Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

Czesc :) Ja dopiero moge wejsc na net, bo caly ranek nie mielismy inernetu. Pocztam Was myszki pozniej, bo teraz wybieram z sie z M. do miasta. Chcemu kupic niszczarke do papieru, bo nazbieralo sie tyle roznych papierkow przez te trzy lata. Trzeba to posegregowac, a t co juz niepotrzebne zniszczyc. A jak Wam mija dzien? Mnie calkiem milo mija weekend, ale o szczegolach pozniej;) Bega...no, no...czekamy na wiesci, pozytywne miejmy nadzieje! Do zobaczenia pozniej🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) oj podjadlam sobie za wszystkie czasy:):):) teraz kaweczka a potem musze sie pouczyc troszke ale jakos taka ochota mnie naszla...,az dziwne bo to przeciez sobota... Ale zadnych planow na dzisiaj nie mamy, niegdzie nie wychodzimy ani nikt nie przychodzi chyba ze jacys niespodziewani goscie....;) Dominiczku - chmmmm...;) cuz to za szczegoly, az niecierpliwa jestem zeby to uslyszec;) Dobrej soboty Kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć pracy Rodacy!! Jestem dzisiaj na dyżurze w aptece, więc w końcu mam czas dla Was, no i komputer tylko dla siebie.. Jestem totalnie wykończona po całym tygodniu, wczoraj po pracy pędem na wieczór panieński, gdzie troszku sobie popiłam, dzisiaj w pracy od 8 i jeszcze ten dyżur do 9 rano w niedzielę..No ale sama się na niego zgłosiłam , bo to wiadomo trochę kaski dodatkowej wpadnie.. Mam tu w aptece cały sprzęt na miejscu i postanowiłam że zrobię sobie test ciążowy, chociaż @ mam dostać dopiero za tydzień w sobotę, ale nie mogłam już znieść tej niepewności. Poza tym kierowała mną ciekawość, ponieważ chociaż niedawo skończyłam 26 wiosen, to jeszcze nigdy w życiu nie robiłam testu ciążowego! Chciałam, to mam, moje wszystkie nadzieje pękły jak bańka mydlana..Jedna krecha..Ale przynajmniej dość niepewności.Mogę teraz w spokoju czekać na @ i zacząć zbierac siły na kolejny cykl, chociaz na dzień dzisiejszy to mam dośc wszystkiego i wszystkich..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj poziomka🌼🌼🌼 no ta - dobra strona sobotniego dyzuru to pewnie mniejszy ruch a zla ze to sobota;) Ale jak mowisz, kaska lepsza i czas dla nas troszeczke masz chociaz w soboty to tu u nas pustki:) kazda domem sie zajmuje, sprzata albo na sklepy sie wypuszcza;).... A takie wieczory panienskie to fajna sprawa chociaz ja w swoim wieczorze nie milam zbyt ciekawego repertuaru bo pare osob z domu przyjechalo a skonczylo sie tym ze i panienski i kawalerski sie polaczyl;)...Ale milo wspominam, a maz mi sie tak upil ze myslalam ze go przed oltarz nie zacigne nastepnego dnia do kaplicy.... Iwesele tez skromniutkie bylo bo niewiele ponad 20 osob bylo ale i tak pieknie dla mnie bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj poziomeczko - Ty co farmacje konczyla wiesz przeciez ze test ciazy nie pokaze na tydzien przed(chyba ze jakis naprawde czuly chyba...sama nie wiem..).... Wiec glowka do gory bo kto mial przeczucie ze sie uda, co robaczku..??? Jeszcze nic straconego a na efekty trzeba przynajmniej do przyszlej soboty poczekac:) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Slonce - bedzie dobrze ale musze powiedziec ze nastawienie na @ to dobra sprawa...jak dziewczyny pisz - lepiej sie mile rozczarowac gdy nie zawita:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Andziu kochana! Myślałam że tu nikogo nie ma, właśnie wtedy jak mam czas coś napisać.. Eh, no masz racje jeśli chodzi o te testy, ale nie mogłam po prostu wytrzymać..Po prostu nie będe teraz sie tak denerwować czy dostane @ czy nie, ale przyjmę to ze spokojem, będę już z tym pogodzona, ale jakby rzeczywiście ta wstręciucha nie przyszła..to będzie super nispodzianka.. A co do zajmowania sie domem w sobotę to mój mąż już się buntuję, że ciągle w sobote w pracy jestem i on musi sprzątać biedaczek całe mieszkani, choć to tylko 2 pokoje, i zapowiedział,że dziś nie sprząta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedziałam mu ostatnio że jak się zapiszę na ta specjalizację to w zadna sobote mnie nie będzie w omu, ale mimo to mówi że mam się zapisać. Jak mówi staropolskie przysłowie : \"Od brudu jeszcze nikt nie umarł\" :) Ciekawe czy przynajmniej troche ogarnął.Ma do mnie przyjść do apteki jak się skoki narciarskie skończą i zamówimy sobie pizzę..Romantyczna kolacja w aptece..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem, ta ciekawosc czasami jest okropna i nie daje spokoju..:) a myslisz ze ja co - ile testow w koszu wyladowalo bo pierwsze pare cykli bylam pewna ze to musi byc ciaza..i co ? - zawsze jedna kreska niestety😭 ale i na nas przyjdzie czas...poki co na ten wlasciwy pociag czekamy:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ma racje M. - dopoki mozna przejsc to wszystko dobrze:):):) a tak powaznie to kazda sobote pracujesz...??? a kolacyjka mozne byc romantyczna nawet w aptece;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poziomko - to smacznego slonce zycze a ja uciekam na 40 minut na serialik moj.. ale wroce a w miedzyczasie moze ktoras nasza staraczka wpadnie:) co, gdzie sie podziewacie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn. 2 soboty w miesiącu, ale pracowałam już tydzień temu i teraz, za tydzie idziemy na wesele więc mam wolne, ale w domu znowu będzie wszystko leżało odłogiem, dopiero 24 lutego mam wolne totalnie i wtedy porządnie wszystko w końcu posprzątam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Słoneczka :) Ja dopiero wolna, niedawno wróciłam z teściowych przepysznych pierożków z mięsem :D rozpieszcza mnie normalnie :P nawcinałam sie do oporu niemalże...;) a potem to spodnie sie sprały :D wciąż samopoczucie do d*** :( do tego jeszcze głowa mi dziś pęka😭😭😭 musze pomału ruszać, bo nie wytrzymauje....czy jakieś zatoki czy ....cholera juz wie :o Poziomeczko udanej kolacyjki zyczę ;) a z tym teścikiem to jeszcze poczekaj...zdaje mi sie dużo za wczesnie :) choć, zawsze musi być ten pierwszy raz :) ja robiąc 2-3 dni po teoretycznym terminie@ myślałam ,ze to dużo za wcześnie :) ide kawusie przyrządzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dominiczko :) dawno Cie na dłuzej tu nie było :) tylko pojwiasz sie i znikasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bardzo..Pogoda do d.., humorek niezbyt, niewyspana jestem.. Ale zaraz jakąś dobra pizzę sobie zamówię..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo pracowicie... i do tego z okropnym bólem głowy😭 i żeby soę zrelaksować jestem sobie na topiku :) i popijam...póki co aromatyczną kawkę :) lepiej opowiadaj jak Twoje postanowienia? :) wciąż je realizujesz...? :) z tego co ja zauważyłam to chyba masz dużo większy dystans:) i tk trzymać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie przebrnelam przez ostatnie dwie strony:) Dziewczynki...jesli chodzi o ten sluz...to ja w minionym miesiacu mialam tak samo. Dzien przed miesiaczka zaczelo mnie \"zalewac\". Dodam, ze nigdy tak nie mialam, a ze przy tym siusiac mi se czesto chcialo to zaczelam miec nadzieje, ze moze jednak sie udalo, ale psia noga przylazla nastepnego dnia:( Zycze Wam z calego serca, aby u Was zwiastowalo to co innego!!! Kurcze moze sie nagle okaze, ze beda trzy nowe ciezarowki...hihi.. Bega🌼 andzie🌼 Luxor🌼 Ale fajnie by bylo:) Jesli chodzi o moje starania andziu to zawieszone, bo mam stan zapalny. Przynajmniej to wykazala cytologia. Musze zaczac brac antybiotyki, a to byloby niewskazane przy staraniach. Dlatego zabezpieczamy sie z mezusiem. A wczoraj to sobie dwa solidne drini zaserwowalam i sie dzialooo...i tu nastepuje problem, bo pekla nam prezerwatywa. Przepraszam, ze tak bezceremonialnie o tym pisze, ale potrzebuje rady. Nigdy wczesniej sie nam to nie przytrafilo. Nie wiem co bylo nie tak. Problem w tym, ze dzis przypada owu...i nie wiem co teraz robic. Chyba sie wstrzymam z lekami do konca cyklu...tak na wszelki wypadek. Pokielbasilo sie wszystko. Moze wogole nie powinnismy nic robic...poczekac az dostane leki i je zastosuje, ale sadzilam, ze skoro sie zabezpieczamy to chyba mozemy... Mam metlik w glowie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxorku...jesli chodzi o dystans to staram sie...naprawde. Co nie znaczy, ze wogole nie mysle. Ale caly czas sobie powtarzam, ze przeciez swiat sie nie zawali esli jeszcze nie zajde w ciaze. I wymieniam sobie wszytkie poztywne strony tej sytuacji. Troszeczke pomaga. Ale jak widzisz chyba czeka mnie kolejny miesiac zastanawiania sie. I chyba bedzie to nawet bardziej intensywne myslenie, bo mam przed soba perspektywe zazywania lekow. I choc niesdzilam, ze kiedys to napisze, ale teraz to chyba nie najlepszy czas na zajscie, bo skoro cos tam jest \"nie tak\" to chyba nalezaloby wyleczyc to najpierw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poziomeczko gdybym ja pracowala otoczona przez testy to chyba zwariowala:)Jestem bardzo niecierpliwa osobka i chyba codziennie robilabym po jednym;) Ps.ide po ciacho...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Dominika faktycznie sie troszke pokiełbasiło.. Myślę, że powinnaś zapytać lekarza czy możesz brać te antybiotyki czy lepiej na razie nie. Musisz opowiedzieć co sie stało, wprawdzie mówił że trzeba zaniechać staranek, ale cóż, krew nie woda..Na pewno to zrozumie. Słuchaj niektóre antybiotyki podaje się kobietom w ciąży, więc może nie będą szkodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poziomeczko..lekarz nic nie mowil o zaniechaniu staranek...to ja sama doszlam do wniosku, ze moze tak byloby lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, wiem to sama z własnej autopsji, nie da sie do końca nie myśleć ...zawsze jakas cząstka naszego móżdżku nie daje nam spokoju...:) ale wazne jest to,ze zdajemy sobie sprawę z tego,że kiedyś w końcu nastąpi ten dzień :) choc widzisz sama co się z nami dzieje...hormony płatają figle i wszystko wywracają do góry nogami :) ja tam nie wierze,że mogłoby być to...o czym wszystkie głośno nie mówimy :) a może poprostu nie chce wierzyć ;) jak już czytałaś wczesniej czuje sie jakbym miała @ :( ten specyficzny ból brzucha, piersi i uczucie \"kapiącej krwi\" :o a Ty chyba powinnaś najpierw wyleczyć wszystko:) a z ta gumką to naprawdę \"wpadka\" :D haha, akurat kiedy najbardziej jej potrzeba...hmmm...a moze to właśnie ten dzień na który tyle czekałas...:) życzę Ci tego z całego serducha :)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, to sorry źle Cie zrozumiałam. Więc może tym bardziej nie masz powodów do paniki A skoro chcesz byc spokojniejsza to faktycznie odczekaj z lekami, jeżeli Ci oczywiście zdrowie pozwala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za slowa wsparcia🌻 Z lekami poczeka tak dla swietego spokoju. W koncu o tej infekcji nie wiedzialam przez kilka miesiecy, wiec dwa tyg chyba nie zrobia wielkiej roznicy. A jak juz dostane leki to poczytam na ulotkach jakie sa przeciwskazania. Od tego chyba nalezaloby zaczac w tym wyapdku. I tak nie sadze, by sie udalo...juz tyle czasu czekam, wiec dlaczego w tym miesiacy mialoby byc inaczej? A wracajac jeszcze do Begi...to lekarz mi ostatni powiedzial, ze wedlug jakis tam badan najwiecej kobiet zachodzi w ciaze w 11 cyklu, wiec kto wie...moze Bega jest wlasnie jedna z nich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czolem:) Dominiczku - cczyli bedzie wpadka;););) a wiesz sama ze wtedy kiedy sie nie chce albo nie mozna to sie tak dzieje... tak jak zakazany owoc - siega sie po niego i bam....masz:) i to akurat w owulacje - a jak dzidzius sie kiedys mamy zapyta jak to bylo????to mu powiecie - guma nam pekla;) oj Dominiczku oby tak bylo a co do lekow to moze lepiej nie brac, tak dla spokoju.... i tak: bega i Luxor maja szanse na dzidzi - ja niestety nie bo nibt jak????? czesc Luxorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×