Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

idź, juz idź, 22 minęła:P bo to uzależnienie może byc zgubne ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menia21
Sorki dziewczynki że uciekłam bez pożegnania ale miałam zwarjowany dzień. Najpierw bieganie pomieście załatwianie spraw. A gdy już spokojnie przysiadłam się do was to zadzwonił tel. i musiałam lecieć do pracy.i dopiero niedawno usiadłam boże jestem zła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItaj Menia :) a po drodze była apteka..?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze ja teraz już na powaznie ide sobie od Was :P słodkich snów.....❤️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menia21
Był.Jutro kupie, właśnie rozmawiałam ze swoim nażeczonym na ten temat.Ale dzisiaj mnie nie mdliło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty luxorek co, lozeczka swojego nie lubisz.....???:P przyganial kociol garnkowi!!!!, sama testu niekupila a biedna manie wygania malpa jedna :D :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty przyrosłaś w tej robocie.??:D:D:D:D:D:D czy ledwo drzwi otworzylaś od domu a juz przed kompem :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie juz w domu:) i juz sie zdazylam z mezem poklocic, dlatego w sypialni siedze gdzie stoi moj komputerek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to w ubraniu na dodatek :P:P:P buty byś chociaż zdjeła :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli wniosek taki,że Twój mąż nie dotyka go wcale....?:D dobrze Ci... ja tam muszę się dzielić nawet kompem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak macie, ze czasami po prostu byscie tych swoich M udusily?? mi normalnie az para uszali wychodzi, ale co tam.zanim powiem cos czego bede zalowac wole sie pozloscic w oddzielnym pomieszczeniu....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mamy dwa, na szczescie!!!powodow do klotni i bez tego jest wystarczajaco....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buty zdjelam, ale szalika jeszcze nie :P jedynie moj kochany kotek mnie rozumie w tym domu, choc to tez facet, niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tą para to nie tylko uszami :D:D:D:D oni o nas zapewne myśla tak samo :P i w duchu \"sadzą kwiatki\" :D:D:D:D ale pamiętaj...już ANdzi pisałam, MĄŻ MA ZAWSZE ŚWIĘTA RACJE\" :D:D:D:D:D:D niech bynajmniej tak myśli :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj u nas jest odrotnie :Pto ja mam ZAWSZE racje, do potulnych to ja raczej nie naleze i powiem wam, ze przez ostatnie lata to juz go niezle podszkolilam!!ma sie te talenty wychowawcze;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menia21
Oj to chyba każda kobieta ma taki sam problem . Ja już swojemu oznajmiłam dzisiaj że jutro niudostępniam komputera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my nie potrafimy miec niektorych rzeczy wspolnych, nalezy do nich poki co komputer, wkrotce pewnie samochod, jak juz sobie sprawimy to od razu dwa bo inaczej sie pozabijamy :P!! nawet w kolejnym mieszkaniu, planujemy przeprowadzke, chcemy miec dwa kible....:D:D-to dosc popularne tutaj, tzw malutka toaleta dla gosci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeee, ja tam działam z pozycji \"obserwatora\":P nie muszę dowodzić ani wychowywac :D sam się uczy i dobrze wie gdzie jego miejsce!! :P:P:P:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menia21
Ja yeż jak się upre i wiem że na 100% mam ja racje to nikt ze mną niewygra.Ale mój M jest zły na mnie bo marudze mu że może jestem ... a testu niechcem zrobić , i powiedział że będziemy rozmawiać jak zrobie test, dlatego jestem skazana na jutrzejszy test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie luxor masz, moj to raczej nie jest typ samouka..tylko lopata wszystko trzeba :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty luxor co sie cieszysz, pisz cos a nie sie chichrac mi tu!!;) ;) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam już nic nie pisze:P:P:P:P bo Wy wszystko pom swoujemu przeinaczacie :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twoj M. na nocki pracuje czy dlaczego go nie ma??bo cos chyba przegapilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menia21
jak wy się czujecie po zrobionym teście który wychodzi negatywnie . Bo ja to w tym momencie najlepiej zapadłabym się pod ziemie. I niemam ochoty z nikim rozmawiać ,nielubie tego uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
menia, jeszcze nigdy w zyciu nie robilam testu.........:) powiem ci jak sie czuje jak kiedys jakis zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, Brydzia...to nocki ale nie w pracy :P;););) poważnie, to niestety tak :( i do niedzieli jeszcze bede sama...noca...:( pracuje na 3 zmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×