Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

no domyślam się, ze już lepiej to nie będzie a tak powaznie to nie wyobrażam sobie mieć już jednego dziecka małego w domu i się tak czuć, dobrze że do 34tc było w sumie ok i jakoś ta ciąża nie była cięzka, teraz mnie wszystko boli, dziecko duże a ja drobna i mnie rozciąga na maksa dobrze że w dzień udaje mi się z 1,5-2godz pospać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć na początek dziewczyny wszystkiego dobrego na te Święta, aby były spokojne i rodzinne. u mnie kiepsko, dopadła mnie ostra infekcja moczowa, gorączka, ból nerki itp jestem na antybiotyku i czekam na poprawę, bo inaczej skończy się na pobycie w szpitalu. Dziś już jest odrobinę lepiej, po paracetamolu ból zelżał i udało mi się choć trochę pospać w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Itus współczuje... I to wszystko na Święta :( Zdrówka życze Wszystkim Radosnych Świąt!! Ide robic ostatnie porządki a potem z Laurą piec pierniczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iti ja tez miałam w ciaży na koncu cieżko, czułam sie jak słonik, dyszałam jak staruszka i juz chciałam sie pozbyć brzucha i urodzic, oj gdybym wiedziała że tak za tym zatęsknię.... ja wstawałam w nocy około 17 razy siku, mały uciskał mi na lewą nerkę i stąd mi potem się białko w moczu robiło, ale trzeba dać radę, trzymam kciuki by infekcja przeszła, ja w szpitalu tydzień przed porodem też dostawałam antybiotyk na bakterie w moczu chyba. Ituniu myślę o Tobie i będę myślała co dzień aż urodzisz, taj było z Menia tez o niej codziennie myślałam, potem sie bałam gdy sie tak długo nie odzywała po porodzie, ja juz straciłam nadzieję i powoli próbuję sie przyzwyczajać do mysli ze nigdy sie juz nie uda, Z okazji świąt życzę wam dużo zdrowia i spokoju, radości i szczęścia, odpoczywajcie i cieszcie sie kazdą chwilą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ituniu spróbuj na bakterie w moczu herbatke zurawinową, tylko tak by miała około 30 % żurawiny albo i więcej bo niestety wiekszosć to tylko troszke zurawiny a reszta hibiskus i inne. firmy biofix jest bardzo dobra, naprawde działa no i nie szkodzi dziecku ani mamie , wypróbowałam wielokrotnie i juz po kilku dniach picia około 2-3 dziennie bakterie znikają, no chyba ze masz jakies poważniejsze zapalenie, powodzenia kochana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej święta jednak w domu :) bo gorączka spadała, samopoczucie tez już lepsze Olka mj maluch chyba na prawą nerke naciska, bo ta strona mnie boli, też mi wyszło min białko w moczu, abtybiotyk wzięty, zobaczymy co w posiewie wyjdzie, dużo piję, herbatkę żurawinową jaką mam w domu, zaraz zerknę na skład. Dzięki Spokojnych i miłych Świąt dla Was 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jak nastroje poświąteczne?? Ituś jak sie czujesz?? Karmelku jak Twoje samopoczucie?? Olka dzieki za info o herbatkach żurawinowych. Znalazłąm taką co ma 33 % żurawiny, ale rzeczywiscie w wiekszośco 1-2 %, a widziałam i taką co miała 0,5 % :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej melduje się w dwupaczku w Nowym Roczku samopoczucie ok i na razie nic nie zwiastuje rychłego porodu, ale zawsze moge się mylić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęscia w Nowym Roku wszystkim!! Oby był lepszy.. Ituś juz koniec tuz tuz... zazdroszcze troche, przede mna jeszce ponad 2 msce... We srode mam usg, podpatrze toche maleństwo :) I może upewnimy sie wreszcie czy to chłopczyk czy dziewczynka bo ciagle nie wiadomo... U mnie szaro buro.. Pogoda nie zachęca do niczego poza spaniem:O Jak sie udał sylwester dziewczynki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej melduję się w dwupaku :) ciekawe jeszcze jak długo, choć powiem szczerze że jeszcze z tydzień dwa może dziecko z porodem poczekać dziś mnie w nocy brzuch pobolewał ale skurczy jako takich nie odnotowuję albo po prostu ich nie rozpoznaję Poza tym wszystko u nas dobrze, samopoczucie ok, tylko to siedzenie w domu mnie trochę nuży już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w dwupaku :) dam Wam znać jak się coś zmieni ale pomału już mam dość, zaczęły się ciężkie, bezsenne nocki, brzuch często twardnieje, napina, maluch się wyciąga co pobolewa, no jednym słowem trochę już mi ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iti trzymaj sie dzielnie i daj znać jak już utulisz maleństwo. u mnie nadal nic...ach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie bez zmian, chyba do lutego się pokulam ;) dam znac jak się cos zmieni Olka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalio z om na 25.01 z ostatniego usg na dziś :) zobaczymy, jakoś tak dzis mnie naszło że jutro urodzimy ;) choc jakoś symptomów brak a co będzie czas pokaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrób prezent rodzicom i urodź na dzień babci albo dziadka :) To w sumie juz za kilka dni ;) Trzymam kciuki za szybki poród bez komplikacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrób prezent rodzicom i urodź na dzień babci albo dziadka :) To w sumie juz za kilka dni ;) Trzymam kciuki za szybki poród bez komplikacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrób prezent rodzicom i urodz na Dzien Babci albo Dziadka :) To w sumie juz za kilka dni ;) Trzymam kciuki za szybki poród bez komplikacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrób prezent rodzicom i urodz na Dzien Babci albo Dziadka :) To w sumie juz za kilka dni ;) Trzymam kciuki za szybki poród bez komplikacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie nie chcę w dzień babci ani dziadka, za to jutrzejsza data mi sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dużo mnie sie zrobiło ;) To życze Ci zeby Ci sie spełniło na jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ituniu trzymam za ciebie mocno kciuki i mysle o Tobie codziennie, daj znać jak juz utulisz maluszka :) Eulalio ty też już niedługo co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka jeszcze 2 miesiace :) Coraz blizej ale jeszcze luz.. Przy drugim dziecku to wogóle luz wiekszy bo wiekszośc rzeczy jest, nie trzeba wszystkiego kupować.. Ituś jak sprawy u Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie cisza, na ktg spokojnie, w czw mam kolejne jak się nic nie ruszy jakoś obstawiam że urodze w lutym Na usg wyszło że maluch waży 3200 i ma 51cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iti moze doczekasz do 2-go lutego, ładną date dzidzius by miał- 2.02.2012 :) I waga w normie póki co ;) Trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ituniu Gratuluje Ci bardzo bardzo!! Jesteś wielka!! Czytałam na bieżąco na drugim forum i wiem jak straszliwie Cie wymęczyli... Wracaj do sił i dużo zdrówka dla syneczka 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) Ituś, bardzo bardzo gratuluje! Mikołaj niezły chłopczyk jak na taką chudzinke mamunie! ;) Wracaj szybko do zdrowia i szykuj na piękne chwile z małym :D ciekawa jestem bardzo Twoich pierwszych odczuc :) i czy wogole spróbujesz kamic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ITUNIU gratulacje!!!, odezwij się jak dojdziesz do siebie troszkę, życzę dużo zdrowia i szczęścia, ciesz się bo to przepiękne chwile :) Eulalio gdzie ty czytałaś o ITI? czy wszystko u niej dobrze? jaki to topik? Luksorek jak twoje dzieciaczki? Eulalio już niedługo co? i tez utulisz maleństwo! Ja dziś pracuje w domu wiec mam chwilkę by do was zajrzeć, mrozy okropne, mały dzielnie chodzi do przedszkola ale szkoda mi go i chyba jutro mu odpuszczę ranne wstawanie, zwłaszcza ze jestem w domu, choć pewnie przy nim niewiele zrobię. miłego dnia dla wszystkich :) Meniu co u Ciebie? Brydziak zniknął gdzieś, Domi też się ukryła, Andzia tez nie zagląda, dziewczyny napiszcie choć krótko czasem co tam u was słychać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej no jestem w końcu i maluszka mam obok :) co tu dużo pisać, poród wspominam średnio miło, najlepsza chwila to podanie znieczulenia przed samym cięciem - co za uczucie ulgi po kilkunastu godzinach zwijania się z bólu, ale im dalej tym coraz mniej o tym pamiętam i już nie wydaje się to takim koszmarem jak wtedy. Nasz maluch przyszedł na świat 01.02.2012 dokładnie o 4:00. Ważył 3620 i ma 56cm, dostał 10 pkt :) Jest chłopcem i ma na imię Mikołaj. Jak się ogarnę to podeślę Wam fotki mojego kawalera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×