Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Magda G.

Białystok

Polecane posty

Gość polecam;
Polecam Korone, bawilam sie z nimi i bylo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty gadasz
Kolor raczej kojarzy sie z muzyka disco polowa i zespolem takim jest , chyba ze sami jestescie z trgo koloru i robicie tu reklamę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camigononstop
Co do Koloru to na pewno kiedys byl to zespól disco polowy, na innych forach raczej tez nie ich nie chawalą, glownie narzekaja na słabe prowadzenie wesel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znamkolor
Ja znam ten zespol i sie wypowiam; Kiedys to byl discopolo,ale teraz to graja na weselach i graja wszystko bo nawet u nich to sa zawodowi muzycy,z perkusja.I dwie panie spiewaja a spiewa od niedawna z nimi p. Irek z Imperium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znamkolor
A Tryton to nie znam ,ale cos mi sie kojarzy ze to slabszy zespol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajkalon00
Jak nie znasz Trytona i nie słyszałeś ich to sie nie wypowiadaj i tak mysle sobie , ze jak zespól Kolor zmienil skład i teraz robi sobie reklame.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znamkolor
Reklame to ty robisz dla trytona a i tak go nikt nie zna.I nie zabraniaj sie wypowiadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do znam kolor
jak nic nie wiesz na temat danego zespołu to nie kłap na prawo i lewo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do znam kolor
No i jeszcze dodam, ze dla Koloru to dalego, daleko do takiego zespolu jak Tryton.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan\ni tryton
Na forum to tylko zespoly sie reklamuja. Nastala era Trytona ,kaniec mira.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8888888samochwal
Jak z trytona taki zespol ,to dlaczego nikt go nie zna,a i Ci co sie wypowiadaja, to niepochlebnie. Zapewne prawda jest taka ze to bardzo slaby zespol ,ale moze sie komus podobac ,kazdy ma swoj gust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jystyna Czarna
Bawilismy sie juz z obecnym mezem przy zespole Tryton 04.10.08 na weselu kuzynki Ani Z. Nie wiem jak jest obecnie ale tamtego wesela nie wspominam najlepiej .Z odczepin to pamietam zbieranie na wozek ,i prowadzacy dawal rady zyciowe mlodym. Z muzyki goscie nie byli zadowoleni a przerwy pamietam czeste.Wiec nie rozumiem ze tutaj tak sie zespol przechwala i poniza Kolor.A sami to nic nie potrafia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja uważm ze
to Kolor został urazony i porównany a teraz w obronie pisze pod róznymi pseudami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macarenka890
Zespol tryton to porazka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale jak zespół kolor
spiewał haj ne ne nene..... a jak wiadomo nie jest to gatunek muzyki ambitnej a teraz patrzę, że robia z siebie zawodowców? Smieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawodowiec3
Pan Irek gral i spiewal na promach ,statkach i knajpach calej europy , pan Marek jest zawodowym muzykiem a Ty czym sie poszczycisz oprocz grania w beznadziejnym trytonie. A co wiem to nawet nie grasz bo nie umiesz a tylko dysk obslugujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O rety wezcie
juz przestancie. Z tego co wiem to ani Kolor ani Imperium i zaden zespół Disco -polowy nie gra tylko odtwarza, poza tym to nie jest miejsce na robienie reklamy i opluwanie innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muzyczna zagadka
Witam :) Drogie Forumowiczki, czy znacie i możecie polecić dobrego Dj'a na wesele. Takiego, co nie ogranicza się jedynie do puszczania muzyki, ale u mnie sprawnie poprowadzić i rozkręcić przyjęcie. Dj Bałtyk, Kris, Bercik, Vitek, Bart, Wodzirej? A może jeszcze inny? Jestem w kropce i proszę o pomoc :) Jaki jest obecnie koszt wynajęcia DJ'a na weselne przyjęcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukasz sali weselnej w której zorganizujesz wspaniałe przyjęcie weselne w Białymstoku i okolicy? Te sprawdzone sale weselne z Bialegostoku i okolic znajdziesz na www.GdzieWesele.pl/Bialystok tam są również opinie na temat sal weselnych oraz najpotrzebniejsze informacje do podjęcia decyzji w sprawie wyboru tego najlepszego miejsca na wesele www.GdzieWesele.pl/Bialystok Znajdźswoje idealne miejsce na wesele... w Białymstoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derwi21
Proponuje Ci Dj Szpila lub Baltyka tego mlodszego.Uwazaj na Krisa,potrafi zawalic wesele i teksty ma wolgarne.Jeszcze moge polecic Prackiego,fajnie gra imprezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naj naj
Naj to jest Lecho Grzegorczyk.D'J nomber one w Bialym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak dla mnie to
Zaden dj. nie spełnia oczekiwań na wesela, nie oddaje klimatu, zresztą muzyki radiowej słucham 365 dni w rok, wiec w ten dzień chciałabym poczuc inny klimat,. co innego studniówka, dyskoteka to owszem, ale na wesele to tylko zespół, ale niech kazdy robi jak uważa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naj naj
A jaki zespol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naj naj
Kazdy bierze ze 3 tys. a te lepsze wiecej.A nie kazdego stac na taka kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andropeda27,
Ale w porównaniu z kosztami całego wesela wdanie paru setek więcej to mały pikuś, a zespół drozszy to nie zawsze lepszy i juz nie jedna osoba tak sie przejechała. te droższe czesto jada na reklamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naj naj
Jak jada na reklamie.Bialystok to nie Londyn tu kazdy wie jaki dj czy zespol czy knajpa sa dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andropeda27,
Moze ty wiesz bo jesteś z branży, moze nawet Dj-em. ale ja nie znam wszystkich, a byłam na weselach gdzie te przereklamowane zespoły grały i różnie było, to samo z Dj- ami. dla kogos ten "najlepszy" moze okazac sie kiczem a drugiemu ten słabszy najlepszym. Kazdy ma inny gust i inne wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naj naj
Jesli dj Szpile w Bialym uwaza sie za fachowca to pomimo ze komus on sie nie spodoba fachowcem zostanie.A Ty uwazasz ze jak Ci kaszanka lepiej od kabanosow smakuje to znaczy ze jest lepsza.Owszem gustami ludzie sie roznia ale sa marki uznane,solidne i sa kiczowate.Napewno merc to merc,a opel to opel .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sledzik24
Jestem wegetarianin , a wiec kazdy wybiera co chce . Jednym rybka innym schabowy. A dobry d'j jest lepszy od slabego zespolu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darmowe zdjecia slubne....
Dwóch doświadczonych fotografów wykona darmową sesję podczas mszy/wesela/pleneru w zamian za możliwość wykorzystania zdjęć do tworzonego portfolio. Oferta dotyczy najbliższego półrocza. kontakt: luffka@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×