Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sweet melody

Wójcicki Polanica Zdrój - operacja nosa

Polecane posty

Gość kawa z mlekieeeem---
brunetka897 widzę że będziemy operowane tego samego dnia :) tyle że ja nosek miałam robiony niecały miesiąc temu, teraz jadę pozbyc się blizn i zrobic usta. będziesz spała w oliwii czy malwie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa z mlekieeeem--- W Malwie. jak miło ze w koncu ktos sie odezwał ,czyli byłas juz operowana przez dr.Wójcickiego? i jak jestes zadowolona?na ile oceniasz tego lekarza ? prosze Cie o szczere odopiedzi? pozdrawiam i z Góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mlekieeeem---
U mnie sytuacja była trochę bardziej skomplikowana ponieważ ja swój nos 'straciłam' w wypadku - tzn dostałam w twarz tak, że zmiażdżyło mi kości i nos był całkiem płaski. Dr przeszczepi mi kośc z biodra. Niecały miesiąc po operacji mogę powiedziec że jestem zadowolona. Nos jest jeszcze bardzo spuchnięty ale wiem już na 100% że będzie mały i równy jak od linijki :) Pięknym nazwac go jeszcze nie mogę, jest za szeroki i ma brzydki czubek, pewnie czeka mnie jeszcze jedna operacja ale to tylko dlatego że mój nos był ciężkim przypadkiem :P Od początku wiedziałam że będzie mnie 'kroił' fachowiec, nie miałam co do dr Wójcickiego żadnych wątpliwości i cieszę się z efektów. U mnie nos to dopiero początek, czeka mnie jeszcze kilka innych operacji i zabiegów i jak narazie nie myślę nad zmianą chirurga :P Operacja nosa zawsze jest ryzykowna, trzeba byc przygotowanym również na ten gorszy scenariusz bo przecież lekarz to też tylko człowiek... Ale możesz byc pewna jednego - oddajesz się w dobre ręce :) A co konkretnie będziesz miała robione ? Jeżeli będziesz w Malwie to spotkamy się tylko wieczorem po operacji u dr w klinice :P Ja pewnie zatrzymam się w Oliwii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa z mlekieeeem---a miałabys moze jakies namiary do osob które miały robione operacje u dr .Wójcickiego bardzo mi zalezy .Plis ja mam prosty ,bez garbów tylko ze bardzo duzy i długi i to mnie bardzo boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Talie
Cześć wszystkim:) początkowo miałam być z chłopakiem w pokoju ale dr. Wójcicki powiedział że to zbędne bo i tak nie będę się do niczego nadawać hehe Poza tym doszłam teraz do wniosku że nie chce żeby mnie oglądał w takim stanie. Więc zadzwoniłam jeszcze raz do Malwy i odwołałam rezerwację i wiem że będę z dziewczyna która też przyjedzie 26 marca i będzie miała ta samą operację:) To będzie nam raźniej:) W Malwie zjawię się przed 12:00 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Talie
aha, sprawa pieniędzy... no nie wiem chyba przed operacja mu się daje kaskę. Tylko ja nie wiem ile dokładnie bo jesli jeszce skrzydełka będzie mi robił to dodatkowo 500. mam nadzieje że nie, nawet nie wiem co to takiego hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saverrr
Witam wszytkich!! Dalej zwlekam z zabiegiem nosa.. tak na prawde nie wiem czy powinnam zrobic go w Polanicy , mieszkam w Krakowie i moja druga ewentualność to Warszawa, lecz po waszych postach zdecyduję się chyba na Polanice u dr Wójcickiego. Odpowiedz na moje pytanie padał juz kilkakrotnie odnośnie opuchlizny, boje sie ze długo nie pojawie sie na uczelni taki maks nieobecności to 10 dni ,czy te opuchlizny są bardzo duże? czy to zalezy od osoby??po ilu dniach można wrócić do noramnego funkcjonowania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Talie
Bardzo proszę osoby zadowolone z nosków o kontakt, pragnę sie pozytywnie naładować:) proszę o przesłanie zdjęć po operacji:) z góry bardzo dziękuję. oto mój e-mail thaly@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fajnie talie.bedziemy cierpiec razem,moze nawet wyjdziemy gdzies "na miasto" postraszyc.mi pan dr powiedzial 8tys za pelna korekte.wiec nie wiem czy skrzydelka tez wliczone sa w to,ale raczej tak.za malwe tez wyjdzie ok 1000zl.buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monkar a nie boisz sie tej operacji ? co wogóle wiesz o tym dr?moze podzieliła bys sie z nami tymi inforamcjami ?Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie boje sie,no bo czego!?rozmawialam z panem dr przez tel bo nie moglam pojechac na konsultacje poniewaz mieszkam daleko.pan wojcicki co prawda jest ogrommie zajety i zapracowany,ale wydal mi sie bardzo konkretnym lekarzem.nie owija w bawelne ,od razu o zjeciach ktore mu wyslalam wiedzial ze moja przegroda jest zlamana.powiem tak:ogromnie nie moge sie doczekac tego zabiegu!!!tylko 38dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Talie
Myślę, że nie ma co się sugerować opiniami negatywnymi, ponieważ większość osób narzeka w pierwszych tygodniach kiedy jeszcze całkiem opuchlizna nie zeszła. Poza tym niektórzy mają naprawdę widzimiesie i chcieliby jakiegos ideała a i tak każdy nos będzie lepszy niż te co mamy. Jak na beuty w polsce laska zamieściła fotki, że chce opeację a lekarze nie chcą się je podjąć. No bo nos miała ładny a chciała go zmieniać! Pewnie tak jest też z tymi negatywnymi, że szukają dziury w całym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Talie
Skrzydełka nie sa wliczone w pełną korektę. Za Skrzydełka dodatkowo 500zł. Czyli 8000 nos, 500skrzydełka, 500 pierwsza doba i 1000 Malwa.....to 10000 razem.... spoko hehe Monkar poczytałaś dużo o dr.Wójcickim?? czemu na niego sie akurat zdecydowałaś?? mnie przekonał fakt, że robi ładniutkie noski małe i zgrabne. ale teraz widzee, że opinie są podzielone i to bardzo...Dlatego zadowolonych bardzo proszę o kontakt, trzeba się pozytywnie naładować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zdecydowalam sie na pana wojcickiego poniewaz moja tesciowa jest pielegniarka i ona wlasciwie nakierowala mnie na polanice i tego specjaliste.nie chce za duzo o nim wiedziec bo komentarze na necie sa rozne.nie mam tez jakis specjalnych oczekiwan co do wygladu mojego nosa,bo jak np zazycze sobie nos b.bardot a wyjdzie inny to bede rozczarowana.ma byc poprostu prosty i pasowac do twarzy.wogole to byl kiedys program w tv o polanicy i pan dr wojcicki tez gdzies tam wystepowal.wydaje mi sie ze oddaje sie w rece profesjonalisty.tylko nie wiem kiedy te pieniadze mam wplacic?i za malwe takze nie wiem kiedy!?ale ta malwa to sobie niezle liczy.jeszcze za opieke pielegniarska i srodki przeciwbolowe.no ale juz trudno!mam nadzieje ze to wydatek jednorazowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Talie
Pieniądze się mu daje zaraz przed operacją:) a za Malwe to chyba pod koniec pobytu. Nie wiem...a co jeszce osobno trzeba płacic za opieke pielegniarską?? a ile to?/ ja wiem, że 100zł za dobę ale czy w tym juz jest wszystko wliczone to nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Talie
Pamietam, że leciał w tv ale to juz było dawno temu...szkoda, że nie ma tych odcinków w Necie...czy może są??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi powiedziano ze za srodki przeciwbolowe 100zl i opieka pielegniarska 100zl,ale juz sie pogubilam w takim razie:( okaze sie wszystko na miejscu. Najbardziej denerwuje mnie to ze wmuszaja Ci pobyt w tej Malwie!Nie wiem, pewnie jest to konieczne i opieka pielegniarska sie przyda jak juz bede obolala:)))musimy przygotowac sie na tydzien okropnej nudy. ja pojawie sie tam 25-go narobie sobie jakis zakupow i bede siedziala przez tydzien w lozku! jesli chodzi o ten filmik to na stronie doktora jest wzmianka o tym programie Klinika Cudow ale na necie go nie moge znalesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co ja juz sie przestałam tym wszystkim przejmowac co bedzie to bedzie oczywicie jestem pozytywnie nastawiona pełen luzik :) he he wiec kto bedzie 5 marca w Malwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno wszystko bedzie dobrze!juz niedlugo bedziesz miala to za soba.nie czytaj juz wiecej komentarzy,bo one tylko powoduja watpliwosci.jak juz bedziesz po to odezwij sie!buziiaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann8989
monkar, przy rezerwacji noclegów pani z Malwy poinformowała mnie, że każda doba kosztuje 100zł z wyżywieniem i dodatkowo 100zł za środki przeciwbólowe i opatrunki na cały pobyt :) do zobaczenia w Malwie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna8989 Czyli wychodzi 800 zł za cały tydzien??? a Ty kiedy wybierasz sie na ta operacje?Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa w sensie ze duzo kasy trzeba wziasc ze soba.no coz...ciekawe co bedziemy tam robic przez ten tydzien!?heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann8989
Operacje mam 27 marca, ale dzien wcześniej przyjadę i spedze tam 9 dni czyli pobyt w sanatorium wyniesie mnie 1000zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mondeo250
Witam,z tą Malwa coś jest nie tak,ja dzwoniłem w tym tygodniu i babka powiedziała mi 110zł doba z wyżywieniem,to co oni mają co tydzień inny cennik???Na ich stronie internetowej w cenniku jest podane 100zł.Niby to tylko 10zł ale trochę dziwne.Mam nadzieję że cała reszta będzie ok łącznie z zabiegiem wrrrrrrr.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mondeo250 a TY kiedy masz ta operacje??? Faktycznie dziwne ....hmmmmmmmmm ja jak dzwoniłam to mi powiedzieli 100 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mondeo250
hej,ja mam 27.02 czyli już we wtorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W PRZYSZŁOŚCI
z ta MALWA to w ogóle nic nie wiadomo, raz mówią tak raz inaczej a tak po prostu przy okazji na pewno jakiejś umowy z profesorem chcą przy okazji coś zarobić. ciekawe czy chociaż w wolnej chwili jest co tam robić i czy ogólnie opieka i atmosfera jest ok?? na miarę tych pieniędzy, które od nas biorą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×