Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

to moze ja tez uwierze, trzeba pocwiczyc jak brzmi to zdanie \"jestem w ciazy\", \"spodziewamy sie dziecka\" cudownie, prawda:) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszki...ja zmykam najakis czas. Zajrze tu jeszcze wieczorkiem. Buziaki dla Was:* Bega🌻 Andzia🌻 Luxor🌻 Brydziaa🌻 Olka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa dominiczku, do wieczorka, tylko nastawienia nie zmien do tego czasu, bo bardzo mi sie podoba! kto powiedzial , ze nie mozna sily perswazji na swoja korzysc skierowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cwicz,cwicz brydziaa...praktyka czyni mistrza:) Ps...jeszcze sie okaze, ze my tu jakas nowa metode odkrylysmi i zrewolucjonizujemy nia swiat staraczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominiczko!!!! cudowny pomysl...i ja ochoczo przystapilam do dzialan juz dzis i jestem przekonana, ZE W TYM CYKLU ZAJDE W CIAZE KONIWEC KROPKA!!!!! dsis moj 3dc a ja mam plan...kolejny plan, ale teraz juz ostatni, w koncu to 12 miesiac staran! i marzec za pasem...moze ja jak kot- w marcu co??? od 17 lutego ochoczo zabieram sie do pracy! nawet sto gipsow w tym mi nie przeszkodzi!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
begus , tak trzymac :) :) !!!!!!! alez sie cudownie na naszym topiku zrobilo az mnie takie uczucie ciepla przeszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez sie ciesze brydziu!!! a moze wlasnei motto, ze wiara czyni cuda jest nam potrzebna??? tym akcentem ide sie doczlapac do kawusi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie juz niedlugo bedziemy w ciazy, WSZYSTKIE co do jednej!!! musimy tylko postarac sie o nasze osobiste szczescie, o wiare taka co ponoc gory przenosi, pozytywne myslenie naprawde potrafi zdzialac cuda, dokladnie tak jak negatywne moze wszystko zniszczyc...wiec po prostu badzmy szczesliwymi przyszlymi mami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się w 100%!! :) nic dodać nic ująć, wiara czyni cuda! to ,że czasem jest chwila zwątpienia, to nic...potem wstajemy jeszcze mocniejsze, silniejsze i bardziej zdeterminowane! :D wiem to... tylko dajcie więcej cierpliwosci...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydziu, na naszym topiku jest zawsze cudownie i ciepło....❤️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem wiem luxorku , ze zawsze, ale czasem jest troszke bardziej wyjatkowo, a czasami bardziej codziennie..ale zawsze jest nam tu dobrze prawda, w przeciwnym wypadku juz dawno by nas tu nie bylo 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to i ja dolocze i powiem \" malpa @ nie przyjdzie we wtorek:) jestem w ciazy....;)) a jak nie to bede w marcu:) ale bede:):):) czolem kobiety o wielkich sercach i ogromnej wierze❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie takiej nadziei mi narobilyscie ze nawt podobnie jak u Ciebie Luxor, ogromne syfiatka przed@ nie zbija mnie z tropu .... a co tam, w tym miesiacu mysle inaczej i w przyszlym tez;););) az sie tak fajnie czyta ze kobietki tutaj takie wesole i nie traca wiary.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze u Bozi bylam i pomodlilam sie :) i piesek znajomych jedna kupke tylko zrobil;) a ja stwierdzilam jak miec psa to na pewno nie malego bo mozna go podeptac normalnie, tak sie spryciarz skomponowal z jedna kanapa ze o maly wlos a bym go przysiadla....:) a teraz lece popedalowac czy jak to zwac na orbitreku jak Andzia twierdzi - pol godzinki dla sloninki....;) Luxor - ja do tego wszystkiego wiadro coli dzis wypilam, zaraz potem litrowy jogurt i pewnie niezla rewolucje bede miala w nocy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe :) no ładnie...mąż nie wytrzyma z Tobą w nocy :D;) ja natomiast nie bardzo mam apetyt...a wręcz odwrotnie, co bym nie zjadła to mam niestrawnośc..odbija mi sie cały dzień :o do teraz czuję dzisiejszą poranną jajecznicę ... a brzuch wielki jak balon ...jakoś dotrwam :) daj już odsapnąc tej słonince :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm.....sloninka Ci powiem niech sie spala bo ma sie co spalac;) no ale bez przesady, 20 minut a teraz prysznic.... Luxorku - mowiisz ze jajecznica sie odbija...cos o tym wiem:( jutro zamiast przy kompie to bede w toalecie siedziec, no trzeba miec nie pokolei w glowie zeby zjesc kebaba(nie lubie ale maz mnie naciagnal przed koscilem..), butle coli(hi, Luxor nie dla nocnych wariacji tylko tak mnie naszlo...) a potem litr brzoskwiniowego jogurtu.... tylko bez zadnych przypuszczen;) bo to tylko kac po wczorajszej miesznce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ponownie:) Ja wam powiem, ze ten moj pomysl calkiem mi se podoba, ale powinnam na niego wpasc z 3 dni temu, bo teraz to i tak juz po kaczaku...no bo owu byla wczoraj i jesli robaczki nie dotarly to teraz chocbym stawala na glowie i nie wiem w co wierzyla to juz czasu nie cofne, ale Wam, ktore macie starania przed soba goraco ja polecam:) Ja w dalszym ciagu wierze, ze sie udalo, a jesli sie nie udalo to w przyszlym miesiacu uda sie na 100%!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już Ty nie składaj na biednego kacyka :P takie są uroki przed @ owe ;) ja w sumie nie miałam dzis takich mieszanek kulinarnych póki co...chyba.ze winko, a teraz piwko mozna do nich zaliczyc :) to czuje cały czas że mi się coś przelewa i jeździ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luxor...ja nie bede pisac, ze to moga byc objawy przed @-owe, ale wierze, ze tak jest!!! Hihi...musze uwazac aby nie przedobrzyc z ta wiara. A wiecie od jakiegos czasu tz. od nowego cyklu biore castagnus na obnizenie prolaktyny (to taki ziolowy srodek) i czuje sie lepiej, bo nie boli mnie juz takn glowa, ale piersi juz zaczynaja bolec, a to moze znaczyc, ze prolaktyna ciagle za wysoka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś chyba mi potrzeba wyluzowania i uczucia nieczucia ...hahah::D:D:D nieważkosci jednym słowem ;) a jutro uczucia niemocy w pracy :P heh, to już gorzej...ale co tam bede myślec na zapas ;) kurczę, dziewczyny...tak sobie pomyślałam,ze bedzie mi bardzo brakowało mojego ulubionego piwka w ciąży :D zabrzmiało to tak jakbym uzależniona była...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
objawem ciąży to jak narazie jest jakiś 4 albo 5 dzień \"@\" :) kurcze, wciaz te uczucie mnie nie opuszcza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie pomyslilam chcialam napisac zamiast o objawach przed @ to o objawach przedciazowych luxorku...:) Nic dzis nie pilam a pisze glupoty. a wiesz, ze ja ostatnio ez mialam takie uczucie dwa dni przed jakbym mialal okres, a go nie bylo. Ja teraz z perspektywy tych 11 miesiecy widze, ze za wiekszocs tych dziwnych \"zachowan\" naszego ciala odpowiedzialna jest ppsychika. Ja juz mialam WSZYSTKIE mozliwe objawy ciazowe jakie mozna sobie wymyslec i tak jak kiedys pisalam...ze nie bede miala pewnie zadnych jak juz w te upragniona ciaze zajde tzn. ze nie bede miala zadnych w tym miesiacu;P Bierzcie mnie dzis z przymrozeniem oka, ok? Bo mnie jakies dziwne, wariackie zachowania dzis dopadaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie pomyslilam chcialam napisac zamiast o objawach przed @ to o objawach przedciazowych luxorku...:) Nic dzis nie pilam a pisze glupoty. a wiesz, ze ja ostatnio ez mialam takie uczucie dwa dni przed jakbym mialal okres, a go nie bylo. Ja teraz z perspektywy tych 11 miesiecy widze, ze za wiekszocs tych dziwnych \"zachowan\" naszego ciala odpowiedzialna jest ppsychika. Ja juz mialam WSZYSTKIE mozliwe objawy ciazowe jakie mozna sobie wymyslec i tak jak kiedys pisalam...ze nie bede miala pewnie zadnych jak juz w te upragniona ciaze zajde tzn. ze nie bede miala zadnych w tym miesiacu;P Bierzcie mnie dzis z przymrozeniem oka, ok? Bo mnie jakies dziwne, wariackie zachowania dzis dopadaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domyśliłam się o co ci chodzi ...;) u mnie jest dziwnie z nastawieniem, bo nie odbieram tego samopoczucia jako objawów ciąży :) w zasadzie to jestem przekonana że cholera w tym cyklu przylezie ...ale jakby zapomniała albo zgubiła droge to wcale bym się nie pogniewała ;) jestem rozdarta:D jedna połowa mnie upiera sie,zę @ bedzie, a druga ze nie! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luxor, taka mala schizofrenia jeszcze nikomu nie zaszkodzila, hehe;) ja ciagle jeszcze w pracy, oj dluuuzy mi sie dluzy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Standard Luxorku:) Ja zawsze wiem, ze @ przyjdzie, a w glebi duszy licze na to, ze sie myle. To tak juz z nami jest:( Chcialabym sie wylaczyc na nadchodzace dwa tygodnie i ne myslec o tym wcale! Trzymam mocno kciuki aby @ nie dotarla ani do Ciebie, a ni do Andzi!!! I wierze, ze tak bedzie. Ps. Podobno trzeba sobie codziennie powtarzac takie afirmacje typu: \"jestem szczesliwa mama cudownego malenstwa\" (koniecznie w czasie terazniejszym) i w ten wlasnie sposob zakodowac sobie to do tego stopnia, ze stanie sie to prawda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominiczku, czyli z seksiku moge na dobre zrezygnowac , co?? :) :) od dzis stawiam na psychike :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×