pięknie" szefowa śpiewa:) Masakra!!!!!!!!!!!! tragedia...Kobieto Ty to masz mniemanie o sobie:) Pod prysznicem śpiewaj! I poza teren łazienki nie wykraczaj> NIGDY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domino123
Rzeczywiście ,ten zespół KorsRelax czy jak mu tam,to porażka ...a ludzie za to płacą .........."Szefowa"(buahah) nie umie spiewać zero emisji głosu ,zero intonacji nie ma to wogóle wspólnego ze śpiewaniem ...a ludzie za to płacą ....na zywo też nie gra ,jakoś składu nie widać perkusja ,gitary itp..wszystko mozna prztrawić ze muza z laptopa czy z dyskietek ,ale jeżeli ktoś tak śpiewa i umieszcza to na stronie int.tak tragiczne wykonania...ale ludzie za to płacą ....i jeszcze uważa się za świetną wokalistkę a nią nie jest (nawet nie stała obok wokalistek )to żal.........i słusznie pod prysznic z nią !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy tego zespołu
Przeciez tylko Fan777 zachwala ten zespół zresztą jak widać na tym forum jest to wokalistka zespołu Korsarelax, a co do Zorki jezeli też tak zachwalasz to rzeczywiscie nie masz słuchu kobietko i nie ośmieszaj się. I jeszcze jedno nie psuj tego forum i nie rozmawiaj sama ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan 777
Domino 123 a skad ty wiesz o emisji glosu ,takie slowa znaja tylko osoby ktore sie uczyly spiewu a wiec znaczyloby ze jestes z jakiegos zespolu ,pewnie z takiego co go po forach reklamujesz a po konkurencji jedziesz.A co do Korsrelax to poczytaj wczesniejsze posty ,tam p.Karolina jasno pisze jakie szkoly spiewu ukonczyla i jakie nagrody zdobywala ,a wy tylko umiecie sie z innych nasmiewac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusk400
Radziar bardzo dziękuję za opinię o Białych Wilkach. Zastanawiałam się bardzo nad nimi ale na szczęści wybrałam inny zespół polecony przez znajomych(nie podam nazwy bo jak czytam na forum to wynikają z tego problemy). Trochę droższy ale bardziej profesjonalny.Wesele już za miesiąc i mam nadzieję że wszystko będzie dobrze.W następnym tygodniu idziemy do nich ustalić dokładnie co mają zagrać na pierwszy taniec, podziękowania dla rodziców no i oczywiście oczepiny.Pozdrawiam wszystkich czekających na ten wielki dzień:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia 333
Dopóki nie było takich dziwolągów jak fan777 która wkoło reklamuje swój zespół mozna było zasięgnąć jakiejś opinii. Teraz zrobił się tylko jeden wielki SMIETNIK z reklamami zespołów z Bielska. Dziewczyno ty masz jakies ogromne mniemanie o swoim zespole. Kiedy w końcu zrozumiesz, ze forum służy do wymiany doswiadczeń, opinii a nie reklamy zespołów. A tak na marginesie: To, ze uczyłaś się śpiewu to nie znaczy, ze cię nauczyli. Jeżeli nie ma się dostatecznego talentu, słuchu, to nie da się tego wyuczyć - trzeba mieć to coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka82.
Co do 3bit to chyba jakiś żart. Dawno nie słyszałam tak kiepskiego wokalu wokalisty, na dodatek nie umieją rozbawiać gości.Jak dla mnie to zespół słabiutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan 777
Ja nie tylko z Bielska zespoly pochwalam bo np Zorka jest z Bialego a jeszcze z Bialoruskich to mi sie Lajland podoba i tez sa z Bialego, a wiec bez obrazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brrrrr....
Jezeli zachwalasz Zorkę to juz wiem jaki poziom reprezentują te pozostałe tak wychwalane ( czytaj powiązane) przez ciebie Fan777. Czy ktoś jeszcze korzysta z rad takich "expertów" jak Fan777.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan 777
Bo tobie to sie pewnie podoba mega na prixie reklamowana do znudzenia a ta cala MEGA to wali z pleybecku a klamia ze na zywo , i graja nie do tanca tylko rocka a wesele to nie koncert .I cale te show bandy , new sukcesy , master dance i inne pleybecowcy to co takie sa dobre , reklame dobra se zrobili i tyle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan 777
Widze ze na Haj Wesele mega nie spi i reklamy wali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytelniczka3232
a przepraszam... mógłby ktoś przytoczyć te "szkoły śpiewu" które rzekomo skończyła Pani Karolina z KORS&RELAX? :) hahha...i konkursy muzyczne również.... Tragedia... Jak można takie bzdury wypisywać na swój temat? Kobieta nie ma słuchu... nie ulega to wątpliwości. masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EroticMenDANCER
Potrzebujesz tancerza na wieczór panieński lub inne damskie party ? Jeśli tak, trafiłaś na właściwe ogłoszenie ! Uatrakcyjnij wieczór panieński lub inną imprezę niezapomnianym występem tancerza erotycznego. Spraw aby ostatnie chwile stanu wolnego były niezapomniane i ekscytujące. Występuję także na urodzinach, imieninach, bankietach firmowych i innych imprezach okolicznościowych dla Pań. Jeśli zorganizujesz imprezę w domu nie ma problemu, jeśli jednak w klubie dopilnuj aby dysponowała osobną salą na tego typu imprezy, gdzie występ będzie mógł odbyć się tylko dla Was, a nie dla całego klubu. Gwarantuję profesjonalizm i dobrą zabawę. e-mail: eroticmendancer@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan 777
To sobie poczytaj na wczesniejszych stronach ,niedalako cofajac w jakich przegladach muzycznych p. Karolina spiewala , a w zespole ZUBRY to co patykiem pisano ,kazdy wie ze jak sie ma praktyke z Zubrow to i procentuje w Korsrelax.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytelniczka3232
ale ja nie pytam o praktykę w żubrach (kto to? ) ....pytam o te konkursy..... Poproszę o konkrety ..:) jakie konkursy kobieto:)żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan 777
Ja nie jestem p. Karolina , a poprosze p.Karoline o przypomnienie w jakich konkursach pani spiewala bo gdzies wczesniej bylo napisane ale nie moge znalesc i udowodnic niedowiarkom.Pani Karolino prosze o powtorne wyjasnienie tego zamieszania i niedowierzania na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 55555555
Jestem na etapie poszukiwań. Z ciekawosci słuchałam tego zespołu, no cóż- moge tylko stwierdzić, że nieważne czy ta cała pani uczyła się śpiewu czy nie, ale najważniejsze, że nie umie śpieawać i tak myślę, że żaden porządny zespół nie zatrudniłby takiej wokalistki, a jeżeli tak, to by świadczyło o poziomie danego zespołu. Ja na swoje wesele na pewno nie zatrudnię zespołu który aż tak nachalnie się reklamuje!!!! To forum jest tylko jedną wielką reklamą zespołów napędzanych przez Fan777 zresztą jak widać wokalistkę w.w zespołu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytelniczka3232
dokładnie.... Śmieszne to co tutaj czytam ..tzn wypowiedzi p. Karoliny(fan) na temat siebie:) Prosta dziewczyna z niej bardzo...jeszcze wiele musi się nauczyć... pokory przede wszystkim. Już nawet nie wspominam o śpiewaniu bo szkoda słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan 777
Widzisz 55555555 i piszesz ze z ciekawosci sluchalas tego zespolu ,i tobie sie nie podobal ale i inni z ciekawosci moga posluchac i moze sie komus podobac i oto chodzi, sa gusta i gusciki.wazne ze ludzie wchodza i sluchaja a znawcy docenia dobry zespol ,bo mysle ze Korsrelax takim wlasnie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 55555555
Tylko, z tego co widze to chyba tylko tobie podoba się własny zespół. Ha... ha... a co do znawców to jakoś nie widać zachwytów i proszę nie KŁAMAĆ, ze gracie na żywo bo to jeden wielki Playback!!!! Zamiast reklamować się tak to moze wreszcie wzielbyście się do roboty koleżanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan 777
Nie wazne co sie pisze ale wazne ze pisza o Korsrelax a kazda reklama procentuje ,jak napisalas 55555555 ludzie chocby z ciekawosci wchodza , no i dobrze a reklama sie kreci , no a co twoj zespol zazdrosci , to sie reklamoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 55555555
Ty Fan masz naprawdę jakieś rozdwojenie, roztrojenie jazni i nie wiem co na to specjaliści. Oczywiście, że weszłam na stronke,( ze zwykłej ciekawości) tylko, ze po tym co usłyszeliśmy z moim narzeczonym - szybko z niej uciekliśmy. Chociaż tak jak pisałam nie chcę zespołu który aż tak nachalnie robi reklamę i na takim poziomie. W sumie po tym co tu zobaczyłam nie wiem czy ktoś wasz jeszcze wezmie na swoje wesele. Klientów pozyskuje się pracą , pracą i jeszcze raz pracą a nie jakąś durną reklamą. Zegnam to forum bo to jakaś ściema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan 777
Nikt po tobie plakac nie bedzie ,nawet dobrze ze opuszczasz forum , bo tylko umiesz sie nasmiewac i obrazac , jak dla mnie cos sie nie podoba to tego poprostu nie biore i juz , ale nie komentuje tego a ty robisz jakies sceny ze smiech bierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuma87
Porażka.... nie dam rady już czytać wpisów tego Fan777 i o jego zespołach !! To na prawdę było przydatne forum, a teraz .... Kieruję pytanie do osoób których nie interesuje reklama różnych zespołów itp, itd. Czy mogą poradzić dobrą fryzjerkę?! Gdzie Kupić przystrojenie na samochód? Oraz jaką cukiernie polecacie? Bo słyszałam ze w Spolem są dobre torty i ciasta?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan 777
Dobych fryzjerek w Bielsku dostatek , ale torty dobre w Hajnowce wypiekaja ,jesli lubisz tort typu Marcinek ,ja goraco polecam torcik naprawde pychotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już nie mogę czytać tych bzdur które ktoś wypisuje jako "niby" fan zejdźcie ze mnie i z mojego zespołu jedyne co tu zamieszcza od jakiegoś czasu to prośby do rzekomej fanki żeby nie pisała na mój temat. Ja nie umiem śpiewać, mój zespół jest do du..y a ta cała debata jest monotematyczna tylko weźcie się od nas odczepcie i ignorujcie hasła fanki która jeżeli naprawdę byłaby fanką nie podszywała by się pode mnie i nie pisała czegoś co szkodzi. Szok niby inteligentne osoby są na tym forum a dają robić na nas nagonkę poprzez kilka postów od pseudo fanki. Co skończyłam i jakie nagrody dostawałam nie ma znaczenia bo mam wokAL TYLKO POD PRYSZNIC LUB DO KIB..LA więc po co o tym pisać. Pozdrawiam wszystkich Jeżeli chcecie dowiedzieć się kto to pisze poproście moderatorów o ID komputera z którego są pisane posty fana A forum o którym mówi inteligentna fanka to Frix a nie prix

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan 777
Nie mozna podawac nazw konkurencyjnych portali ,bo tojest reklama i lamanie regulaminu dlatego jest ,,prix,, lub ,,haj wesela,,celowo zmienione nazwy.Ijeszcze raz chce zaznaczyc ze p.Karolina z Korsrelax i ja to dwie rozne osoby , bo naprawde mamy rozne ip. komputera.Tylko znajac zycie zaraz znajda sie tacy co posadza ze jedna osoba pisze z dwoch kompow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan 777
A ten atak na Korsa to jest wywolany przec zazdrosc ze p.KAROLINA ma naprawde ukonczone szkoly wokalne ,a konkurencja z zazdrosci glupoty wypisuje .juz przESTANCIE PISAC i dajcie spokuj temu zespolowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość me87
Witam! Czy może jest jakaś osoba na forum, która ma lub miała wesele w tym roku w Dworku Czarneckiego? Jeśli tak prosiłabym o kontakt na adres e-mail: me87@wp.pl miałabym pare pytań co do cen, które tam obowiązują w tym roku. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heavymetal 88
karolinka znowu monolog z soba wali cytaty fana i korski ,przESTANCIE, oraz ,woKAL, widac ze osoba ma tendencje do dziwnego laczenia liter.karolnka jest znana na wszystkich portalach z tego ze sama o cos pyta i z innego nicku sobie odpowiada, zalosne naprawde zalosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×