Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

Poziomko ja tylko na sekundę, bo M poszedł biegać a ja w tym czasie mam ogarnąć mieszkanko co do chwalenia się to może warto poczekać, choć domyslam się jak to kusi I trzeba wierzyć że będzie dobrze, nie mozna za wiele się stresować. zajrzę później co do auta my musimy mieć większe chcociażby ze względu na psa a on nie taki mały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poziomeczko miałam identyczne objawy czyli kłucie jajników i wrazenie jak bym miała dostac okres dlatego nie podejrzewałam ze jestem w ciąży:) Ja bedąc w 5 tygodniu juz spodnie mi sie dżinsowe nie dopinały mimo ze niby schudłam bo byłam na djecie. Nawet sama uszyłąm sobie pas carny do spodni do pracy bo równiez sie juz nie dopinałam,i mnie wszystko uwierało, w dzien przed tym jak sie dowiedzielismy o ciąży z mężem bylismy na kolacji bo mielismy rocznice ślubu i miałam sukienke na sobie i rajstopy które cholernie mie uwierały w pasie, jeszcze mówiłam tak do męża ze nie jestem w ciąży a rajstopy mnie uwierają a tu niespodzianka na drugi dzień:) Dlatego każde ciało jest inne i może tak byc ze czujesz ze masz wiekszy brzusio niz zwykle:) I napewno bedzie dobrze wierze w to i ciesze sie bardzo ze nie jestem sama:) I prosze piszcie czesciej moje brzuchatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ Eulalio a jak tam Twoja praca? U mnie dziś w pracy jakoś leci jakby ktoś był chętny to może podpisać się pod tą petycją www.petycje.pl/3700 Luxor jak tam u Ciebie Andziulek to chyba dopiero po nowym roku zajrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ituś prawdopodobnie podpisze umowe od Nowego Roku ale nie tam gdzie mi bardzo zależało tylko gdzie indziej, ale na poczatek może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalio dobre i to na początek, tymbardziej że łatwo o pracę nie jest. A zawsze parę groszy wpadnie. Poza tym jak się ma pracę to i wtedy chyba łatwiej jest szukac innej, bo pracujesz i zdobywasz doświadczenie. A Laura pod opieką dziadków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, Laura z dziadkami, a bardzoej z moją mamą bo jest juz na emeryturze. Czyli pod świetna opieką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) mam od świat jeszcze gosci i nie bardzo moge zaglądac ;) Poziomeczko, mnie tez poolewa okresowo brzuch, biore nospe jak boli mocniej :) póki co , moge tyle sobie pomóc... z pozostałych objawów to mam wzdety brzuch, podobnie jak przy Oli, taki ocieżały starsznie, do tego mega bola, kłują rwa mnie piersi, mam wrazenie ze zaraz eksploduja, jest mi czesto niedobrze, a najbardziej jak jestem głodna, wtedy szybko musze cos spałaszowac, ciagle chodze ziewajaca ;) ale niestety przy dziecku sie nie da odpoczac, jest mi słabo, mam duzo mniej siły, kreci mi sie w głowie :P Brydziu, i niestety nie da sie nie nosic dziecka, które w zasadzie samo jeszcze dobrze nie chodzi :) od 2 tygodni stawia kroczki, wiec czesto sa jeszcze nieporadne, jak wychodzimy na dwór, to tez musze ja zniesc na dół, jak wkładam do wanny do kąpieli, do łóżeczka i z niego, duzo by wymieniac, nie da sie inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luksorek przypuszczam że sie nie da ale uważaj na siebie, dźwigać nie wolno, tez sie zastanawiałam jak sobie radzisz, bo sama sie nieźle nadźwigam mojego małego, a chodzi już od dwóch miesięcy,jest mi łatwiej bo juz na spacerku sam idzie na nóżkach, do sklepu tez, nie musze go juz tak wszędzie nosic bo sobie idzie, Brydzia no wiec ja tez popatrze sobie jak swietnie poradzi sobie Luksorek a potem do dzieła, postanowione, wczoraj o tym rozmawialiśmy z M, spytałam go jak on to widzi, kiedy i jak, okazało sie ze tak samo typuje jak ja żeby maleństwo urodziło sie pod koniec 2010, itd, byłam baaaaaaardzo zaskoczona, bo ja to z kalendarzem w ręku obliczyłam, bo muszę sie zmieścić z ciążą i macierzyńskim zanim M skończy urlop wychowawczy na Łukaszka, żebym potem na rok ja poszła a potem znów on, mieszkamy sami wiec nie da rady inaczej, a tu proszę usłyszałam ze on chce wtedy co i ja (mimo ze wcześniej nie pisnęłam ani słówka o tym kiedy ja bym chciała) myślałam ze pęknę ze szczęścia. Tak o tym piszę ale Meniu cieszę sie za masz sie dobrze, Poziomko uwazaj na siebie bardzo, i myśl pozytywnie Będzie Dobrze Beguś ja ciagle wierzę.....że pewnego dnia..... Bega wpadnie tu do nas jak pędziwiatr......i napisze ze @ sie spóźnia i ze robi test.....a potem ze na teście ma dwie krechy.....:):) tego Ci życzę:) Właśnie wróciliśmy od mamy i jestem zmęczona ale dzień był fajny, kupiliśmy parę ciuchów małemu, rozmiar 98! tak szybko wyrasta! W styczniu musze sie do gina wybrać koniecznie, zrobić cytologię, i woóle na badanie, bo po szpitalu nie byłam jeszcze Dobrej nocki dla wszystkich:):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi ucięło W zdaniu rozpoczynającym sie od: tak o tym piszę miało być jeszcze: że tak o tym piszę ale jak będzie to życie pokaze czy nam wyjdzie tak jak sobie planujemy, oby! dobrej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny życzę Wam udanej zabawy sylewstrowej a wszystkim dziewczynom 2 kreseczek na teście ciążowym w 2009 roku. buziaki i do usłyszenia pewnie w nowym roczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poziomko a jak się bardzo martwisz o fasolkę to może zrób betę i powtórz za 3-4 dni aby spr czy prawidlowo przyrasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z zyczeniami do Was zagladam:) Oryginalnosci mi sie zachcialo wiec zyczenia sa wlasnego autorstwa;) Badzcie prosze wyrozumiale dla moich "popisow":D Gdy dwunastą wybiją dzwony... Gdy o północy rozbłysną fajerweki... Weźmy w swą dłoń kieliszek zdobiony i bąbelkami po brzeg wypełniony. I życzmy sobie tego co dobre, miłe i piękne. Wszak to jest w życiu najważniejsze. I zdrowia też sobie nie szczędźmy. By każdy dzień promykiem słońca się zaczynał i słodkim \"dobranoc\" kończył. I by ten Nowy Rok jako lepszy po stokroć się zakończył. Tego (i nie tylko:) ) życzy Wam Domi z mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życze Wam radosnego, szampańskiego Sylwestra, cudownego nastroju do białego rana :D A w Nowym Roku przede wszystkim spełnienia marzeń, tych największych i najmniejszych. Wytrwałosci w dązeniach do celów oraz zdrowia, miłości i optymizmu :D Tego życze Wam ja i moja roczna od wczoraj córeczka :D :D Buziaki 👄 ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, szcześliwego Nowego Roku!!! 👄👄👄 :) samych radosci i wspaniałosci losu ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Życze wam wszystkiego najlepszego w Nowym Roku i aby był bardziej łaskawszy .Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo radości dnia codziennego, spełnienia marzeń co do jednego. Miłości takiej, że świat nie widział, zdrowia takiego, co nikt nie słyszał. Pieniędzy tyle, że nie wiesz ile, a wszystko to w radosną chwilę. !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abyśmy wszystkie były uśmiechnięte szczęśliwe, zdrowe i w ciąży!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):):):):) tylko tyle i aż tyle! w Nowym roku:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny w nowym roczku u nas rok dziś zaczęliśmy od wydatków, ale co tam później się będę martwić brakiem środków na koncie. Miałam dziś urlop i zaliczyłam wizytę u fryzjera, a potem połaziłam po sklepach, wróciłam z jeansami i mam mega dobry humor. Jak tam po Sylwestrze, my spokojnie kameralnie w domku, poszalejemy sobie za miesiąc na balu a potem w Hiszpanii więc odpuściliśmy sobie imprezę sylwestrową, zresztą większość znajomych to z małymi dziećmi siedzieli w domu lub u rodziców więc za bardzo nie było nawet z kim się spotkać. Luxorku, Poziomeczko, Menia - jak się czują nasze ciężarne? Bega i co udało Ci się spalić świąteczne jedzonko? Tylko nie przesadzaj z tymi ćwiczeniami. Domi ❤️ napisz kiedy startujesz? Andzia zajrzysz chyba za chwilkę cio? Stęskniliśmy się tu mocno Eulalio śliczna ta Twoja córa, jak tak na nią patrzę to marzy mi się córeczka Kait a co u Ciebie? Odezwij się nowym roczku, jeszcze masz wolne, dopiero w pon do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie :) ze złymi wiesciami, zdycham poki co...:O jest mi tak niedobrze ze ledwo funkcjonuje...a przy tak małym dziecku takie samopoczucie to mały koszmarek...ło matko, a miało byc tak pieknie :P ;) my Sylwestra spedzilismy w domu :) nawet najmniejszej ochoty nie mam by gdzies wychodzic, moze za jakies 5 lat ;) spalismy od 22 z przerwa na fajerwerki które mnie zbudzily :) M, na 6 rano w nowy Rok szedł do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam wlasnie Andzi smska z pozdrowieniami od Nas wszystkich i napisałam ze baaardzo tesknimy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxor super z tym sms-kiem :) A z Olą chyba nie było aż tak źle co? chyba miałaś lepsze samopoczucie tak mi się wydaje. Trudno będzie trzeba jakoś przecierpieć, podobno do 2 trymestru powinno przejść. Przechlapane tak w Nowy Rok pracować, no ale jeśli trzeba to cóż zrobić. A Ty też będziesz musiała chociaż na 1 dzień wrócić, aby dostać macierzyński, moja bratowa wróciła na dwa miesiące z wychowawczego i potem na L4 a za parę dni urodzi córę Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Ja przespałam sylwestra bo na rano do pracy miałam,zreszta powróciło samopoczucie z począku ciąży, czyli zmęczenie , ból kregosłupa, mdłości, i ból w dole brzucha juz mi sie nic nie chce na szczęście 3 dni wolnego wiec odpoczne, ale za 6 tygodni juz odchodze na macieżyński, w niedziele zaczynamy 24 tydzień, jakoś musze dać rade ale nie ukrywam ze chciała bym aby było juz koniec:) Buziaki dla was👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lasencje :) Luxor mojej kumpeli która ciągle wymiotowała ginka powiedziała, że to oznaka że ciąża dobrze się rozwija więc trza to przetrwać, a męża jak się tylko da zaganiaj do zabawy, opieki nad małą, niedługo z wielkim brzuchem i tak coraz mniej dasz radę robić, a przy dwójce to już w ogóle więc pomoc mile widziana :) Domi hop hop Andziu wróciłaś do Szwecji własnie Luxor Andzia cos napisała do Ciebie? Poziomko napisz chociaż zdanie jak samopoczucie, żebym się nie martwiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) wiem, wiem, musze przetrwac...tylko ze jest coraz gorzej, cały dzien i całą noc :) bleeeeeee tez myslałam ze bede musiała wrócic do pracy...ale cos sie w przepisach zmieniło, i niektórzy mi mówia, ze juz pierwszgo dnia którego powinnam sie stawic do pracy moge zaniesc zwolnienie, inni ze zwolnienie w kazdej chwili mozna wziasc i ono automatycznie przerywa wychowawczy ...a jeszcze inni ze chciaz na jeden dzien trzeba wrócic...zapytam w Zusie jak to jest naprawde... Andzia, niestety nic nie odpisała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxor w 2008 roku było tak, że trzeba było chociaż na 1 dzień wrócić, a teraz jak jest to nie wiem :( a i tak zazdraszczam stanu niezależnie od samopoczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno, najwyzej wróce wiem Itus....👄 jeszcze troche i mnie zlinczujecie ze tak smece zamiast cieszyc sie ogromnie ❤️ ;) zycze Wam wszystkim tych wspaniałosci! tych mdłosci koszmarnych, wymiotów, bóli krzyza i brzucha, zawrotów głowy i innych jeszcze super przyjemnych dolegliwosci :D 👄 niech sie spełni!!! ❤️ ide spac...buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu taka cisza???:( Dziewczynki meldować sie:) Brzuchatki jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w Nowym Roku... i wszystkiego dobrego dla wszystkich 🌻.. Luxor - gratulacje przeogromne... nie wiem co napisac??? ciesze sie ale tak strasznie mi przykro ze Bog tak karty rozdaje - i nie zrozum andzki zle:( buziaki dla wszystkich;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×