Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

Luxor gratulacje! Znowu jesteśmy razem w ciąży..Trudno nie pamiętac jak to wtedy się skończyło... Mam nadzieję że tym razem i Tobie i mnie wszystko sie ułoży. Pomodlę się jutro za to na pasterce. I za Was wszystkie się pomodlę, żebyscie nie traciły wiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tylko ja...z zyczeniami:) Niech Święta Bożego Narodzenia i Wigilijny wieczór upłyną Wam w szczęściu i radości przy staropolskich kolędach i zapachu świerkowej gałązki. Oraz aby wszystkie dni w Nowym Roku były tak piękne i szczęśliwe, jak ten jeden Wigilijny wieczór. Luxorku, poziomeczko...gratuluje🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxorku ja nie dostałam nic na maila ale Gratuluje!! Piekny prezent Gwiazdkowy dla całej Waszej Trójeczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tylko złozę życzenia radosnych i pogodnych świąt i obyście wszystkie były w ciaży w nowym roku!!!!! Luksor , poziomka gratuluję!!!! Ja już 30latka :( od zeszłego tygodnia, i w ogóle nie czuje że tyle mam lat, nie mogę uwierzyć że to już. ALe co tam, podobno człowiek ma tyle lat na ile się czuje, no i wreszcie pora zebym zaczęła sie cieszyć z tego ze w miarę młodo wyglądam. Za rok w listopadzie zaczynam staranka powtórne, mam głeboką nadzieje ze mi sie uda więc zyczę również sobie ciaży w przyszłym roku, obysmy wszystkie były!!!!! My wigilię spędzamy w trójkę, w domu, jutro pewnie nie będę miałą chwilki by zjrzeć bo muszę wszytsko przygotować, ale mysle o was i trzymam kciuki, za wsyztskie ucztujcie i swietujcie, wypoczywajcie i w starankach nie ustawajcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka ja już ponad rok po 30-tce i jak zaczynaliśmy się starać o dzidzię to w planach było, żeby już dwa szkraby mieć Jak mi ktoś jutro będzie życzył dziecka to nie ręczę za siebie czy się nie rozryczę. Jakas przewraźliwiona się zrobiłam dobranoc 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luxorek, jak wspaniale, gratulejszyn!!!czyli znowu bedzie jesienny dzidzius tak?czy jeszcze sierpien? olenko, zalegle ale bardzo szczere zyczenia urodzinowe, ja tez za pare tygodnie 30stka ryczaca bede:P:P ale wcale mi to nie przeszkadza. ja przechodze aktualnie kryzys laktacyjny, ale sobie mala moment wybrala...:O pije litrami paskudna herbatke laktacyjna , zakupilam karmi i...bebiko jesli malej nie uda mi sie uspokoic. mam nadzieje ze szybko minie, za leniwa jestem na butelkowanie. jeszcze raz zycze wszystkim wesolych swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iti, glowka do gory..brak mi wprawdzie sensownych slow pocieszenia ale wierze w kojaca magie swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Andziu❤️ Poziomko i Luxorku gratuluje i wkońcu nie będe sama:) Dominiczko,Ituniu,Beguniu ❤️ Eulalio,Olu,Brydziu niech wasze szkrabki zdrowo sie wam chowają:) U mnie wszystko dobrze sie układa, wczoraj kupiłam pare maych drobiazgów i ciuszków dla maluszka,po nowym roku chcemy kupić łóżeczko i już poważnie rozglądamy sie za wózkiem:) W styczniu tez chcemy isc na usg 3D/4D znaleźliśmy w miare tanie bardzo bym chciała wiedzieć co bedziemy mieli:) I czy jest wszystko wpożadku. Ja teraz grzebie sie w kuchni, choć nas w sumie trójeczka:) to troche gotowania jest, piekłam piernik,robiłam rybe po grecku,sałatke warzywną ,barszcz czerwony,uszka, paszteciki i jeszcze paczke dostalismy na swieta z wedlinami od moich rodziców:), wiec troche tego jedzenia jest. Dziewczynki życze wam Miłych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia oraz Dużo Radości i Uśmiechu w Nowym Roku:) I aby nowy rok był dla was łaskawszy.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życze Wam Radosnych, pięknych, rodzinnych Swiat, zgody i zrozumienia :D Buziaki i miłego ucztowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Jak nastrój prawie po świąteczny? :D Luxorku jak bliscy przyjęli wieśc o powiększeniu rodzinki?? :) Brydziu jak pierwsze święta Emi? U nas rodzinnie chociaż mało spokojnie bo ciagłe bieganie za Laurą i pilnowanie zeby 3 letni bratanek "przypadkiem" w nia czymś nie rzucił :O Takie to świetowanie z dziećmi :D Ale miło mimo że czuje sie jakbym połknęła balon :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:) Ja w sumie miałam jeden dzien świat bo 25 do pracy a dzisiaj udało nam sie kupić wózek bo jest dzisija w całym kraju wyprzedaż wszystkiego za połowe ceny:) Jeszcze tylko łóżeczko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! my w sumie tylko w wigilie swietowalismy w wiekszym gronie. pierwsze dwie godzinki mala po spacerku przespala, wiec mialam czas na spokojne dzielenie sie oplatkiem i sprobowanie paru potraw. potem juz mala marudna byla troche, ale ogolnie spokojna i zadowolona bo wszyscy ja nosili na rekach. wrzuce jakas fotke na nk. mnie cos pokaralo. zapomnialam o tutejszych wiatrach i bez czapki lazilam. dzien przed swietami tak mnie przewialo ze praktycznie jeszcze teraz kazde przelkniecie, nawet plynu, boli niemilosiernie...no ale przynajmniej nie przytylam.. dzis od rana juz bylam na lowach w pobliskim lumpeksie. kupilam dwa nowe kombinezony zimowe po 3 zl i kilka innych drobiazgow dla malej jeszcze z metkami wiekszosc po 1 zl- jak ja uwielbiam polskie lumpy:D:D menia, fajne te pierwsze zakupy, szkoda ze dziecko tak szybko wyrasta ze wszystkiego. piszcie jak tam swieta buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Brydziu:) Oj ja juz bym chciała maluszka przytulić:) ale pocieszam sie ze zostało mi 17 tygodni mam wrazenie jak by to było lada dzien, brzuch rosnie jak szalony, czuje sie w miare dobrze oby tak dalej:) Luxor, Poziomko jak wasze samopoczucie?:) Mówiliście już rodzince? Buziaki dla wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas ok, wigilia piękna, cisza spokój i tylko nasza trójka, chyba już zawsze będziemy w domu spędzać, bo tak cudnie było, mój mały zjadł nawet jedno uszko z barszczykiem!:), a pozostałe dni u mamy i teściów, na nieszczęście coś i zaszkodziło i miałam przygodę wymiotującą w Boze narodzenie ale to nie najgorsze, najgorsze było to ze okropnie mnie rozboał brzuch, jakby jelita czy coś, nie wiem, myślałam ze znów wyląduję w szpitalu, ale potem mi przeszło, w drugi dzień bardzo uważałam co jem i jadłam mało, na co teściowa sie złościła, ale co tam,dzis juz ok, . I tak to jakos szybko zleciało, też nie przytyłam, chyba sie nie tyje od tyh kilku dni świąt co? Poza tym jakos tak zimno na dworze, święta minęły i juz można tylko wspoMINAć, do pracy ide dopiero 5 stycznia wiec trochę jeszcze odpocznę:) Brydziu a ty planujesz kiedyś mieć drugie dziecko????tk tylko pytam bo sie zastanawiam czy jak ja zacznę staranka to czy jeszcze ktos tu pozostanie ze staraczek,jakoś tak przyjemnie było razem z Luksorkiem być w ciąży, ale skoro u Luksorka już w brzusiu dzidzi to też super!!!! Luksorek to na kiedy by wypadał termin??? Poziomko a tobie??? Buziaczki dla wszystkich, bega jak po swiętach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydzia a ty młodo wyglądasz, myślałam ze tym masz 25, jak miło ze nie tylko ja taka 30 jestem (choć wcale sie na tyle nie czuję:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) u mnie swięta minęły leniwie bardzooo :) i tak jak u Eulali, odkąd są dzieciaczki to juz nie posiedzi sie spokojnie za stołem świetujac, tylko calusi dzionek sie gania od pokoju do kuchni i spowrotem ;) Brydziu, dbaj o siebie 👄 ja nie wyobrazam sobie zycia bez czapki :P Meniu, te pierwsze zakupy cuuudne sa :) jakby mi sie trafiłą taka wyprzedaz to bym zaszalała :D wiadomosc tesciom oznajmilismy przy barszczyku :D bardzo sie ucieszyli, ale oni i szwagry wiedzieli ze chcemy niedługo nastepne wiec sie spodziewali lada moment wiesci ;) mojej mamie powiedziałam w Wigilie przez telefon, a sie z nia widziałam ciut wczesniej, ale mnie rozzłosciła...bo rozmawiajac o dzieciach próbowała wywrzec na mnie presje ze ja tez powinnam głupia poczekac conajmniej 5 lat na nastepne :O...ech... ale nastepnego dnia juz dobrze było ;) jestem mega naładowana :P bez kija nie podchodzic :P ciagle krzycze i rycze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) Luxorku wiem co czujesz ja tez tak sie czułam wszystko złe niedobre, wieczne kłutnie z m. Wszystko mnie drażniło i miałam wrazenie ze nikt mnie nie rozumie. Chociaz teraz tez czasami tak bywa ze jestem smutna albo zła :( I cisze sie ze rodzina przyjeła z radoscia waszą radosną nowine:) Poziomko a jak u ciebie ? :) mam nadzieje ze wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc u mnie wszystko ok ale rodzinie powiemy najwczesniej za ok miesiac jutro wiecej napisze teraz zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jestem spokojniejsza ze wszystko dobrze sie układa Poziomko:) Czekam na nowe wiadomości:) Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie babelki .....przede wszystkim luxorku mega GRATULACJ!!!! zazdroszcze takiego prezentu....oj zazdroszcze... u mnie nawet staranka sie nie powiodly..M w wigilie mial temperature i byl do niczego....wiec.....ach zycie..ogolnie milo, przejedzona jestem okrutnie i mam nadzieje, ze dzis to \"wyskacze\"... sciskam Was moje drogie wszystkie mocno!!!!!!!!! ituniu jak u Ciebie staranka owocne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobitki dawno mnie nie było, więc postanowiłam parę słów w końcu skrobnąć Poziomko cieszę się z Twojego szczęścia i trzymam kciuki do pierwszej wizyty a potem będę trzymać dale do zakończenia pierwszego trymestru a potem do szczęśliwego rozwiązania Luxorku za Ciebie także, a termin to chyba na sierpień - Luxor Ty widzę że się lubujesz w \"trudnych\" znakach zodiaku, Skorpion i Lew w domu to najlepiej nie wróży, wiem z autopsji - ja i mój tata, odwieczna walka, znaki które wiecznie ze sobą rywalizują - no chyba że w Panne trafisz, to juz inna bajka. Moja kumpela ma córkę skorpionka i mówi, że to trzeba temperować od małego bo to ciężkie charaktery. Ale co tam przecież o to chodzi aby coś się działo i było wesoło. Beguś nie pytaj mnie czy owocne staranka bo do @ jeszcze długo. Nawet nie wiem który dziś dc, ale termin @ chyba na koniec przyszłego tygodnia. Święta to mega obżarstwo, tylko w sobotę i wczoraj zafundowaliśmy sobie długi spacer, a tak poza tym to tylko jedzenie. Menia widzę, że szaleje z zakupami dla maluszka A my dumamy na autkiem, mieliśmy już nawet typ, ale szwagier nam namieszał w głowach i kusi kupnem opla - tyle że na tego opla to nam trochę jeszcze brakuje i kupno może się przeciągnąć w czasie, albo będzie trzeba pożyczyć trochę grosza Domi a jak u Ciebie - @ przyszła w końcu? Ja dziś w pracy, ale za wiele roboty to nie ma, chyba coś zjem Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odezwałaby się któraś nudzi mi się w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) Itus, a z tym autem to ufacie szwagrowi?... zeby Wam nie doradził jakiegos gruchota w którego miesiac w miesiac trzeba bedzie ładowac kase :o na jaki Wy stawialiscie? ulepiłam wlasnie piergów ruskiech :D uffffff.... i ponownie odrzuca mnie od słodkosci jak przy Oli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxor to może znowu dziołucha będzie :) co do auta, to nie że od niego kupimy. Chodzi o to, że on jest współwłaścicielem salonu opel/chevrolet i owszem możemy kupić przez niego - auto sprawdzone, na rocznej gwarancji. Gdayby był to opel to przeglądy mamy gratis, no i jakby co to i częsci taniej. Zaproponował nam kupno opla signum - mówił że może ktoś z jego klientów będzie wymieniał auto na nowsze (bo tak często robią po 5 latach jeżdzenia) i wtedy udałoby się coś kupić bez marży, no ale na ten model opla brakuje nam conajmniej 5 tys a gdzie jeszcze kasa na rejestrację, oc no i ac, bo bez tego ani rusz. Narazie poczekamy zobaczymy czy taka okazja nastapi i odkładamy każdy grosz Wcześniej chcieliśmy skodę fabię kombi - ale stwierdziliśmy że jednak nie, potem stanęło na fordzie focusie kombi a co kupimy to się okaże, zakup planujemy na kwiecień/maj tak aby na wakacje mieć już autko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) luxorek, mnie tez odrzucalo, juz nawet kilka lat przed ciaza slodycze dla mnie nie istnialy, a teraz szok!!!moglabym tylko slodkie jesc...mam nadzieje ze minie...jak sie czujesz??jak sobie radzisz nie dzwigajac olenki??pisz wiecej.. no wlasnie, teraz do twojego pytania olu..tez bym chciala miec mala roznice wieku, czyli po roku zaczac ponownie staranka, fajnie by bylo znowu jakos na jesien urodzic glownie ze wzgledow praktycznych, mam teraz duzo zimowych ciuszkow 56-62 i letnich ciazowych;) najpierw popatrze jak sobie luxorek z tym radzi:P:P zreszta..mi wywrozono ze bede miala raczej tylo jedno dziecko...wiec zobaczymy jak to bedzie.. iti, sluchaj sie szwagra tylko jesli rzeczywiscie sie zna. bo kazdy ma swoje doswiadczenia. ja np o oplu tylko najgorsze rzeczy slyszalam a znam tez jedna osobe , ktora cale zycie tylko ople ma i chwali pod niebiosa. nigdy nie wiadomo co sie trafi. ja tam passata polecam :P:P wiecej doswiadczen nie mam. jesli masz mozliwosc sciagnij auto z niemiec, bo wiadomo po innych drogach to to jezdzilo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli tak to moze rzeczywiscie warto sie szwagra trzymac, tym bardziej ze jak widze chcecie cos nowszego kupic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydzia na nowe to nas nie stać. opel signum 5 letni jedynie, bo tylko na rocznik 2003 będzie nas stać, myslelismy o aucie włąsnie 4-5 letnim, a jak znajdziemy signum w niemczech to oczywiście że ściągniemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) Ja niedawno wróciłam z pracy i z zakupów jestem padnięta i boli mnie okropnie głowa, co do słodyczy to mnie na początku tez odżucało a teraz moge juz na nie normalnie patrzec, wszyscy mówią ze bedzie córa bo nie pasuje do mnie chłopak, a i do tego tak zbrzydłam:P Jak chcecie zobaczyc mój brzusio to zapraszam na stronke mojego fotosika jest niżej . My tez cały czas zastanawiamy sie nad tym jakie auto kupic i jestesmy zieloni:) Za duży wybór mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Jestem w pracy na popołudniu i mam chwilkę. Co do auta to za bardzo się nie znam, mogę się pochwalić że w marcu kupiliśmy nowa Pandę, idealne auto na miasto, a sama jestem tez dumną posiadaczką 13-letniego cinquecento 700, zwanego pieszczotliwie \"czerwona strzałą\" :) Kurcze, oglądałam dzisiaj w internecie zdjęcia usg, tak chciałabym być już po i zobaczyć że wszystko jest ok..W ciągu dnia staram się o tym nie myśleć zbyt dużo, ale w nocy źle śpię, potem jestem niewyspana, krzyczę na mojego M. 6 stycznia mam wizytę ale mój lekarz nie ma w gabinecie usg, więc czeka mnie to jeszcze trochę później.. Aha, czy można mieć \"brzuch\" w 6 tc? bo mam w spodniach pasek i zapinam na dziurkę dalej niż przed Świętami. To znaczy trochę było obżarstwa, ale już powinnam to spalić, mam dość szybką przemianę materii. A ostatnio dość szybko schudłam 4 kilo, wiec może się to teraz szybko uwidacznia, a może bliźnięta się tam rozpychają :) z nieprzyjemnych objawów to dość często mam takie \"okresowe\" bóle brzucha i kłucia w jajnikach, więc chyba się tam wszystko rozciąga. Właśnie przypomniałam sobie że jak byłam w ciąży prawie dwa lata temu to w ogóle nie miałam brzucha, nawet w 9 tc, a potem się okazało ze ciąża się nie rozwija, więc może to dobry znak? Pocieszam się jak mogę ale przed wejściem na usg to będę mieć chyba stan przedzawałowy. Oprócz mojego M., lekarza, Was wiedza jeszcze dwie koleżanki, które będą na sylwestrze, bo i tak by się dowiedziały. Mam ochotę zadzwonić do siostry i jej powiedzieć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×