Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sweet melody

Wójcicki Polanica Zdrój - operacja nosa

Polecane posty

Gość Dziewczyny....
trebuh ja tez prosze Cie o fotki jesli mozna - 11 lutego mam op. fiume69@aol.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trebuh! jak ty sobie radzisz z nowym noskiem i dzieckiem????hmm ja jestem troszke przerazona ta wizja,w maju operacja a moj 2,5 letni synus szaleje tak ze czasami "uda" mi sie oberwac:(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny ja tez bede miał
operacje w Polanicy ale u Prof. Kobusa, przeczytałem negatywne opinie na temat jego nosów i trochę się denerwuje. czy znacie jakieś opinie, możecie coś poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margarettt Jakoś sobie radzę:)ale jak pomyślę,że to dopiero mój 5 dzień w domu i ile jeszcze mnie czeka aż spokojnie i bez stresu będę funkcjonować to jestem przerażona.Małemu cały czas tłumaczę,że mama ma chory nosek,chodzę z głową do góry gdy kręcą się przy mnie i oczywiście śpię sama:)))Raz delikatnie dostałam od małego rączką ale chyba nic się nie stało.Tatuś staje na wysokości zadania i bardzo troskliwie opiekuje się małym.Nie jest żle w z czasem wchodzi w nawyk...gorzej z mrozami i wychodzeniem z domu:)Ale powiem Tobie,że masz fajny okres na operację i żyj bez stresu bo naprawdę ja bałam się okropnie a totalnie nie ma czega.Zabrałam ze sobą torbę leków przeciwbólowych a nie wziełam nawet pół....zero bólu a Wójcicki jest mega czuły i delikatny człowiek do tego mistrz młotka i dłuta:)))Bez bardzo szczęśliwa z efektu:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podnislas mnie na duchu TREBUH :) a mialas swoja pocieche z soba?? hmm ja sie zastanawiam czy nie wziac synka i meza z drugiej strony moze lepiej samej sie pobyczyc i przyzwyczaic do kapke nowej sytuacji hmmm jak radzisz??!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivka007
Hejka. Gratuluje odwagi wszystkim, ktorzy sie zdecydowali:-) Ja tez rozwazam korekte noska. Mysle, ze u mnie bylaby niewielka zmiana, pewnie wiele osob nie zwrociloby nawet uwagi, ze cos bylo robione, ale ja czulabym sie duzo bardziej komfortowo. Mam malego garbka, ktorego chcialabym sie pozbyc. Tak gdzies do 11tgo roku zycia moj nos wygladal wrecz idealnie, a potem wytworzylo sie to "cos". Ogolnie podoba mi sie wielkosc mojego nosa, dlugosc, szerokosc tez jest zupelnie ok. Denerwuje mnie tylko profil. Czy ktoras z was moze miala taka korekte. Ciekawi mnie czy jest mozliwe sciecie garbka bez wielkiej zmiany caloksztaltu. Trebuh czy moglabys mi przeslac swoje fotki prosze?? moj mail: olivka0007@interia.pl. Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.U mnie była podobna sytuacja,nos był fajny tylko mi przeszkadzał mały garbek i lekkie zwężenie.Ogólnie wszyscy uważają,że dużej różnicy nie ma ale ja ją widzę.Fotki wyślę,nie mam takich jak inne dziewczyny przed z profilu bo sobie takich nie robiłam,mam zwyczajne z życia codziennego gdzie różnicy nie widać jak tylko zrobię sobie teraz po bo mam tylko z gipsem to zaraz wyślę,może mi ta reszta siniaków zejdzie:)Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donna45
czy słyszałyście może dziewczyny jak wychodzą temu doktorowi liftingi??? chodzi mi o Wójcickiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trebuh czekam na fotki bo jestem ciekawa rezultatu U mnie podobna sprawa. brzydki profil z garbem po pierwsze po noszeniu ciezkich okularow w dziecinstwie a po drugie jak pisalam we wczesniejszych postach pourazowy Nos nie jest duzy tylko ten garb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Też wybieram się na zabieg do dr Wójcickiego, potrzebowałam na to by do tego dojrzeć aż 9 lat, bo noszę się z tą myślą od 18 roku życia. Moją największą obawą było to, że będzie on właśnie zadarty, bo tak wygląda tradycyjny, kobiecy nos, ale ja bym wygladała niekorzystnie z racji tego, że mam pociagłą twarz, a nie owalną. Dziewczyny podoba mi się nos "Frytki", ma pięknie zrobiony przód noska:)Ciekawe kto jej operwał:) Olcia czy ja też mogłabym Cie prosić o fotki? Może bym się dzieki temu mniej bała. oliwka_05@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat Frytke operowal Szczyt ale mi jej nos sie nie podoba Sprawia wrazenie sztucznego cos tam nie pasuje W odroznieniu np os noska frost czy cleopathre tutaj noski wrecz idealnie sa dobrane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) to prawda ze nosek dr dopasowal idealnie...nie mam czasu teraz nim sie cieszyc..problemy zdrowotne tesciow....ale chetnie odp na nurtujace ....zaluje tylko jednego.....ze tak pozno zdecydowalam sie na zabieg pozdrawiam EDyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Draga Frost. Jestem dwa tygodnie po operacji i codziennie bacznie obserwuję swój nos,który wydaje mi się inny niż po zdjęciu gipsu...taki bardziej kartoflany.Czy to możliwe,że cały czas tak konkretnie puchnie.Jak dotknę końcówki to czuję dosyć dłuży ból...to normalne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie u Frytki podoba się to, że nos nie jest zadarty, a większość specjalistów podnosi nos i wygląda to strasznie, nie wiem co jest gorsze-mieć krzywy nos czy zadarty, to chyba na jedno wyjdzie. Czy któraś dziewczyna mogłabym mi wysłać swoje zdjęcie po operacji u Wójcickiego, słyszałam o nim dobre opinie, ale wiadomo wolałabym mieć potwierdzenie. Będę bardzo wdzięczna:) oliwka_05@interia.pl Powiedzcie mi ile teraz kosztuje operacja nosa u Wójcickiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze coś dziewczyny:) Znacie kogoś znanego komu operował nos dr Wójcicki? Na jego stronce ma tylko 2 zdjęcia operowanych pacjentek. Oglądałam też stronkę dr Szczyta, tam jest cała galeria, chyba z 25 fotografii, noski sa bardzo zgrabne, żaden nie jest zadarty (bo większość specjalistów takie właśnie robi), jedno co mnie tam zaniepokoiło to, to że u sporej ilości dziewczy zauważyłam asymetrie dziurek (patrząc na te kobiety od przodu zauważa się że lewa dziurka idzie w góre, a prawa jest niżej). Chciałabym zobaczyć jakieś zdjęci osób, które miały zabieg u dr Wójcickiego, bo słyszałam dobre opinie, ale nigdy nie miałam okazji zobaczyć efektow jego pracy. Która z Was moglbym mi wysłać swoje foto po operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe8
trebh podobno przy takich objawach odpada 4 tygodnie po operacji ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trebuh:) niestety nosek bedzie puchl i puchl...ale obiecuje Ci ze po paru miesiacach to sie zmieni:)) cierpliwie czekaj...ja mialam zabieg w lipcu. i ie moge powiedziec ze nosek juz sie wpasowal w buzie...rano inny wieczorkiem jeszcze inny:) ale o niebo piekniejszy niz po zdjeciu gipsu tak wiec czekaj cierpliwie droga kolezanko:) z kazdym dniem bedzie lepiej.... pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frościku Czy dotykałaś ten nosek wacikiem by zmyć np.delikatny makijaż:)Bo ja jak nakładam podkład to wszędzie tylko nie na nos:(((Wyglada to śmiesznie ale sie boję.Do tego mój mały synek bardzo sie na nim skupia(nie wiem dlaczego) juz trzy razy mnie delikatnie klepną w ten nos....cholera jasna z tą rekonwalescencja.Człowiek z tym nosem to jak z zgnitym jajem a zwasze coś...to jak z ciążą,czym bardziej uważasz to zawsze problem.Kocham ten mój nos i się bardzo o niego martwię ....mam nadzieję,że poprawek nie będzie.Buziaki i pozdrawiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe Ja tu się martwię a Ty sobie jaja robisz...a ja się boję.A tak przy okazji czy panda ma nos czy dwie dziury w twarzy:))))???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe8
niewiem ale napewno ma wokół oczu cos takiego jak ty po operacji lol pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe8
trebuh nie martw sie tyle bo osiwiejeszi sie postarzejesz, najwyzej pierdykniemy se poprawke za pol roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trebuh:) jakbym widziala siebie...tez sie balam oj balam:) chodzilam sztywna ..balam sie ruszac:)) hihihhi/....uwazac trzeba ,ale teraz z perspektywy czasu wiem ze przesadzalam:) nose delikatnie zmywalam i kremowalam...fliid nie nakladalam,ale delikatnie prasowanym pudrem :) badz cierpliwa wszystko minie...jest to najbardziej wystajaca czesc ciala,dlatego latwo w nia uderzyc:) pochwal sie swoim noskiem kochana:) czubek noska dlugo bedzie taki jakis dretwy....ja zauwazylam zmiany w czubku po okolo pol roku.....tak wiec cierpliwosci:) caluje EDyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum ponad 800tematów ,ponad 6000postów,fotki pozabiegowe ,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziękuję Kasieńce za przesłanie mi zdjęć, nosek jest prześliczny:) Czy jeszcze, któraś z Was byłaby na tyle uprzejma i wysłała mi zdjęci po operacji u dr. Wójcickiego?:) P.S. Ile teraz kosztuje operacja nosa ? Byłam u niego na konsultacji 9 lat temu, wtedy był to koszt 5 tys . zł. Czy cena poszła dużo w górę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganorka
Witajcie noski!!:) Jestem już w domku i bardzo cieszę się z nowego noska choć jestem jeszcze cała opuchnięta i nie nadaję się do wyjścia z domu. Wyglądam tak jakbym przesoliła zupę chłopu.Opuchlizna to bardzo indywidualna sprawa, Madzia z którą byłam w pokoju to miała chyba tylko wyrywane włoski z nosa bo nie miała pół siniaczka. Muszę wam powiedzieć,że mimo operacji i całego lęku związanego, był to jeden ze szczęśliwszych momentów mojego życia:)Takie fajne kolonie.Jedno co mogę wam poradzić jeżeli przyjedziecie do Oliwi nie zamykajcie się w pokojach, dzielcie się doświadczeniem największym wsparciem jesteśmy my sami gdyż mamy ten sam problem. Dzięki za to wsparcie Trebuch,Madzi Monice Ani Tomkowi no i oczywiście pani Wiesi i panu Michałowi. Pozdrawiam wszystkich cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) Dlugo nie pisalam, walcze wytrwale z opuchlizna na nosku, ktory po 2 tyg od zabiegu jest coraz ladniejszy;) Mam pytanko.... Jak pozbywacie sie roznych dziwnych rzeczy ktore mozna w nim znalezc? Jakies masci? krolelki? juz bym chciala zeby mi to pieronstwo zeszlo...pol noska mam bardziej opuchniete:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06.
fredzia05, Niestety cena poszła sporo w górę i rośnie co rok z tego co widzę i słyszę :) Ja płaciłam w czerwcu 2009 za zabieg 7tys (bez resekcji skrzydełek) teraz jest 7,5tys plus ewentualnie resekcja 500zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaśieńka czyli mam rozumieć, że u Ciebie lekarz operował tylko grzbiet nosa(kość), a nie ruszająć dziurek nosowych( skrzydełek)? Sorry za pytanie, nie znam sie na tym. Co do ceny to spodziewałam się że teraz już będzie 10 tys, choć z pobytem w hotelu to tyle wyjdzie:) U mnie trzeba wyprostować nos i skorygować skrzywioną przegrodę nosową, no i poprawić na zgrabniejszy, ciekawe ile to będzie mnie kosztowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe8
8k + 1k pobyt z dobrymi obiadkami i winkiem wieczorami - dane ze stycznia :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×