Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

Iti jak sobie radzisz? Jak Mikołąjek? Podeślij fotki.. Ja juz chce urodzic 😭 Czuje sie fizycznie dobrze tylko psychicznie chce to mieć juz za sobą .. Na ost KTG okazało sie że nic sie nie dzieje jeszcze, trzeba czekać. Najbardziej boje sie że znów przenosze i bede miała wywoływany poród [beksa} Olka trzymam za Ciebie kciuki!! I dziekuje za dobre słowa w sprawie taty.. Stan nadal jest bardzo ciężki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalio trzymam kciuki za tatę Mam nadzieję, że wyjdzie z tego i jeszcze się pobawi z wnuczkiem U nas nie najgorzej, mamy różne dni, ale ogólnie Miki dość spokojnym dzieckiem jest, kolki nas omijają, większych histerii ie ma, czasem mamy tylko takie dni gdzie bardzo mało śpi - tyle ze następnego dnia to nadrabia i mam w domu wtedy noworodka a nie niemowlaka ;) Eulalio trzymam za szybkie rozwiązanie Olka może się odmieni temu lewemu jajnikowi Kiedy ta laparo? Ja podczas laparo tez miałam usunięte jakieś osłonki na jajnikach - ponoć polepsza to owulacje, ale dokładnie nie wiem jak to działa Trzymam kciuki aby w końcu się udało A fotki jakieś w międzyczasie podeślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalio tez o was myśle i też mam nadzieje ze bedzie dobrze ITI laparo za trzy miesiace- w czerwcu bo jeszcze jest za wcześnie , od tego przepychania jajowodów w listopdadzie, teoretycznie powinny być jeszcze drożne. teraz czekam na @ i mam brać ten ClostilbEgyT przez dwa cykle jesli się nie uda to laparoskopia, tak jak piszesz usuną osłonke i dzieki temu pecherzyk bedzie pekał a nie pozostawał w postaci torbieli, dodatkowo udroznia po raz 4 te cholerne jajowody. mam już tego dosć, nie sądzę by jajnikowi się odmieniło bez laparoskopii, ale mam jeszcze prawy i na niego liczę bardzo. Jak ty sie czujesz po cieciu? wszytsko dobrze? Dzis śniła mi sie Andzia w ciąży, ciekawe co u niej i brydzi, i u Domi, luksorek ty się choc na chwilkę odezwij bo same zostałyśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ITI mówie ci że chyba jakiś pech nade mną ciąży, czy ja się jeszcze doczekam dziecka? wszystkim wokoło sie udaje a ja wciąż nic :( są chwile ze mnie to bardzo denerwuje wszystko, ale są i takie że sobie mysle ze tak jak eulalia czekałabym teraz na poród gdyby nie strata ciąży :( a nadzieja gdzieś poszła i juz jakoś jej w ogóle nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziekuje za wszystkie słowa wsparcia Niestety..Tata zmarł w poniedziałek, 19.03. We środe, w dniu pogrzebu urodziłam mu wnuka. Szymon troszke sie pospieszył, z powodu stresu odeszły mi wody tydz przed terminem, lekko nie było ale o 17.10 przyszedł na świat ważąc 4050g, 58 cm Radość i rozpacz, koniec życia i początek.. Nie uporałam sie jeszcze z emocjami.. pozdrawiam was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalio trzymaj sie kochana z jednej strony wielki smutek z drugiej radość z narodzin synka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iti dziękuje za zdjęcia. Duzy sie wydaje Mikołaj (w porównaniu z moim tygodniowym Szymonkiem). Słodziaczek :) My sie oswajamy. Laura choruje wiec siedzimy w domku we troje.. Zresztą pogoda póki co nie zachęca do spacerowania. pozdrawiam Olka ciagle wierze ze Wam sie uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej... Eulalio...wyrazy wsolczucia z powodu smierci taty i zarazem ogromne gratulacje z okazji narodzin slicznego synka! Zycze Wam kochane pieknie przezytych Swiat Wielkanocnych, smacznego jajca i oczywiscie...mokrego dyngusa:) Przy okazji jeszcze podziele sie z Wami radosna nowina. Tydzien temu dowiedzialam sie, ze znow jestem w ciazy. Boje sie aby historia sie nie powtorzyla i ten strach troche trzyma moja radosc na wodzy. Mimo wszystko staram sie byc dobrej mysli i wierzyc, ze tym razem bedzie dobrze. Pozdrawiam Was serdecznie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmelku Gratuluje !! Wierze że tym razem wszystko bedzie dobrze .. Radosnych Świąt :D Dbaj o sieie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wszystkiego dobrego na te święta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, ale tu u ans cisza. Sama też sie nie odzywałam. iti pierwszy CLO za mną, to znaczy pierwsze dni z nim, teraz mam już koniec cyklu i czekam że @ nie będzie. Bolały mnie jajniki i czułam sie słabo, ale wytrzymałam, wczoraj byłam na usg i jajeczkowanie w tym cyklu było, pęcherzyk pękł tak więc czekam. szczepienie na wzw tez już mam za sobą a wiec jak się nie uda to w czerwcu lub lipcu laparo, ale jestem dobrej myśli. Eulalio jak maluszek? ITI jak maluszek? ściskam was wszystkie serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka ja to jakoś mam przeczucie że tu wejdę i będą od Ciebie dobre wieści trzymam mocno kciuki u nas ok, mały rośnie, juz taki bardziej kontaktowy, dużo spacerujemy budowę domu zaczęlismy i M cały tydzieńw związku z tym w domu nie było, jakoś daliśmy sobie radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ITI..... trzymaj mocno kciuki, bolą mnie brodawki jak wszyscy diabli od owulacji i słabo mi co jakiś czas, ale to może tylko skutek wynik tego CLO, czekam.... dziś mam dopiero 27 dzień cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha byłam u gina, na usg, owulacja była, pęcherzyk pękł, widział cisłko żółte, prawdopodobne ze mogła być podwójna, czyli z obu jajników, tak powiedział, uff, nie pozostaje nic tylko czekać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka czekam na dobre wieści! Karmelku co u Ciebie? Zdjecia z Włoch cudne :) Szymonek kończy dziś miesiąc :) Wyśle Wam fotki. Nie ma z nim wiekszych problemów, czasem boli go brzuszek.. Zaczyna sie juz uśmiechać :) Luxorku jeśli nas czytasz napisz co u Was? pozdr..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalio... To Szymonek ma dzis takie male urodzinki;) niech sie dalej Wam bezproblemowo chowa:) U mnie ok. Koncze wlasnie siodmy tydzien. Od poniedzialku mam potworne mdlosci 24h/dobe. Wczoraj poszlam do GP po skierowanie na wczesniejsze usg, bo tutaj, jak pewnie pamietasz, robia dopiero w 12/13 tyg. Marudzil, marudzil, ale w koncu dal. Dostalam tez tabletki na te mdlosci, bo od poniedzialku zaczynam kolejne praktyki I ciezko w takim stanie pracowac po 12h. Miejmy nadzieje, ze pomoga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 dc. @ brak.... czekam co będzie... dziękuje wam bardzo, karmelku cieszę się że wszystko dobrze u ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmelku ciesze sie bardzo ze sie Wam udało!! Duzo zdrówka i odpoczynku Ci zycze Imbir dobry na mdłości, i mięta (ale zimna) I ważne żeby nie wstawać rano z łóżka z pustym żoładkiem, zjedz przynajmniej jakiegoś sucharka zanim wstaniesz- u mnie pomagało :) Olka :) Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Olka i jak? ja trzymam mocno kciuki Eulalio fajny ten Wasz smyk? a jak Laurunia? zakochana w braciszku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Olka...jak dlugie masz cykle? Moze to czas juz testowac? Ja mocno trzymam kciuki 🌻 Eulalio...dziekuje:) Imbiru jeszcze nie stosowalam. Dzis M przed wyjsciem zostawil mi bulke przy lozku... i zjadlam zanim wstalam (tak jak radzilas). Poki co nie jest najgorzej wiec moze to jest sposob:) Synek Wasz sliczny!!! Itku...jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmelku lepiej pomału zdrowieje trzymam kciuki za usg a u Olki to własnie nie za długie te cykle ale przy clo różnie z owu bywa raz wcześniej raz później więc nie wiem ile dni jest po owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny... Malenstwo ma sie dobrze!!!! Ma 11mm i mocno bijace serduszko!!! Najpiekniejszy widok na swiecie:) Wielkosc odpowiada wiekowi ciazy. Oby wszystko bylo juz dobrze...! Tak bardzo sie ciesze...!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmelku bardzo się cieszę kochana :) gratulacje wielkie, uwazajcie na siebie, widok najpiękniejszy na świecie i nie zapomina się go nigdy u mnie nic...., pxno bo późno ale @ w końcu przyszłą, teraz mam drugi cykl z clo, tym razem lepiej się czułam, ale dziewczyny straciłam nadzieję i nie chcę już jej mieć, nie mam już siły, będzie to będzie, ale już zaczęłam próbować przyzwyczajać sie do myśli ze nie będę juz mamą. Wszystkim się udaje dokoła, a ja ciągle nic... jestem strasznie załamana, nie będę wam tu smucić zwłaszcza że takie tu dobre wieści ! dziękuję wam za wszystko..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny w sobotę mam wizytę u specjalisty od niepłodności, prywatnie, potrzebuję rzetelnej konsultacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka trzymam kciuki bardzo bardzo bym chciała aby Wam się w końcu udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×