Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Magda G.

Białystok

Polecane posty

Gość myszeczka400
Jezeli mamy iśc tym rozumowaniem to dobry zespół jest lepszy od najlepszego Dj -a ja tam wolę zdecydowanie zespół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muyczna zagadka
Drodzy Forumowicze, dziękuję za wszystkie odpowiedzi i nie ukrywam, że czekam na kolejne sugestie :) interesuję mnie Dj, po pierwsze jest jeden a co za tym idzie jest tańszy niż zespół. Po drugie Dj, znający się na swojej robocie i mający doświadczenie, rozkręci każdą imprezę i zadowoli Młodych oraz Gości w różnym wieku. Po trzecie sporo zespołów obecnie korzysta z Playbacku, przeglądając fora ślubne spotkałam się z wypowiedziami, że niektóre zespoły nawet Sto Lat puszczają z laptopa. Czy możecie mi Państwo doradzić, jak powinna przebiegać pierwsza rozmowa z Dj'em. Czy mogę poprosić o pokaz filmów z Wesel, które prowadził oraz kontakt lub referencje od Par? Z góry dziękuję za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jeżeli szukacie akordeonisty na wyście z domu Pani Młodej/ Pana Młodego zapraszam:www.akordeonista.yoyo.pl Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesele bez zespołu to tak
jak wesele bez pary mlodej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damdam;
Zdecydowanie zespol.DJ to na osiemnastke czy inna impreze,ale nie na wesela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muzyczna zagadka
Dzień dobry :) Proszę Państwa, decyzja została już podjęta - będzie DJ. Proszę jedynie o polecenie dobrego i godnego zaufania DJ'a, zespół nie jest brany pod uwagę i Państwa sugestie, w stylu "Wesele bez zespołu to tak jak wesele bez pary młodej" obrażają jedynie Młodych. Przecież każda Para ma swoją wyśnioną wizję tego Jedynego Dnia. To nasz wymarzony scenariusz i my chcemy być jego autorami. Wszystkim Forumowiczom, którzy mi pomogli jeszcze raz dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale kazdy ma swoje zdanie
jak chcesz to bierz Dj nikt ci nie karze brac zespół i kazdy ma prawo miec swoje zdanie a moje jest takie ile razy byłem na weselu z Dj zawsze wiało nudą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadymka50
Jak widze dj bronia swojej racji a zespoly swojej,a i tak zdecyduja mlodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jestem zaproszona na wesele do Granda na Piasta. Fajnie tam jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zanetka01
W Grandzie jest jak za komuny byle jak i nie smacznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jezeli jest jak za komuny to
Bedzie dobrze,tamte to były dopiero wesela nie to co dzisiejsze byle na pokaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zanetka01
Jesli Tobie pasuja takie toalety wystroj i jedzenia to jedz do Korei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elbi8
Grand to naprawde zenada.Niech remont zrobia jak chca miec gosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Posłuchaj smarkulo nie
Karz mi gdzie mam jechać bo jesteś za smarkata, zajmij sie czyms pożytecznym.W Grandzie nie byłem,na weselu, ale no ogół obsmarowują ci co sami nie są dowartościowani i w swoim życiu maja bałagan, poza tym wszędzie jest dobrze jeżeli są ludzie którzy potrafią sie bawić. A gdzie to bedzie to juz jest najmniej ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kariotka zz
Do zanety. A ty gdzie miałas swoje wesele?????? Bylam w grandzie i nie przypominam sobie aby było aż tak zle moze bez ochów, ale ja nie zwracam uwagi na jakies pierdoły. Jak będzie dobry zespół który rozbawi wszystkich to bedzie ok. A jak goscie i kapela do bani to wszędzie bedzie do d....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zanetka01
Ty mnie nie wyzywaj bo ja juz swoje dziecko piersia odkarmilam.A ze Grand to jest stolowa to nic nie poradze.Zas swoje wesela mialam w Toascie ale czy to cos zmieni.Jakas pewnie nadasana pani szefowa z baru Grand sie zbulwersowala i wyzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za opinie. No ciekawe jak tam bedzie. Najgorzej, ze nie maja tam zadnych pokoi do wynajecia dla gosci. Trzeba kombinowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirunia kr.
Co do Toastu jak ktoś wybiera się tam na wesele to radzę wziąć ze soba kanapki ,bo na obfite i dobre jedzenie nie macie co liczyć a i zmiana kucharza wyszła by im na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zanetka01
Pani szefowo baru Grand pani to i w Sheratonie kucharza by wymienila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirunia kr.
Nie jestem zadna szefofą , tylko byłam tam i mówię co widziałam a ty zapewne jestes z tego Toastu skoro go tak bronisz . Zreszta co tu mówić jakos na innych forach ta sala nie błyszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zanetka01
Ja sie nie upieram ze Toast jest debesciak ale skoro pytano gdzie mialam wesele to napisalam.Zas w Grandzie bylam i to jest popelina,ale co sie Grandu czepiac,jesli w takim Trzy Po Trzy jest na poziomie Grandu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cebula aaa
W Toascie podaja salatke z ............pomarancza i cebulI.No gratuluje pomyslu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Absurd 777
Podawano kiedys jako przystawke pomarancza z cebulka jako cos ekscentrycznego, ale nic w tym zlego nie widze , ot taki eksperyment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jeżeli szukacie akordeonisty na wyście z domu Pani Młodej/ Pana Młodego zapraszam: www.akordeonista.yoyo.pl Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToHaveEveysInTheSky
sorry ale nie wiem który zespół everest sprawdzaliście ten o ktorym pisze czyli www.everestband.com.pl gra 100% na żywo nie wiem co gadacie, że 4 osoby jak jest ich 5ciu ewidentnie, mają perkusję, bas, giatarę, klawisz i coś tam jeszcze Nikt mi nie powie, że oni nie grają, przecież są tam filmiki na których widać no i poza tym głucha nie jestem chyba słyszę, że grają, a nie puszczają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastepny ev
nastepny zespol sie reklamuje,nawet adres strony podal.paranoja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ty nastepny
z jakiej jestes bandy? gdybys nie był z zespołu to nic by ci nie obchodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastepny ev
forum to nie kurier ogloszen, a wiec mnie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mignaradal
Dobrze, ze nie jestem z Białegostoku co tutaj sie dzieje to szok. Jak ktos cos zapyta, ktos odpowie, ktos ma inne zdanie zaraz jest z zespołu kamerzystą szefem sali itd.. Czy wy jesteście normalni ? A tak naprawdę to siedzi tu kilku cwaniaczków z kiepskich zespołów, innych firm którzy tylko czekaja jak obrzydliwe sępy aby kogoś oszkalować, zdeptać...... gorzej niz dzieci. Ktoś kto to czyta nie ma dobrego zdania o was - ech bialostoczczanie - wstyd!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×