Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

Byłam, mamy zrobic badania oboje z mężem, okazało sie ze mój gin nie wszystko mi zlecił, a pewne rzeczy trzeba wykluczyć, tak wiec jak bedę miała badani to pod koniec czerwca 9bo wtedy to bedzie pierwsza czesć cyklu) mam się zjawić i lekarka podejmie decyzje co dalej w zależności od wyników, jeśli bedą dobre to wtedy laparoskopia. w tym cyklu jaja napewno pękły, są dwa ciałka zółte na prawym jajniku, wiec jest szansa ze sie udało. Tak wiec czekam co bedzie, jak tylko dostane @ robie badania wszytskich hormonów= wymazy na chlamydie i coś tam jeszcze. tyle u mnie a co u was/ jak wasze dzieciaczki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej:) Olciu...miejmy nadzieje, ze te badania nie beda jednak konieczne. Caly czas mocno trzymam kciuki za Was 🌻 Daj znac jak sie sprawy maja. Ja wczoraj zaczelam 12tc. Za trzy tyg mam usg. Z jednej strony nie moge sie doczekac, a z drugiej bardzo sie boje. Mdlosci i wymioty nadal mecza. Probowalam wszystkiego i nic niestety nie dziala. Musze po prostu zagryzc zeby i przeczekac. Eulalio...sliczny jest Twoj synek. Laura dziewczynka jak malowana i teraz synek przystojniacha :) Dobre geny po rodzicach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Karmelku :) Mdłosci minął juz niedługo i bedziesz sie cieszyć ciążą . Strasznie sie cieszę ze Wam sie udało :D Olka jeszcze troche cierpliwości, wierze ze niedługo ty tez bedziesz pisała o mdłościach i złym ciażowym samopoczuciu ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziękuję wam za wsparcie u mnie dziś 32 dc, 2 nie ma, test ciążowy rano bardzo pozytywny ććć...... :) Boję się i czekam co będzie, nie mam żadnych plamień jak ostatnio trzymajcie kciuki proszę...., odezwę się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka to ja mocno mocno bardzo mocno i jakby pojawiły się tffuuu jakieś plamienia to biegnij do lekarza po luteinę, duphaston czy utrogestan -bądź co bądź jakikolwiek progeseron i bierz nospę przy bólach jakby co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż za cudowne wiesci... Olus ja baaaaaaaardzo mocno trzymam kciuki, aż mi kostki posinieja...tak mocno bede trzymać!!!! Tak sie ciesze...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka dołączam sie do kciuków!! Daj znać co i jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję wam, jesteście kochane, u mnie 34 dc dziś @ nie ma, iti nic nie boli, tylko słąba jestem rano i wieczorem, jutro powtórzę test, miłego weekendu dla wszytskich was i waszych dzieciaczków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję wam, jesteście kochane, u mnie 34 dc dziś @ nie ma, iti nic nie boli, tylko słąba jestem rano i wieczorem, jutro powtórzę test, miłego weekendu dla wszytskich was i waszych dzieciaczków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE!!!!! Olka nareszcie sie udało!! Strasznie sie ciesze :) Teraz juz każda z nas sie doczekała.. Pewnie niedługo nikt tu nie bedzie zaglądał ale miło było... przez prawie 6 lat(?) !! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 dc. test bardzo pozytywny, odważyłam się i zapisałam się do gina na za dwa tygodnie, bo on tylko w dwa dni i to akurat takie w tygodniu któe mam najbardziej zajete w pracy, jeszcze do mnie nie dociera ze lapparoskopii nie bedzie, już sie na nią nastawiłam psychicznie, dziękuję wam za wsparcie, Eulalio trochę szkoda byłoby nie utrzymać topiku, 6 lat prawie razem:), zaglądajmy choć czasem, bo bardzo sie do was przywiązałam, Meniu, Luksorku, co z Wami? andziu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 dc. test bardzo pozytywny, odważyłam się i zapisałam się do gina na za dwa tygodnie, bo on tylko w dwa dni i to akurat takie w tygodniu któe mam najbardziej zajete w pracy, jeszcze do mnie nie dociera ze lapparoskopii nie bedzie, już sie na nią nastawiłam psychicznie, dziękuję wam za wsparcie, Eulalio trochę szkoda byłoby nie utrzymać topiku, 6 lat prawie razem:), zaglądajmy choć czasem, bo bardzo sie do was przywiązałam, Meniu, Luksorku, co z Wami? andziu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olciu tak sie ciesze!!! I mocno ciagle trzymam kciuki, bo za dwa tygodnie lekarz potwierdzil zdrowo rozwijajaca sie ciaze! Informuj nas tu na bierzaco!:) Ja wczoraj zaczelam 13tc. Mdlosci nadal sa, ale jakby troche lezejsze. Miejmy nadzieje, ze to znak iz powoli beda odchodzic w niepamiec. Ale za to teraz meczy mnie zgaga i idzywaja sie moje wrzody:( Budze sie w nocy z bolem zoladka. Takze dzis czeka mnie wizyta u lekarza. A jutro jeszcze czeka mnie wizyta u dentysty, ktorej to sie baaaardzo boje. Zab mnie smi od kilku dni i czeka mnie kanalowe leczenie. Nie wiem czego bardziej sie boje...podawania znieczulenia czy samego borowania...:( 11 czerwca mam usg. Z jednej strony nie moge sie doczekac, ale z drugiej strasznie sie boje... Eulalio...wiem, ze sie powtarzam, ale masz przeslodkiego synka :) A Laura to juz panienka... i do tego ladna jak z obrazka:) Luxorku...Meniu...odezwijcie sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJ Karmelku, ja też się panicznie boję dentysty wiec cie rozumiem, 13 tc, uch jak fajnie marzę o taki dniu kiedy i ja tak tutaj napiszę, pamiętam że w pierwszej ciąży mdłości minęły mi z dnia na dzień, tak więc niedługo on u ciebie nastanie dziś dzień mamy w przedszkolu wiec wzięłam wolny dzień i się wybieram do mojego synka Eulalio jak sobie radzisz z dwójką dzieci? czy Laura chętnie zostaje w przedszkolu? i w ogóle jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka bardzo się cieszę i kciuków nie puszczam informuj nas na bieżąco wierzę że tym razem będzie dobrze i że zostaniesz mamą na początku przyszłego roczku u nas jako tako, Miki rośnie, rozrabia, dużo się śmieje tylko ja mam gorszy okres - kryzys z M, ale mam nadzieję wyjść na prostą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ituniu my też mieliśmy z M różne momenty, mnie się wydawało ze nic mi nie pomaga przy małym itd. itd. z biegiem czasu było już lepiej, najważniejsze ze maluszek zdrowo rośnie. Będzie dobrze ;) u mnie dziś 39 dc, za dwa tygodnie mam wizytę u gina, gdyby nie święto Boże Ciało to bym miała juz za tydzień, ale stwierdziłam ze nie ma co panikować, spokojnie wiec poczekam na usg i wizytę. Mam mdłości ale niewielkie, właściwie to czuje sie dobrze, ale duszno mi sie robi czasem i słabo szczególnie jak dłużnej nie zjem nic. Myślę pozytywnie i mam nadzieję że wszystko będzie dobrze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka to myśl pozytywnie, to naprawdę dużo daje dobrze w sumie ze wizyta za 2 tyg bo już będzie zapewne serduszko a za tydzień róznie mogłoby byc i byś się może stresowała A z M pogadaliśmy, zobaczymy jak będzie, ten tydzień nie ma go w domu, bo siedzi na budowie, zobaczymy jak będzie jak wróci i o dziecko nie poszło, bo tu jest ok, jak jest to mi pomaga sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ituniu to się cieszę bardzo, wszystko się ułoży :) myślę pozytywnie, a najczęściej po prostu w ogóle nie myślę. cieszę się z weekendu, padam po całym tygodniu, wypoczywajcie, miłego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Olka to wypoczywaj ile się da ja posprzątałam mieszkanie i dopiero mam chwilkę, Mikołaj śpi pogoda w kratkę, nie dość że zimno to raz deszcz raz wychodzi słońce teraz kawka i czekolada i trochę oddechu złapię bo jak Miki się obudzi to będzie trzeba się z nim pobawić bo jakiś towarzyski mi się synek zrobił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim życze udanego długiego weekendu i dobrej pogody Olka jak tam? jak samopoczucie? Karmelku żyjesz? chyba usg na dniach co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ITI senno, słabo, mdło i śpię ile mogę, mogłabym cały czas, brzuch jakoś mi się powiększył, choc to przecież niemożliwe jeszcze, no i apetyt mam okropny, ciągle bym jadła i jadła, w piątek mam wizytę u gina, boję się co będzie, ale liczę ze wszystko dobrze, trzymajcie kciuki. Poza tym cieszę się z tych 4 dni teraz w domu, bo mogę poleżeć i odpocząć. miłęj niedzieli dla wszytskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko bedzie dobrze Olus, zobaczysz:) Mocno trzymam kciuki ❤️ Czekamy na wiesci... Ja mialam wczoraj usg. Moje malenstwo ma sie dobrze. Lezalo sobie z nozka zalozona na nozke i machalo do nas lapka. Smieczny widok. Niczym na pocztowce z wakacji:) A pozniej buzke odrocilo w nasza strone jakby chcialo zobaczyc kto je tam podglada:) Ze szczescia lzy jak grochy splywaly mi po twarzy. M tez uradowany bardzo. Jak wyszlismy to mnie wysciskal i wycalowal ze szczescia:) Nastepne usg bedzie jakos pod koniec lipca. Jeszcze nie znam terminu. Musze czekac na list ze szpitala. Wtedy poznamy plec, jesli maluszek odkryje przed nami swoja tajemnice :) Pozdrawiam serdecznie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj byłam u gina, bardzo się bałam przed usg, ale wszystko jest dobrze, jest ciąża, maleństwo zdrowe, serduszko bije :);):) Mam zrobić badania, zapisać się na usg prenatalne, jest koniec 8 tygodnia. a więc wieści mam tym razem dobre, dostałam luteinę na wszelki wypadek by z ciążą się nic nie stało. Dziękuję wam za wsparcie, teraz ja trzymam kciuki za kolejne staraczki, tylko czy mamy takie? chyba wszystkie mamy dzieci z tych co tu zostałyśmy, no to która następna? może luksorek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj byłam u gina, bardzo się bałam przed usg, ale wszystko jest dobrze, jest ciąża, maleństwo zdrowe, serduszko bije :);):) Mam zrobić badania, zapisać się na usg prenatalne, jest koniec 8 tygodnia. a więc wieści mam tym razem dobre, dostałam luteinę na wszelki wypadek by z ciążą się nic nie stało. Dziękuję wam za wsparcie, teraz ja trzymam kciuki za kolejne staraczki, tylko czy mamy takie? chyba wszystkie mamy dzieci z tych co tu zostałyśmy, no to która następna? może luksorek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej miałam wpaść wczoraj ale czasu nie znalazłam Olka super super super :) :) :) ja trzymam za Was kciuki cały czas i mocno kibicuje, chyba z terminem to będziesz miała podobny jak ja z Mikołajem Karmelku cieszę się ze i u Was ok, maleństwo pięknie rośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×