Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kwasia

PRISON BREAK- Skazany na smierc! Ludzie rewelacja!

Polecane posty

tak kazdy klient torrent dobry :) odcinki sa w wersji oryginalnej musisz sciagnac napisy do nich njalepiej z www.napisy.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a masz linki?? please, bo nic mi sie nie sciaga....podeslij na maila aniutka_ak@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martussia876
Obejrzałam wszystkie odcinki 2 serii jakie do tej pory wyemitowano. Bardzo mi się podoba 2 seria, tak samo emocjonująca i zaskakująca. Myśle, że polsat może za rok puści ;);) Ściągam przez Bear Flix wszystkie odcineczki tam znajdziecie. Pozdrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusssia876
Bear Flix jest rodzajem Bear Share do ściągania tylko filmów. Ale przez bear share też można ściągnąć. Wg. mnie jest lepszy niż emule i szybszy przede wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusssia876
16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusssia876
W Stanach wczoraj wyemitowano 16 odcinek. Tamte to podpuchy napewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze to byl 1 sezon? albo krotkie zapowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t-bag
Prison Break - Prison Break 2x01by kaspersky[www monxu com] avi sephi na tej stronce co podales znalazlem to co u góry pisze czy to jest 1 odcinek 2 sezonu ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak myslisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mozesz tez szukac na torrent spy i ja jestem ona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t-bag
sciognelem odcinek i sciognolsie po wlosku chyba :/ skąd mam wiedziec czy sciogam po angielsku ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_madzia
Widze ze nie tylko mnie podoba sie ten tajemniczy Wentworth:):) Chłopak jest niesamowity:) I ta jego zawsze jakby "zła" mina;) Ogromne emocje we mnie wzbudza...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolisia
serial jest rewelacyjny- a główny bohater też niczego sobie!!!!!równiez polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astonm
ja tam wole pania dr. Tancredi:), niezla jest...w sumie dopiero skonczylem 1 serie i nie wiem czy przezyla, czy nie i nie chce wiedziec, sam sie dowiem we wtorek jak zaczne ogladac 2 serie...podobno ma byc okolo 5 serii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tam wole lostów
dr. Tancredi- no niewiem czy taka fajna jest .... wygadała Michaela ze na jego poparzonym ciele znalazła kawałek materiału munduru strażnika:o konfidentka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusssia876
Co ?! Jakie 5 serii co to za bzdury?? Jeszcze nie jest wiadome czy 3 będzie a tu o 5 gadają.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astonm
jezeli nie ogladalas odcinka z wywiadami, to nie odzywaj sie na ten temat:)...tam mowili ze poczatkowo mieli nakrecic 6 serii i dlatego sie pytam czy to prawda, teraz ma byc 5 i moze zostana na 2, nie wiem, tylko pytalem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coreczka tatusia
Zgadzam sie z wami ten serial jest super.co niedziele oczywiscie wieczor mam zajety(na seriale).A Gotowe na wszystko to faktycznie miala leciec nowa seria ale jakos powtarzaja nie wiem czemu,ale tez ogladam :)A moze wiecie kiedy nowa seria Smallvill bedzie emitowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coreczka tatusia
Zgadzam sie z wami ten serial jest super.co niedziele oczywiscie wieczor mam zajety(na seriale).A Gotowe na wszystko to faktycznie miala leciec nowa seria ale jakos powtarzaja nie wiem czemu,ale tez ogladam :)A moze wiecie kiedy nowa seria Smallvill bedzie emitowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Negra
Serial jest fantastyczny , zajebisty.... Tak wciąga oglądanie, że masakra!!!!!!!!! :D:D::D:D A głowny boahter, o MATKO !!!!! Gdzie się chowają na swiecie tacy faceci???:D:D Normalnie cuudo ! Przesliczne ma te oczka (a nawet jakby te soczewki mial to nic....) usta... Wentworth naprawde ma w sobi eto COS :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Negra
Jezeli macie tytuly piosenke z tego filmu, please napiszcie je tu razem z autorami- bo chcialam ściągnąć... :D THX!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podaję niektóre tytuły piosenek, które wystąpiły w Prison Break: \"Take me\" Papa Roach \"This is War\" \"Sweet emotion\" Aerosmith \"Styles of Beyond\" Nine Thou \"After Dark\" Tito and Tarantula \"The Outsider\" A Perfect Circle \"Willing to die\" Black toast music \"Buffalo stance\" Neneh Cherry Póki co chyba starczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Negra
oooooooo SUPER !!!! thx ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soundtrack do serialu: 01 - Prison Break - Opening Theme 02 - Papa Roach - Take Me 03 - This Is War 04 - Aerosmith - Sweet Emotion 05 - Styles of Beyond - Nine Thou [Superstars Remix] 06 - Tito and Tarantula - After Dark 07 - A Perfect Circle - The Outsider 08 - Black Toast Music - Willing To Die 09 - Neneh Cherry - Buffalo Stance 10 - Shoji Meguro - Prison Break 11 - Emery - Studying Poitics 12 - X-Ray Dog - Here Comes The King 13 - Faf la Rage - Pas le Temps [Generique Fr] 14 - Alexi Murdoch - Orange Sky 15 - Massive Attack - Teardrop 16 - Johnny Cash - The Mercy Seat 17 - Ferry Corsten & Ramin Djawadi - Main Theme [Extended Version] 01 - znana nuta, a dla mnie the best jest 17 - wymiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topka
w.miller jest cool

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topka
fajnie zagral miller w teledyskach mariah carey tez sie innnym podobalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Negra D
ehhe ostatnio specjalnie sciagnelam ten teledysk WE BELONG TOGETHER zeby sobie popatrzec na NAJPIEKNIEJSZEGO AKTORA POD SLONCEM ;D;S;S;;P :* Wentwort jest TEH BEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hehe fajnie w tych trampeczkach wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×