Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Magda G.

Białystok

Polecane posty

Gość nastepny ev
jezeli ktos wypisuje o skladzie zespolu,wymienia instrumenty oraz podaje strone internetowa to jest to zespol.nikt inny by tego nie zrobil.a podawanie sie za kogos niby z innego miasta i wciskanie ze to same slabe zespoly pisza ,to tylko potwierdza ze to pisze ,,bardzo dobry,,zespol.ten z perkusja oczywiscie.dosc reklam i reklamujcie sie gdzie chcecie a najlepiej na weselach.tutaj jest forum ,czy nie rozumiesz jeden z drugim,wiec dosc tej reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polonistka34
Drogi Panie z zespolu Everest,piszemy Bialostocczanie, i prosze nas nie obrazac,my nie mamy sie czego wstydzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstydz sie ty
anafabeto , haha nie jestes z bialego a co z warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no31
To jest forum i nawet jak ktos chce sie reklamowac to nie ma w tym nic zlego.Zyjemy w wolnym kraju i kazdy moze pisac co chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mignaradal
Moglem to przewidzieć jak zwykle odzew zespołów jest szybki a analfabetów to poszukaj w swojej rodzinie gówniarzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pewniak99
Gdybys nie byl z tego zespolu Everest , nie pisalbys ze jest szybki odzew zespolow i ze to przewidziales , szefie ok. piecdziesiatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miraimira>
sadzę że co u niektórych rozwój umysłowy zatrzymał się na poziomie podstawówki i pewnie już nie macie wesel, ze tak wam konkurencja przeszkadza. Nawetjak ktos się reklamuje to żadne mądre osoby nie związane z branzą nie bedzą prowadziły dochodzenia i aż tak naskakiwały na innych. jezeli ktos nie wie wystarczająco o sobie, niech cos napisze a dowie sie kim jest i to za darmo. To forum jest pełne jasnowidzów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pewniak99
Raczej o sobie piszesz ze nie masz wesel,bo po co bys sie reklamowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pewne jest to, ze to ty
Pewniak tutaj siedzisz i obsmarowujesz dosłownie wszystkie zespoły no za wyjatkiem swego kiczowatego , bo wiem z jakiego zespołu jesteś. Na innych forach twoje posty sa usuwane albo banowane a tutaj zakładasz kolejne juz setne nicki i bazgrzesz.... w kóło same głupoty. Gdybys miał duzo wesel nie szkalowałbys innych i nie płaciłbys za reklame na Hej Wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pewniak99
Ty jestes jakis nawiedzony jasnowidz.A kazdy krytykujacy post jest pisany zekomo przez konkurencje.Oczywiscie stara metoda obrony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenkamarta
Wtrace i ja swoje grosze. Zdazyłam juz zauważyć, ze stara metoda konkurencji jest taka aby za wszelka cenę udowodnić, ze to zespół pisze. Taka opinnia nie jest nic warta. A do jasnowidzów mam prośbe. Zgubiły mi sie klucze od mieszkania proszę o wskazanie miejsca. Zapłacę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barabarbara20
Jak jest w Mozarcie , czy ktos byl tam oastatnio-prosze o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarrrasssssss
Witam, mam pytanie bardzo bardzo ważne. Czy do wszystkich salonów z sukniami ślubnymi w Białymstoku trzeba się umawiać? Wybieram się na poszukiwanie mojej wymarzonej sukienki ale nie wiem zupełni e do którego salonu warto zajść a który omijać szerokim łukiem. I jakie są obecnie mniej więcej ceny sukienek? Z góry dziękuje dobrym duszyczkom za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cymbaline roz.38
zobacz cymbaline ,a mam taka do sprzedania w rozmiarze 38.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcadlo.
Czytałam troche to forum i co mnie najbardziej rozsmieszyło to to ze KORS&RELAX reklamuje sie ze gra na zywo. Otóż Karolino nie oszukujcie tak ludzi, mozna powiedziec ze okłamujecie swoich klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mugshot
Możecie polecić dj'a - wodzireja na malusieńkie wesele na 50 osób w Białymstoku?Chcemy zeby puszczał naszą muzykę i dodatkowo zagadywał gości zeby z nudów nie pomarli :) Nie bierzemy zespołu bo zwyczajnie nie mamy tyle kasy a myślimy ze dj będzie tańszy. Ile wogole placi sie djowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniakurczakos
dla MUZYCZNEJ ZAgadKI... też organizuje swoje wesele i zastanawiałam się nad fajnym zespołem, ale ten który sprostał by moim wymaganiom, niestety bierze za jeden wieczór coś około 5-6 tysięcy a to naprawdę sporo, I w tej kwestii nie chciałabym zamieniać grajka na tańszy model i słuchać pojękiwań z playbacku za 2-3 tysiące bo to też przesada. Więc wybrałam również DJ'a. Aby zaraz nie być posądzonym na forum o reklamę odezwij się na mój mail a wymienimy się informacjami... pozdrawiam :) moniakurczakos@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kogielmogiel
No to chyba przyszły ciezkie czasy na DJ-ów, ze tak sie reklamują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinka.d
raczej i sale sa wolne na ten rok,bylismy w trzech salach i sa wolne terminy.a sale ladne i nawet w dwoch ciasto dawali gratis.wiec i inni maja wolne terminy.a didzej czy zespol to kwestia wyboru ale zawsze didzej wychodzi taniej i nie trzeba w restauracji za tyle osob placic.a w wiekszosci to wolimy zespol,wiekszosc rodziny tak by wolala.wiec mysle ze cos fajnego znajdziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luba.b.
Bo Korsi graja na zywo jak sie nie znasz to nie pisz a P. Karolina to powinna spiewac w TV razem z Górniak no i jest po szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniakurczakos
kogielmogiel No to chyba przyszły ciezkie czasy na DJ-ów, ze tak sie reklamują No i wy piszecie na forum??? Tu wymiana jakichkolwiek zdań nie ma sensu, bo może i ktoś tam siedzi jako restaurator i obraża innego restauratora, DJ reklamuje siebie a pani krysia z zespołu medaliony mówi że śpiewa na żywo... hehe Ale tu zaglądają ludzie którzy poszukują pomysłu, porady, a stali jacyś bywalcy we wszystkim szukają spisków. Już wiem ... nie mieszając do tego polityki, ale to właśnie partia która przegrała w tym roku właśnie we wszystkim widzi spiski zamachy itd... Ludzie OGARNIJCIE SIĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie smieszne
Te zarty sa nie smaczne , kazdy pisze oczerniajac drugiego.2012 JUZ BLISKO czy d'j czy zespol wszyscy zdacie sprawe z oczerniajacego jezyka przed Stworca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mugshot
Wiecei co, naprawdę nie obchodzi mnie czy ktoś tu się reklamuje - przecież o to chodzi zeby miec w czym wybierac a nikt nikogo nie zmusza do podjecia decyzji.także proszę was o namiary na dj'ów i moze ma ktos doswiadczenie co taki dj robi?Czy tylko gra czy zabawia gosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W dzisiejszych czasach
jest cos takiego jak google i jezeli ktos prosi o namiary, udaje bezradnego, dla przykłady obraza zespoły o jakies pojąkiwania to napewno jest to reklama DJ -ów tym bardziej, ze to jest wysyp postów w jednym czasie. Rzeczywiscie chyba słabiej u nich z weselami.Tym bardziej, ze sporo Dj-ow zawaliło tegorocznego Sylwestra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie smieszne
w 2012 nikt nie zagra bo juz nikogo nie bedzie,wejdz w google jeden z drugim i poczytaj o koncu swiata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie dosyc ze jasnowidzowie
siedza na tym forum to i jakis "prorok" sie znalazł. Wez lepiej biblie poczytaj i nie bluznij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka mala ilona
Kolejne wcielenie Karoliny ? Luba ty zastanów sie co piszesz porównujesz sie do Górniak? nie chcę oceniac twego głosu ale takie porównanie to juz szczyt chamstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie smieszne
Biblia mowi prawie to samo czyli koniec jest bliski. I to wlasnie przez takich jak wy.Fauszywe swiadectwa na kazdym kroku dajecie , czerpiecie satysfakcje z klamstwa ,wy zaslepieni faryzeusze .Boga sie nie boicie , ale kazdy zaplacze w dany czas i chleb bedzie oddany.Jaka miare stosujecie ,tak i wam bedzie oddane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie smieszne
O koncu swiata.Sw.Luk.29- I beda znaki na sloncu ,ksiezycu i gwiazdach, a na ziemi lek bezradnych narodow, gdy zahuczy morze i fale. Ludzie omdlewac beda z trwogi, tych rzeczy ktore przyjda na swiat, bo moce niebios porusza sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×