Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

Ja tu z niespodzianka:) to ja... Domi! Pamietacie mnie jeszcze? :) właśnie, ku mojej wielkiej radości, przeczytałam, ze iti jest w ciąży...gratuluje z calego serca. Radość jest tym wieksza, ze... i eulalia chodzi z brzuszkiem! Cudownie. Wiesz Eulalia...ostatnio oglądałam Twoje zdjęcia i Twojej małej i tak sie zastanawiałem czy nie planujecie rodzeństwa:) U mnie wszystko dobrze, nawet bardzo dobrze...powiedzialabym:) Studiuje sobie pielegniarstwo, tutaj w Anglii. Niedługo kończę pierwszy rok! Do tego Los mi podarował miłość mojego życia!:) teraz już mi tylko jednego do szczęścia brakuje:) Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tu z niespodzianka:) to ja... Domi! Pamietacie mnie jeszcze? :) właśnie, ku mojej wielkiej radości, przeczytałam, ze iti jest w ciąży...gratuluje z calego serca. Radość jest tym wieksza, ze... i eulalia chodzi z brzuszkiem! Cudownie. Wiesz Eulalia...ostatnio oglądałam Twoje zdjęcia i Twojej małej i tak sie zastanawiałem czy nie planujecie rodzeństwa:) U mnie wszystko dobrze, nawet bardzo dobrze...powiedzialabym:) Studiuje sobie pielegniarstwo, tutaj w Anglii. Niedługo kończę pierwszy rok! Do tego Los mi podarował miłość mojego życia!:) teraz już mi tylko jednego do szczęścia brakuje:) Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmelku- Dominiczko jak dobrze ze sie odezweałaś!! Ciesze sie ze jestes szczesliwa i mam nadzieje ze Nowy Związek zaowocuje wyczekanym maleństwem (jak w przypadku Iti :) ) Nie zapominaj o nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domiś witaj i tutaj :) Czekam na jakieś wieści od Meni ale cisza, mam nadzieję że wszystko u nich dobrze i tylko nawał zajęć jej nie daje zajrzeć Karmelku mam nadzieję że wszystko nadal sie tak pięknie będzie układać i kiedyś i Ty przyniesiesz nam nowinę o fasolce :) Cieszę się, ze jesteś szczęśiwa i że studia to był strzał w 10!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hop hop!! Odświeżam nas troche?? Meniu czemu Ty sie nie odzywasz od porodu?? Wszystko ok? Iti Ty juz na wolnym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hop hop!! Odświeżam nas troche?? Meniu czemu Ty sie nie odzywasz od porodu?? Wszystko ok? Iti Ty juz na wolnym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Eualilo ja jeszcze w pracy, ale to juz ostatni tydzień :) Super, ze u Was synek, będzie parka :) Meniu daj znac jak Ty i Maja, docieracie się? U nas ok, niedługo wybieram się na badanie glukozy z obciążeniem, a w pt mamy usg, to już 28tc skończny, brzuszek sporawy, ale czujemy sie w miarę ok Lux jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ituniu a Ty na kiedy masz termin?? I moze jakies zdjecia z brzuszkiem byc wysłała ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalio termin na 23 stycznia a zdj postaram się coś wysłac najpóźniej w przyszłym tyg choć u mnie zdjęciowa posucha, zabroniłam jakiś czas temu robić fotki M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej cieszę się że u was wszystko w porządku i że brzuszki rosną, ja nadal się nie pozbierałam jeszcze .... w piątek mam kolejny zabieg udrażniania jajowodów bo nadal nic od czasu poronienia, trzymajcie kciuki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka trzymam kciuki za zabieg i dobre wieści. Dziewczyny wysłałam Wam jakieś fotki, od Lux dostałam zwrotkę tylko ze adres nieprawidłowy :( Eulalio a jakoś tak źle się czułam w swoim ciele, taka duż asię zrobiłam i M nie pozwoliłam zdjęć robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ituniu wyglądasz w ciązy slicznie!! Nie rozumiem dlaczego nie pozwalasz sie fotografować :) Sexowna przyszła mama Dzięki za zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka jak sie czujesz po zabiegu?? Trzymam kciuki, wszystko sie ułoży, zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny straszny ból :( , na dodatek tym razem bez 'głupiego jasia" bo się po nim ostatnio fatalnie czułam , jak tylko wyszłam ze szpitala powiedziałam sobie ze nigdy więcej nawet za cenę braku drugiego dziecka z dobrych wieści to , że jajowody drożne! a wiec działamy z m i trzymajcie kciuki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka trzymam kciuki mocno mocno..Działaj, nie odpuszczaj Meniu, hop hop !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka najwazniejsze że drożne :) i mam nadzieję, ze juz nigdy nie będziesz musiała sprawdzać tej drożności Trzymam za Was kciuki u nas ok, robiłam glukoze z obciązeniem - wyszła w normie, mocz też ok, usg też maluch ma już 1400gr i długie dziecko nam się szykuje ;) tp przesunał się na 18 stycznia od piątku jestem na l4 ale jakoś czasu nudzić się nie ma ;) za tydzień remont kuchni i nowe mebelki, jak to będzie zrobione zabiorę się za skompletowanie wyprawki i porzadki w szafach Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś wie co u meni?, mam nadzieje ze wszystko u niej ok ale się nie odzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Olka nie wiem co u Meni niestety :( u nas remont kuchni i syf w domu, a stolarz zamiast przyjśc dziś ma byc we wtorek, więc chyba na weekend wybedziemy do teściów bo oprócz piekarnika i mikrofali nic nie mam w kuchni Poza tym ok, czuję sie dobrze, nie mogę narzekać Za Was mocno trzymam kciuki i przesyłam ciążowe fluidki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dziś pierwszy dzień @ znów sie nie udało, nie mam już siły a jak pomyśle że miałabym juz teraz 5 miesiąc gdyby nie poronienie to czuję sie tak fatalnie ze nie jestem w stanie normalnie funkcjonować, nie rozumię tego jajowody drożne, wszytsko ok a nadal nic...... nie mam juz sił :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś jestem w domu, wolny dzień bardzo mi się przyda, wreszcie troche ciszy i spokoju,mały w przedszkolu...., Iti mam nadzieję ze czujesz się dobrze, maleństwo kopie? :) Niepokoję się o Menię, w ogóle się nie odzywa, dotarłam do jej ostatniego wpisu i to było jeszcze przed jej rozwiązaniem, potem się nie odezwała, Meniu kochana jeśli możesz zajrzyj choć na chwilkę Luksor się gdzieś ukrył, jak twoje dzieciaczki? zdrowe?, Łukaszek ostatnio miał zapalenie ucha, ojej! ale było, na szczęście juz w porządku, tylko ciągle ten katar z przedszkola i kaszel, juz mam tego dość, bo co go wyleczę to kilka dni spokoju i od nowa w poniedziałek mam wizytę u gina, musi mi przepisać luteinę, kazał mi brać ją od czasu po owu przez 10 dni, potem odstawić, ma to podtrzymać ewentualną ciążę, i wpłynac na regulację cyklu, bo u mnie @ długa na 8 dni prawie a potem jeszcze przez kilka dni brudzenie, i chyba to daje efekty bo dziś 5 dzień @ i prawie juz jej nie ma. Chce go poprosić o cokolwiek byle tylko owu przebiegała prawidłowo bo jeśli jajowody drożne, plemniki ok to musi być coś nie tak z owulacją. staram się nie tracić nadziei i nie poddawać, Eulalio jak sie czujesz? trzymam kciuki by był chłopczyk do pary! odezwijcie się dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) Olus...przykro mi z powodu Twojego poronienia. Wiem jak to boli. Jak stracilam ciaze po ivf to tez sporo czasu minelo zanim to wszystko zaakceptowalam i ruszylam na przod. Musisz byc kochana dobrej mysli. Ja wierze, ze z mala pomoca medykamentow znow Wam sie uda. Najwazniejsze bys podeszla do tego pozytywnie i bez presji, zeby psychika nie zaczela Ci figli platac. Ja wiem az za dobrze, jakie to trudne, ale sama sie przekonalam, ze skuteczne:) Eulalio...jak tam brzusio...rosnie?:) Ja wczoraj sie dowiedzialam, ze chyba i mnie sie udalo. Zupelnie sie nie spodziewalam tego, bo w tym miesiacu M byl w Polsce w "te dni" i na nic nie liczylam. Test zrobilam tak na wszelki wypadek, bo mialam zaczac brac tabletki, ktorych nie mozna w ciazy brac. Alez bylo zdziwienie jak zobaczylam dwie kreseczki! Co prawda ta druga to taka jasniutka jeszcze jest, ale to pewnie dlatego, ze okres powinnam dostac w sobote wiec jeszcze przed terminem jestem. W kazdym razie powtorzylam test, kilku roznych firm i na kazdym jbyla slaba kreseczka w 10dpo. Tym razem wyszedl o dwa dni wczesniej niz przy ivf. Poki co jeszcze nie skacze z radosci, bo wiem, ze moze byc roznie. Tamta ciaze stracilam w 5 tyg. Chyba dopiero jak zobacze serduszko to zaczne sie cieszyc "bez ograniczen":) Teraz do soboty bede miala stresa...przyjdzie czy nie przyjdzie... Pozdrawiam Was serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi trzymam kciuki!, poczekaj spokojnie, choć wiem ze w sercu nadzieja telepie, znam to, fajnie że wróciłaś, cieszę się że poukładałaś swoje życie, mam nadzieję że wkrótce obie napiszemy że dołączyłyśmy do grona brzuszkowych. ściskam cię mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOW! Karmelku co za nowina!! Trzymam kciuki zeby wszystko sie potwierdziło :D A jak Twój M na to zareagował? Bo to chyba nowy związek?? Olka bedzie dobrze! Masz w sobie dziewczyno taką determinację że napewno dopniesz swego i Łukaszek bedzie miał rodzeństwo :) U Meni chyba wszystko Ok, wstawiła zdjecia z córeczką na Facebooku, wyglada na szczęśliwą.Ale nic wiecej nie wiem, min. dlaczego juz z nami nie pisze... U mnie ok. Siedze juz sobie na L4 bo macica nisko i nie moge podnosić cieżkiego a że pracuje z małymi dziećmi to czasem jest to konieczne.. Tak więc ciesze sie spokojem i wreszcie brakiem pośpiechu :) Zaczyna sie 6 msc, brzuszek rośnie ale jeszcze nie przeszkadza. Do końca nie wiadomo czy chłopczyk czy dziewczynka bo na ost badaniu wypięło sie pupką wiec lekarz stwierdził że trzeba poczekac żeby być pewnym.. Pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmelku trzymam kciuki i tu też gratki Ja też na zwolnieniu od poczatku m-ca. Dzis mam wizytę u gina, kolejne zwolnienie, badanie i pewnie coś mi przepisze bo morfologia poleciała na łeb i szyje :( poza tym ok, rośniemy, tyjemy, choć dziś jakoś słabo się czuję, przeziębienie mnie dopadło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×