Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Magda G.

Białystok

Polecane posty

Gość Czytam i nie wierzę!
Naprawdę w Białymstoku w branży weselnej jest taka wielka konkurencja, że tyle błota jedni na drugich wylewają? A kiedyś było to takie sympatyczne miasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafcio
Pomoze ktos i wyrazi opinie na temat zespołu Revers?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jordan707
nie pytaj o zespol a bierz i juz.tu to tylko jedni na drugich pisza.zespoly pisza na zespoly ze nie graja na zywo,a dj to wykozystali!!!!!! i wiekszosc teraz wesel maja.i dobrze tak tym zespolom,bo zamiast sie wspierac to sie tu wyzywali i oskarzali, jeden drugiego, ze graja z laptopa,dyskietek itp.nie jestem z reversa,bo zaraz pewnie ktos tak napisze.ale rade zespolom moge dac,nie piszcie o innych zespolach zle,bo naprawdw za rok wszyscy bedziecie siedzieli w domach,a dj. tylko rece zacieraja ze im roboty przybedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konhitannijawi.R
Moral z tego taki, ze dzidzeje maja wiecej kultury i wzajemnie sie nie oczerniali.Teraz zbieraja obfity plon.Zas zespoly maja za swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda Para
Witam, chcemy przestrzec przed zepołem Czadersi! Zespół Czadersi grał na naszym weselu i to co mogę powiedzieć to że absolutnie NIE polecam. Zespołu szukaliśmy bardzo długo. Zależało nam aby nie było to dysko - polo ! ale aby łączyło pokolenia i było naprawdę tanecznie. Z zespołem kilka razy się widzieliśmy uzgadniając o co nam chodzi. Byliśmy przekonani, że trafiliśmy dokładnie na to o co nam chodziło.....i WILEKIE rozczarowanie. Brak wyczucia zespołu co się dzieje na Sali i jaka panuje atmosfera, po 2 utworach szybkich szły wolne, zerowe prowadzenia imprezy od strony zespołu!!!! Jak goście się rozkręcali to raptownie Czadersi robili przerwę - a było przerw naprawdę wiele. Do tego skandaliczne zachowanie wokalistki na moja prośbę o wzniesienie toastu usłyszałam abym dała teraz spokój ona musi odpocząć. Często goście chcieli sie bawić a tu zespołu nie ma.... Do tego wesele było w knajpie gdzie imprezy odbywają się bardzo często, a zasilanie jest poprowadzone oddzielną linia bezpośrednio na scenę. A tu zespół na samym początku imprezy miał godzinny problem ze sprzętem przez co nie grał i nie umiał poradzić sobie z tą sytuacją zrzucając odpowiedzialność na knajpę. Biorąc pod uwagę , ze nie sprostali prowadzeniu imprezy, mieli problemy techniczne a do tego odpowiedz wokalistki na prośbę o wzniesienie toastu była delikatnie mówiąc niestosowna końcowo zespół nie wykazał żadnej elastyczności przy rozliczaniu (nie był w stanie zejść choćby po 100 zł od osoby w zespole czyli 10 % pełnej kwoty zespół to 4 osoby). Całość wesela kosztowała nas ogromne nakłady czasu i energii, wszystko wyszło znakomicie poza zespołem. Niestety Naszym zdaniem muzyka to podstawa na weselu dlatego uważamy, to za ogromną porażkę a zespół całkowicie odradzamy, pomimo ze muzycznie są nieźli ale to nie wystarcza na wesela może na imieninach u Cioci lub Stryjka by się sprawdzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam swoje wesele w Astorii 3 lata temu w restauracji na dole i bylo super. Restauracja jest raczej na male wesele do 70 osób u nas bylo 56. Wystroj elegancki żadnych tandetych ozdób, zreszta juz sama restauracja jest elegancka. Ktos jakis czas temu napisal ze mało jest jedzenia ale ilosc jedzenia zalezy od panstaw mlodych im wiecej przsytawek sałatek tym ccena wyzsza. Ciasto mieli bardzo dobre do tego wzięlismy wiejski stół oddzielnie i szybko wszystko szlo, goscie byli zadowoleni zreszta widac bylo po ekspresowym znikaniu z niego jedzenia :). Tort mielismy z zewnatrz. Obsługa - kelnerzy i kelnerki mega sprawni i uprzejmi. A co do ustawienia stołów bo tez pojawil sie glos, że byly źle ustawione i sali nie bylo widac, to tez wybor panstwa mlodych, to oni wybieraja ustawienie. Przynajmniej my wybieralismy :) Takze jak dla mnie to super było, wrocilismy tam zeby zrobic chrzest naszej corki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xawery zdzich,genka,rozalia
Jak knajpa ma problemy z gniazdkami, to chyba raczej nie jest to wina zespolu.Ijak sie spiewa na zywo to mozna byc zmeczonym.Powiem tyle,jak sie chce stuknac psa to kij sie znajdzie.Nie wierze w tresci pisane na forach o zekomo zlych zespolach,raczej z trafieniem kapeli jest problem,a ten problem jest juz sprawa mlodych.Jezeli dany zespol na 49-ciu weselach sie podoba a na 50-tym sie nie spodobal to o czym to swiadczy.Pamietajcie ze jednemu podoba sie Lady Pank,drugiemu Boys.Wybierajac zespol ogladajcie video tego zespolu,a nie bierzecie na podstawie opini z fora internetowego.Zawsze jest tak na weselu ze czesci gosci kapela sie podoba,a drygiej czesci slabiej.I tak jest i z jedzeniem,sala itd.Ludzie maja gusta i gusciki i trzeba sie z tym pogodzic.A wypisywanie ze zespol byl slaby ze zle gral itp.mija sie z prawda,poprostu p.mlodzi zle sobie zespol wybrali.Mozna poczytac na forach ze nawet niby te najlepsze zespoly,tez maja duzo postow krytycznych.Wiem ze wiekszosc tych postow wypisala na siebie konkurencja,ale jesli 5 procent jest prawdzwych,to i tak potwierdza moja teze,o zle dodranym zespole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdzilem.83
A ja wlasnie bylem na stronie Czadersow i mnie sie kapelka podoba. Graja na zywo a to juz cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość segment1
Sluchac takich co pisza, to jak by nie miec swojego zdania.A jak nie masz swojego zdania to niech ci meza sasiad wybierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli szukacie ciekawego miejsca na wesele w Białymstoku, wiele ofert znajdziecie na www.gdziewesele.pl/Bialystok/ Znajdziecie tam opisy domów weselnych, restauracji i hoteli, w których można zorganizować wesele w Białymstoku. Zapoznacie się z ich galerią zdjęć, opiniami klientów oraz w razie potrzeby zapoznacie się z danymi teleadresowymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sas268
hq studio nie ma terminow!!!!! to ja polecam konkurencje,tam wolnych terminow skolko ugodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesela 2012-2013
No i w końcu zespoły się załatwiły na amen.Pisały jeden na drugiego że,, playbeckowcy,, ,,że na żywo nie grają,, itd.Aż pary młode wyciągneły z tego pisania po forach odpowiednie wnioski,i przeżuciły się totalnie na Dj.W 2012 r.ponad większą połowę wesel graja właśnie Dj.A w 2013 zespół zagra sporadycznie.Kłóćcie się dalej to i tak już nie ma żadnego znaczenia,wszyscy wylądowaliście w rynsztoku.A Dj. GÓRĄ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesela 2012-2013
Oczywiście przerzuciły,przepro wielkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franiaa
Sala - Golf Park lipowy most, zespół Time, zastanawiam się nad fotografem i kamerzystą? Może ktoś coś polecić? Od razu mówię, że nie interesuje mnie taniocha typu 2000zł za wszystko tylko fotografa który jest artystą i kamerzystę naprawdę profesjonalnego. Znacie takich ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tr.a.30
Jak widac dalej bezrobotny Dj pisze na zespoły a to z powodu coraz mniejszym zainteresowani Dj--ami . Sadze ze coraz gorzej w waszej branzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rabuso7
podaj date wesela franiaa,a moze cos sie znajdzie co zaspokoji twoje wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zetom
Wez Hellera,jest drogi aleee..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sakkkk.50
Frania. Jak szukasz fotografa o ile szukasz, to szukaj takiego który jest pasjonatem i mistrzem w swoim fachu a nie drogiego, to jest myslenie osób niedowartosciowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werba2
J Ci proponuje Roberta Kruka ,o ile naprawde szukasz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motolu.k
Fajny zespol gral na Sylwestra z czarno-brazowego laptopa,w odnowionej sali koloru bialego.Zgadnij jaki to zespol i jaka sala.Nagroda-darmowa sesja foto na weselu.Franiaa masz okazje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motolu.k
Franiaa masz u mnie sesje ale nie za gratis,nie udzielilas odpowiedzi.A zespol to Zakopower,a sala to scena we Wroclawiu na rynku glownym.Nie zgadlas i za sesje slono policze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skorpionica26
Panowie fotografowie,dziewczyna tylko zapytała o drogiego fachowca,a żeście się żucili jak wilki na żer.Jak jesteście dodrzy,to o pracę się nie martwcie i dajcie dziewczynie spokój.A takie wypytywanie o datę ślubu jest nie na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motolu.k
Nikt nikogo sie nie czepia i nie wypytuje,ale jak sie zadaje pytanie to mozna podac date wesela.Tym bardziej ze nazwe zespolu i knajpe Franiaa podala.A zreszta to napewno tez sciema,z tym zespolem i knajpa. Widocznie to nowy rodzaj reklamy zespolow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arlla23
Kupię suknię ślubną ,rozmiar 38. Arletta123@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy jest tutaj może ktoś z okolic Bielska i zna jakieś fajne miejsca na plener?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbielskamsa
lysa gora,zobacz lysa gore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbielskamsa
dworek smolskich,zobacz dworek smolskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rek.kkap
Raczej nowa forma reklam kamerzystów i fotografów bo w twj branzy robi sie ciasno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motolu.k
Jakich kamerzystow!! Jak Franiaa napisala ze gra Time, a knajpa Lipowy Most,to kogo reklamowano,a no proste ze zespol.Bo taki Time odrazu mnie nie pasowal na taka knajpe,na dodatek z drogim fotografem.Jak wszystko drogie to i zespol bylby drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×