Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

Andziu ❤️ mam nadzieję, że trzymasz się dzielnie i że wiara powróci i to całkiem szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxor dostałaś @ ??? my się już "spowiadałyśmy" Poziomko hop hop??? napisz cosik. już po remoncie? dobrej nocy moje Panie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc. U nas juz po remoncie, nie było mnie, bo od piątku sprzątamy całe mieszkanie. Wierzyłam że zastanę tu jakieś dobre wieści, niestety.. Andziu, bardzo mi przykro, nie wiem czemu życie jest takie niesprawiedliwe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Itus, wlasnie troche szpiegowałam ;) u nas w domu, dawno, dawno temu...ech...na otwarcie prezentów czekało sie do 25 grudnia rano...to był czar :) dzien pełen emocji, taki zaczarowany :D Poziomeczko, nieznosze sprzatania...:o szczegolnie poremontowego, bleeeeee....dlatego jestem z Toba! jeszcze troszke i bedziesz sie rozkoszowac nowoscia i pieknoscia :D @ jeszcze nie ma...ale na bank zaraz przylezie! brzuch bardzo okresowo boli gdzies od czwartku i piersi dosyc mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Luxor czyli objawy u Ciebie okresowo-ciążowe, na dwoje babka wróżyła u moich rodziców w tym roku prezenty otwieramy 25 grudnia - siostra wywalczyła powrót do tradycji, ja będe u nich tez 25 więc dorzucimy nasze upominki Poziomko fajnie, że już po a sprzątania nie zazdroszczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) co jest! 👄 pewnie wszystkie pochłoniete swietami... ja nie nadaje sie nawet do sprzatania :( taka jestem strasznie osłabiona, ze ledwo trzymam sie na nogach...mam temp. 35,9 i koszmarne zawroty głowy....kawa niewiele działa...ech...zawsze cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Ja dzisiaj jestem pierwszy dzień w pracy po urlopie..Oj ciężko mi się zmobilizować.. Nie zaglądałam, bo jakoś poczułam się przybita po wiadomościach od Andzi.. okres mam dostać w poniedziałek, piersi mnie strasznie bolą, sama już nie wiem, raz się napalam, że się udało, kiedy indziej myślę ze raczej to niemożliwe. Wczoraj byłam u lekarza, przepisał clo na następny miesiąc, i zlecił mi test pct jak się nie udało w tym. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybaczcie ale ja też nie mam weny na pisanie, odpoczywam, a nie zagladanie tutaj mi pomaga, przynajmniej na razie Poziomko mnie ostatnio piersi bardzo bolały po duphastonie - wcześniej jak go brałam to mnie nie bolały i też przez kilka dni się nakręcałam, potem jakoś mi przeszło, choć chyba tylko przez te piersi poszłam na betę. Poziomko zamiast testu PCT polecam od razu test penetracji śluzu - bardziej dokładne i wiarygodniejsze badanie. Jest podobne do PCT, bo przy pct pobierają Ci śluz w kilka godzin po stosunku i obserwują plemniki a test penetracji pobierają śluz i łączą je z plemnikami męża i obserwują jak się plemniki zachowują w śluzie. Warto zrobić usg w okolicach owulacji aby ustalić dokładny dzień badania - musi być to dzień płodny + bo musi być płodny śluz, jak będzie za wcześnie (tak jak było u mnie przy PCT) to może wyjść zły wynik. Przypomnę u mnie wyszły wszystkie plemniki martwe w teście pct w teście pentracji nie obumierały. PCT robiłam w 13dc - 2 dni przed owu (bo owu przypadała na niedzielę) a ten drugi w 15-+dc czyli w owulkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki..Dzisiaj zobaczyłam to na co tak długo czekałam..dwie kreski na teście..Jestem szczęśliwa, ale jednocześnie boje się..Dzisiaj dopiero 27 dc.Bedę brać dalej duphaston i mam nadzieję że nie dostanę @ w poniedziałek..Jeżeli nie, to wtedy zadzwonię do lekarza. Trzymajcie za mnie kciuki. Na gratulacje mam nadzieję przyjdzie jeszcze czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poziomeczko, moje najszczersze gratulacje ! 👄 Nic sie nie martw, bedzie dobrze ❤️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poziomko - najszczersze gratulacje - tak po ciuchutku poki co;) 🌻... wiesz - moze naprawde blizniaki beda - tak bardzo sie ciesze ze jednak sie udaje, ze jadnak walka, wytrwalosc i nadzieja - ze to sie spelnia...przynajmniej niektorym z nas;) - no - to teraz iti, Domi na nas czas - co??? i buziaki dla wszystkich - Luxorku - bo ja mamprzeczucie co do Ciebie, nie myle sie???:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poziomko super trzymam mocno piąstki za Ciebie zacisnięte, aby wszystko było dobrze. Cieszę się Andziu ❤️ najpierw Ty i Domi a potem ja, bo ja liczę dopiero na iui. A u nas wczoraj jeden mały promyk, w marcu/kwietniu kupujemy autko - M dostał ekstra kasę i jak jeszcze trochę dołozymy to na wiosnę kupimy autko. Będzie łatwiej do Gdańska jeżdzić Buziaki zmykam, zajrzę za parę dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Poziomko jak tam u Ciebie? Andzia Luxor i tak się nie przyzna, uparciuch jeden, nawet się nie odezwie jak się ją wywołuje do tablicy U mnie nijak, pada deszcz i pogoda jest bleee. Jutro będę robić sałatkę na święta - jedyna rzecz jaką przygotowujemy, dziś musimy spakować prezenty I tyle tego. Czekam na Wasze dobre wieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Ja dzisiaj nie czuję się najlepiej. Krótko mówiąc mam mdłości i ciągle mi słabo. Nie wiem czy to możliwe że tak wcześnie? Chyba że to po duphastonie. Dzisiaj mam zamiar kupić test jeszcze jeden, żeby jutro go zrobić i upewnić się i wtedy zadzwonię do lekarza, co dalej. Wczoraj byliśmy na urodzinach u teściowej, to nawet wypiłam lampkę szampana, bo jakbym odmówiła, to od razu by były plotki. Ale i tak pewnie się wyda na sylwestrze, który robię w tym roku u siebie w domu, moje koleżanki na pewno się domyślą czemu nie piję. Chciałabym wam już dzisiaj złożyć życzenia rodzinnych i spokojnych Świąt oraz żeby Dzieciątko spełniło wasze najważniejsze marzenie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poziomko cieszę się, że wszystko ok i @ brak. To dobry znak. Jutrzejszy test to chyba już tylko formalność. Nadal trzymam kciuki. A z pozostałych dziewczyn któraś zajrzy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nawet nie wiem który dziś dzień cyklu dokładnie, dziś w pracy mnie kusiło aby spojrzeć w kalendarz i policzyć ale odpuściłam, wiem że coś w okolicach owulki, ale nie zamierzam się tym przejmować. co ma być to będzie, a znając życie to i tak @ zawita. jejku nic mi się nie chce w ogóle nie czuje atmosfery świąt, najchetniej zostałabym sama w domu z M ale wiem, ze się nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iti podpisałam, Dominika tez wysłała prośbe na n-k.. Tak bym chciała żeby nadchodzacy rok był dla Was łaskawszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuszki moje drogie..... najpierw ciche gratulacje dla poziomki!!!!! ❤️ a dla reszty tysiace tysiace usciskow....zdrowych, spokojnych i przede wszystkim pelnych milosci swiat...a nowy rok niech przyniesie spelnienie marzen...takie proste i niewymyslne te zyczenia ale zawierajace wszystko...tego bardzo bardzo Wam zycze i sobioe tez!!!!!! sciskam was ile sil i mocy we mnie...ja tez juz chce zmian..bo koncowka roku nie za dobra u nas...wszystko sie sypie....a na domiar zlego moj M mial wczoraj stluczke i skasowal bok samochodu, ale co tam, sa gorsz etragedie.... andziulek Tobie szczegolne wsparcie ode mnie!!! luksorku, brydziu, eulalio, olciu....niech dzieciatka rosnal i zdrowo sie chowaja... meniu, poziomko duzych i zdrowych brzusiow zycze.... domi....powodzenia i spelnienia marzen ,. szczegolnie jednego... ituniu Cioebie na deser....wiesz ja tez mam chyba owulke jakos na dniach...wiec moze te nasze owulki zjednocza sily??/ :) a jak sie spotkamy na kafe w nowym roku obwiescimy radosna wiadomosc?? ja nadal w to mocno wierze...mimo wszystko wierze, po prostu i juz!!!!! mam nadzieje, ze nikogo nie pominelam??? wiec raz jeszcze WESOLYCH SWIAT!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze ja. Prawdopodobnie ostatni raz przed Świętami. Dzwoniłam do lekarza juz jestem umówiona na 6 stycznia , do tego czasu duphaston i folik 2 razy dziennie, aha no test dzisiaj też pozytywny, ale druga kreska blada, myślałam że wyjdzie mocniejsza niż w sobotę , ale to chyba zależy od testu. Mam nadzieję że w nowym roku sie przepiszę do drugiej części tabelki. Jeszcze raz wszystkim dużo dobrego od Nowonarodzonego Jezusa, wiary, miłości, szczęścia..Wesołych Świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poziomko cieszę się, że wszystko ok. Tobie tez wzystkiego dobrego Macie wspaniały prezent na Święta Czekamy na wieści po wizycie u lekarza Beguś pewnie ze się uda :) a teraz małe życzona Niech Wigilia i Święta Bożego Narodzenia upłyną spokojnie i radośnie, aby marzenia zmieniły się w rzeczywistość, a sukcesy przerosły oczekiwania. spokojnych świąt, pełnych radości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki czytalam na biezaco, ale jak o andzi przeczytalam to sie wkurzylam i slow mi zabraklo na dobre. sciskam cie andziulku mocno bardzo poziomko- gratulacje!!kup sobie na sylwestra butelke szampana bezalkoholowego albo sok jablkowy i sciemniaj:) o ile jeszcze nie chcesz mowic..ja tak robilam;) zycze wam wszystkim cieplych wesolych swiat a w nowym roku...wy wiecie wszystkie czego..szczescia, zdrowia i duzej przewagi dni radosnych nad tymi smutniejszymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxor a Ty może w końcu wyjdziesz z ukrycia co??? czego się wstydzisz???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej robaczki :) ale ja sie wcale nie ukrywam ;) Iti, Andzia, zaglądałyscie ostatnio na poczte? to zróbcie to 👄 zajrze napewno wieczorkiem ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxor pisz ja nie mam dostępu do poczty w pracy!!!!! ale chyba wiem co się święci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec moge juz uchylic rąbka tajemnicy :) odebrałam własnie wynik bety...905,80! :D jakis 5-6 tydzien... we srode pierwszy test, bardzo blada krecha, ledwo widoczna, w piatek drugi test, krecha mocniejsza. objawów mase miałam juz prakycznie kilka dni po owulacji :) buziaczki Kochane najpiekniejszy prezent...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxor Ty nie musiałaś pisać, wiedziałam że coś się święci bo Ty jak ognia unikałaś tematu Jejku jak ja bym po owu już chciała wiedzieć że coś się święci, ach a tak zawsze tak samo, noc nowego, a jeśli nawet to to reakcja na leki Luxorku pikny prezent pod choinkę sobie zrobiliście. I Poziomka też Gratulacje ❤️ ❤️ ❤️ Ja to w wigilię chyba będę celować w owu, może nam Mikołaj spojrzy łaskawszym wzrokiem i uda się w końcu dobra zmykam do pracy, bo jeszcze trochę mi zostało a o 15-tej firmowa wigilia dziewczyny cieszę się Waszym szczęściem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×