Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

nie Luxor:p:p:p... nie puszczalam chmurek;););) a chec to byla taka chwilowa bo sobie pomyslalam ze mojemu malenstwu zaszkodze:p:p:p, bo ja sobie mowie ze sie udalo tak jak Wam w tym miesiacu;););) a juz bardziej to mnie M. przekonuje a jak wrzucilam w siebie 3 gruszki na obiad dzisiaj i w drodze do kosciolka mowie ze mi niedobrze to wiecie co mowil...oj, oj:):):) no i wybadal sam zmiany\"wewnatrzmaciczne\" i stwierdzil ze zadnego gina nie potrzebuje bo mnie sam bedezie badal;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D to no zapowiada nam się urodzajny miesiac cudów :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo nie wiem co robic :( kiedy mam do lekarza isć... kazał przyczłapać sie we wtorek, ale ja myśle,że nie ma sensu po 3 dniach, i wolałabym poczekac do piątku...ale to tak dłuuuugo....:( w piatek jak byłam to cholernik mnie nastraszył,że moze ustało w miejscu bo nic nie widac!!😠 a poza tym to chyba niezbyt wskazane by tak wiercic tym usg wewnętrzym co kikla dni:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po co chcesz do gina co pare dni latac, co:p nie wolno - jak juz cos to idz w piatek a w sumie u Ciebie to ktory by mogl byc tydzien, co???? i uszy do gory - wyniki bety nie mogly sie mylic i nie wolno sie dreczyc !!!!! ZROZUMIANO!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co mogl gin tam zobaczyc w tak wczesnym etapie ciazy, co... Luxor, nie wolno ...pozytywne myslenie od wczoraj ;).... a powiedz to robaczku Andzi kiedy to moglo do tego cudu dojsc, co... i z kad wiedzialas ze to owulacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANdzia, ja nie chce latać :P tylko on mi każe ;) moze mu moja macica w oko wpadła :D:D:D :P:P z wyniku bety to był jakiś 3-4 tydzień, dlatego mu usiłowałam powiedziec ,że owu mi sie przesunęła zapewne!! ale on jakiś głuchy! w piątek mógłby to być początek 6 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to to nie wiem - serduszko widac jak bije juz jakos koncem 6 tygodnia, tak...??? a macica moze i w oko wpadla lekarzowi chociaz ja sadze ze zdecydowanie cos innego;);):p:p:p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu wcześniej...tzn w całym cyklu nie było śluzu płodnego :o pierwszy raz chyba..i mnie to zmartwiło, wiec cykl według mnie był stracony.;) i tak około hmmm..juz teraz dobrze nie pmiętam...21-25dc płodny lał się strumieniami :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a usg to niech sam sobie wepcha :P:P:P:P jak w piatek nic nie stwierdzi pacan to juz wiecej u niego na samolocie latac nie bede!! :P:P;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mnie zmartwilas bo u mnie przeblyski plodnego byly duzo wczesniej od owulacji, jeszcze przed wizyta u gina...:( a potem - zero!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;);););););) -dobre Luxor:) zmien linie na inne;) a tak powaznie to moze juz ci usg zrobic chyba, co...????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu nie martw się....❤️ te początki są zawsze cieżkie do obliczenia... a moze u mnie to ten śluz był objawem ciąży :) tylko ten cymbał stary slepy jest!!! jak juz wspomniałam wczesniej po 60-tce...tylko po znajomości kasy nnie bierze...:o psia mać, bo według regularnych cykli to m.ógłby byc juz 6 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On mi robił w tym tyg. juz 2 razy usg i wew. i zew....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxorku niebęde ci radzić w sprawie wizyty u gina bo w ciąży nie jestem, ale pamiętam że jak moje ciotki były w tak gdzieś na początku 3 miesiąca u gina.Ja tylko mówie z tego co wiem a jak Luxorku zrobisz to sama zadecydujesz. Najważniejsze że wiesz że jesteś w ciąży. no chyba że masz obawy??? ale głowa do góry wszystko będzie wpożadku.I niezałąmuj się Kochana.Instynkt ci podpowiadać będzie co masz robić.🌻❤️:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko zmianę endometrium...rozpulchnioną macicę..i jakieś rozjaśnienie niewielkie w macicy..w kształie koła..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zmykam ale bede wpadac w przerwach miedzy rozdzialami;););) durnej ksiazki ktora musze przeczytac na szwedzki:) a Ty Luxor ;););) pomysl sobie slonce ze masz cala mase flidkow na nas tu przelac - najpierw na bege a zaraz potem na andzie;););) i ze to piekny prezent urodzinowy;););) bo to juz nie dlugo;) i to biale kolo to wasze dzidzi❤️...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Menia - a @ brak dalej u ciebie??? moze warto drugi test zrobic skoro masz jakies objawy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O fluidkach pamiętam i codziennie telepatycznie je śle ;) ❤️ wiem, wiem...spokój to podstawa...:) ale sama zobaczysz...:P juz niebawem..;) miłego czytania:) j zmykam od kompa, bo juz mi fale nie słuzą :P tzn, nam nie słuzą :D Buziaczki Kochane 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu u mnie cisza . tylko nadal boli mnie 1 sutek. No i troche pobolewa mnie bodbrzusze. Ale i tak ide do gina a testu nierobie bo niechcem się schizować. Zobacze co powie gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorowa pora. Ja dzis dalej przeszukiwalam net w poszukiwaniu klinik. I chyba zdecydujemy sie na Invikte w Gdansku. Jutro bede tam dzwonic umawiac nas na wizyte i badanie. Nakresle nasza sytuacje to moze cos nam podpowiedza. Tu jest link: http://www.invicta.pl/ Jak macie czas i ochote to wejdzcie, poczytajcoie i napiszcie mi co myslicie o tej klinice. Luxorku...trzeba myslec pozytywnie. Ja sadze, ze Ci sie owu przesunela. Sama pisalas, ze mialas sluz plodny w okresie spodziewanej @, prawda? Wszystko bedzie dobrze. Ja bym poszla do gina w polowie tyg i kazala mu sprawdzic czy cos juz widac:) Lekarz z wieloletnia praktyka chyba wie co robi:) Oczywiscie zdazaja sie wyjatki, ale nie mozna go z gory przekreslac, prawda?:) A jak masz watpliwosci to idz do innego. Zrob rozeznanie wsrod kolezanek. Moze ktos Ci kogos poleci. Moje leczenie juz sie rozwinelo na dobre. I zaczyna mi juz troche doskwierac brak...no wiecie czego:) Mam straszna chetke , a nie moge:( Ironia losu, co?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dominiczku:) jak sie ciesze, zobaczysz - zaczniecie leczenie i upolujecie to jajeczko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominiczko, ja też mam chęć a nie moge:P mąż sie śmieje,że będzie częściej mnie wysyłał to gina...;) a nawet jest skłonny umówić sie z nim na piwko za ten celibacik raz na jakis czas :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a klinika naprawde robi wrazenie...a najwazniejsze ze bedziecie w fachowych i pewnych rekach - to podstawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widać uśmiech na twarzy i iskierkę nadziei :) musicie wierzyć i robic wszystko co w waszej mocy :) a klinika ...no cóż...napewno profesjonalna będzie dobrze :)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxor - a meza pewnie nie ma bo bys bure dostala za to ze przy kompie siedzisz, co:p:p:p ale dlatego ze nam fluidki przesylasz to powinien ci wybaczyc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×