Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czarnuszkowa

urosły mi piersi po ziołach

Polecane posty

Gość czemu powielacie tematy
Już jest temat Piersi jak powiększyć i ujedrnic, czemu robicie kolejny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaSsiEeNkaA
moja mama ma 170 tata 182 a ja 176 i bron Boze nie chce jzu urosnac:( niby natury sie nie oszuka... ale skoro te ziola pobudzaja do rosniecia gruczoly mlekowe jak mowicie ktore juz nie rosly to moze i wzrost pobudzi;/? utyc mam nadzieje ze nie utyje nie mam sklonnosci wrecz przeciwnie.. tylko ten wzrost;/ moze mnie jakos uspokoicie bo sie wahcam caly czas:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazjaalicja
Po tych ziolkach to nie urosniesz,to jaki kto bedzie wysoki zalezy od genow.Najlepiej wejdz w google wpisz haslo czarnuszka i sobie poczytaj o tym ziolku.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaSsiEeNkaA
no wlanise czytalam... niby tak ale no skoro te gruczoly nagle sie zaczynaja powiekszac? to moze ze wzrostem tez moze cos byc? nawte minimalnie ale juz 1 cm to duuuzo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o boshe
o rany... gdyby można było urosnąć po ziołach to wszystkie miałyby 175cm i zajebiście długie nogi...:o podobnie z piersiami - gdyby było coś, co je trwale powiększa - o ten rozmiar nawet, to nie robionoby bolesnych operacji.. zioła powiększają gruczoł, ale jek przestaniecie je pić to po dłuższym czasie wrócą do dawnego stanu, muszą - nie będzie pobudzacza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do powielania tematow
mysle ze potrzebny jest ten temat-owszem juz o powiekszaniu istnieje ale tu mamy tylko i wylacznie watek czarnuszki dzieki temu panuje tu porzadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazjaalicja
Zgadzam sie z toba i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwa tygodnie temu zaczęłam pić czarnuszkę, niestety po kilku dniach z powodu wyjazdu musiałam przerwać, teraz znów pije od poniedziałku, mam nadzieje że również w moim wyglądzie coś się zmieni, ja również mam z tym problem po wykarmieniu dzieci :( większe być nie muszą ale niech chociaż trochę się ujędrnią. :) Jestem z Wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazjaalicja
Ja pije czarnuszke dwa tygodnie moj biuscik nie urosl,ale sie ujedrnil dobre i to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też piję czarnuszkę - od 2 tygodni, ale kurację poszerzyłam o kozieratkę, szyszki chmielu oraz wierzbownice - przeczytałam, że mają równiez wpływ na zwiększenie biustu ;] W sumie Zauważam drobną różnicę w dotyku (móje piersięta to zaledwie 6 cm różnicy..) są pełniejsze - ale szału nie ma :/ obawiam się tylko że to przyczyna zbliżającej sie miesiączki :( będę również pisała na bieżąco :) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulka7.
jutro biegnę do zielarskiego po czarnuszke i zaczynam działać !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazjaalicja
Agujka 7-powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazjaalicja
Sorki Agulka za blad napisalam niechcaco Agujka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupu
jeju dziewczyny nawet cienia szansy nie ma ze sie urosnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnuszkowa-napisz prosze przez jaki okres czasu stosowalas czarnuszke czy robilas jakies przerwy.Jezeli chodzi o koper wloski zaleca sie po trzech tygodniach zrobic przerwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja juz 2 zele uzbieralam
ej topik piersi jak ujedrnic i powiekszyc chyb atez wywalili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieeetka
Chyba tez sprobuje tych ziolek,a moze i mi pomoga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalaMi*********
...a nie tyje sie po tych ziolkach:O??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj szósty dzień, na razie cisza, ale mam nadzieje, że to cisza przed burzą ;) Anastazjaalicja - Ty chyba najdłużej pijesz jako \"zachęcona\" :) jak tam obserwacje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazjaalicja
Do MalaMi-ziolka pije ponad dwa tygodnie i nic nie przytylam,a mam sklonnosci do tycia.Butterfly poczekaj jeszcze pare dni kazdy reaguje inaczej,moj biuscik chyba mi sie ujedrnil w drugim tygodniu picia czarnuszki.Ziolka pije caly czas 2 razy dziennie.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamaaaaaaaaaa
pije juz miesiąc i zaczelam tyc!! nieiwem czy to po czarnuszce ale przytyłam 2 kilo i jestem załamana! od jutra odstawiam a co do bustu nieurusł nic moze troszke sie ujędrnil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vczyli niestety
czarnuszka nie dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może tylko
nie na każdą działa tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamaaaa
nieiwiem jak dziala ale myslalam ze sie potne jak stanelam na wage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszkka
czy jak zalewacie woda te ziarenka to pijcie sama ta wode? ona jest bez smaku-moze trzeba rozgniesc te ziarenka albo jep otem zjesc? mozna tak? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zalewam wrzątkiem, i trzymam pod przykryciem około 20-30 min. Potem pije samą wodę, ale nie powiem żeby nie miała ona smaku. Ma dość intensywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszkka
a ile ziarenek zalewasz? ja na szklanke daje lyzeczke do herbaty. ja bede rozgniatac ziarenka-mysle ze tak bedzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikkka
hej, zainteresowałam mnie ten topik :) ktoś tutaj pisała, że czarnuszka ma również dobre działanie na cerę. Mam 17 lat, czy mogę pić wywar z czarnuszki zarówno na poprawe cery, jak i przy okazji na zwiększenie biustu? :) Mam wątpliwości, bo ktoś wspominał, że w okresie dojrzewania lepiej nie pić czarnuszki więc pytam... Proszę o odpowiedź, najlepiej Czarnuszkową jak jeszcze tu gości :):) pozdrawiam! Nika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olej z czarnuszki
Bardzo wartościowy jest olej z czarnuszki. Pomocny w pielęgnacji cery trądzikowej. Niestety drogi i trudno go kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×