Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Natasza711

Jakie polecacie skuteczne sposoby na odchudzanie?

Polecane posty

Gość gość

Mi znajomy polecił batoniki kurenakurena.pl. Super opcja, bo dostaniesz kompleksowo zestaw naturalnych składników o niskiej kaloryczności, które będą dostarczać składników odżywczych. Dzięki temu w końcu możesz dostarczyć odpowiednią dawkę kalorii i zadbać o zdrowie i dobrą sylwetkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta

Zdecydowanie najlepiej umówić się z dietetykiem, to podstawa. Ja miałam duży problem, Drogeria Natura ostatnio wymyśliła, że za zakup zdrowej zywnosci mozna dostac taką konsultację za darmo online, warto skorzystac, sprobowac, bo jednak wiem, ze dietetycy sporo biorą kasy i nie kazdego stac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Też korzystałam z Natury, konsultacje naprawdę godne polecenia, specjalista widać, że z doświadczeniem i wykształceniem, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga

To muszę sama skorzystać, skoro tak polecacie 🙂 Przydałby mi się dietetyk, musze zajrzec na stronę tej Natury, gdzie dokladnie mozna sie zapisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia
Dnia 27.09.2019 o 11:03, Gość iga napisał:

To muszę sama skorzystać, skoro tak polecacie 🙂 Przydałby mi się dietetyk, musze zajrzec na stronę tej Natury, gdzie dokladnie mozna sie zapisac?

Warto zajrzeć na stronę Natury, pewnie tam 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sama jestem w trakcie odchudzania sie po porodzie  - jeszcze dodam od siebie, że po pewnym okresie wzmożonego apetytu to się normuje i stabilizuje. Ja przez pierwsze 4-6 miesięcy miałam straszne parcie na jedzenie. Teraz, wciąż karmię i to dość regularnie bo ok 5-6 razy na dobę a jem raczej skromnie. Mój organizm aż tyle nie potrzebuje. Za to faktycznie często i dużo chce mi się pić.

Jesli chodzi o rozstępy to polecam ich usunięcie za pomocą lasera:

https://www.raczkowska.pl/laser-frakcyjny-co2/

Sama usuwałam tutaj w Krakowie i efekty naprawdę dobre. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina

Najlepszym sposobem na odchudzanie są odpowiednie posiłki dlatego też zdecydowałam się na catering domowy happy-diet.pl. Korzyści są takie, że nie tracę czasu na szykowanie odpowiednich posiłków bo z Happy-diet.pl wszytko jest na czas, wszytko jest świeże i zdrowe przede wszystkim a kilogramy znikają 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marion

u mnie skutek przyniosla wygodna dieta, juz 5kg mniej - do tego mam zamiar chodzic z kijkami od nowego roku 🙂 moj cel to łacznie 10-15kg mniej 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosma

U mnie w domu tylko goszczą soki Nuja - dlatego że mają prosty i dobry skład a poza tym bardzo dobrze smakują. Dlatego wiem co podaję i dbam o zdrowie domowników w ten sposób. no i waga leci w dół!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aby schudnąć stosowałam kilka środków i niektóre były skuteczne. Najlepiej na mnie sprawdził się suplement figurena, który w połączeniu z moją dietą dał najlepsze rezultaty. 14kg przez pełny okres kuracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja postawilam na pudelka i zamawiam od wygodnadieta, smaczne jedzonko, urozmaicone, posilki sie nie powtarzaja. wybralam diete niskokaloryczna i zrzucilam juz 4 kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powie może jakaś osoba mi może coś więcej o drożdżach Yarrowia Lapolityca ?
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od kwietnia schudłam już 6 kg. Zaczęłam od picia miąższu aloesowego, który oczyszcza i odżywia organizm. Dodatkowo powoduje uczucie sytości, nie ma się ochoty na podjadanie. Reguluje również poziom cukru w organizmie dzięki czemu przechodzi ochota na słodycze. Wcześniej nie mogłam żyć bez słodyczy. Wszystkim mogę polecić, żeby zaczęli od tego.     ania3hell@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chudnę (bo jestem dopiero na początku mojej przygody) dzięki diecie i ćwiczeniom.
Niestety, ale siedzący tryb pracy i kompletny brak ruchu okropnie wpłynął na mój wygląd i automatycznie na samopoczucie.
Miałam już dość niemiłych komentarzy i sama też nie czułam się dobrze, do tego doszły problemy zdrowotne, dlatego postanowiłam całkowicie zmienić swoje dotychczasowe życie, ale zaczęłam od małych kroczków. Najpierw stopniowo zmieniałam swoje posiłki i odstawiałam fast foody i wszystkie przekąski, a dopiero później postanowiłam się zabrać porządnie za dietę i ćwiczenia, ale że jestem zielona w temacie, to poszperałam sobie trochę w internecie i znalazłam miejsce dla kobiet na platformie do treningów w domu labonitafit. Obecnie mam, dobrze zbilansowaną dietę, smaczną i łatwą w przygotowaniu, do tego regularnie ćwiczę, mam ustalony plan i czuję, że odżywam. Jeszcze daleko mi do wymarzonego celu, ale efekty, które osiągnęłam do tej pory są super 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja stosowałam i zachęcam wszystkich aby spróbować kuracji ziołami Tybetańskimi

a myślę że już nic innego nie będziecie stosować.

Najważniejsze jest odchudzanie zdrowe, skuteczne i bez późniejszego efektu jo-jo.

Z autopsji bardzo polecam zioła Tybetańskie na odchudzanie.

Sprawdzone. Kupuję na odchudzanieziolatybetanskie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś chce serio schudnąć to ja moge polecić tabletki:

schudnijmyteraz.wordpress.com

tabletki z tej strony pomogły mi schudnąć 15 kg bez efektu jojo, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odkąd pamiętam, miałem nadwagę. Źle się z tym czułem, dlatego od kilku lat próbuję różnych sposobów na odchudzanie. Skoro nie udało mi się zrzucić zbędnych kilogramów, gdy byłem nastolatkiem, a także gdy wyprowadziłem się z rodzinnego domu, by studiować na wymarzonym kierunku, już chyba nigdy nie uda mi się schudnąć. 

Edytowano przez pesymistyczny22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Kup karnet, pochodź na zajęcia i znajdź coś, co sprawia Ci przyjemność  Ja na przykład strasznie nie lubię zajęć fitness, ale okazało się, że podpasowały mi zajęcia ze sztangami (również w połączeniu z fitnessem). Nie musisz od razu napierdzielać i nie patrz się na innych - zaczynałam od najmniejszego obciążenia i było mi trochę wstyd, bo miałam wrażenie, że średnio rozgarnięty wróbel podniesie więcej. Teraz jest coraz lepiej  Do tego świetnie mi się ćwiczy na ergowiosłach, orbitreku, rowerku. Też mam mega problem z tym szybkim zniechęcaniem się, tym bardziej że na efekty trzeba trochę poczekać, ale weszła mi ta siłka w krew i jak nie pójdę chociaż dwa razy w tygodniu, to normalnie jestem chora. Nastawiłam się psychicznie, że chodzę tam właśnie dla dobrego samopoczucia, nie mierzę ani nie ważę się obsesyjnie - i jest git. Polecam ten stan  PS Może też dobrym rozwiązaniem dla Ciebie byłby trener personalny?

No i jeśli nie masz czasu na codzienne chodzenie na siłownie polecam elektrostymulację https://www.intime.pl/o-treningu-ems/ Na stronie jest opis aktywnośći, dobrze jest się nad tym zastanowić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Apka Blogilates, dużo filmików z ćwiczeniami beż sprzętu - wystarczy mata, nawet jak czasami pokazane są ćwiczenia z hantelkiem to obok jest wersja bez. Można wybrać stopień zaawansowania i czas ćwiczeń - mi bardzo pasuje, jak mało które filmiki
 

Edytowano przez scrull

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

70% sukcesu to dieta, zbilansowana zdrowa i mieszcząca się w limicie o 500 kcal mniej, niż potrzebujesz. 

Nie ma sposobów łatwych miłych i przyjemnych. 

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 14:37, Natasza711 napisał:

Hejka, zamierzam \"lekko\" zmniejszyc moje wymiary i mam prosbe, podajcie sposoby ktore Wam pomogly, jakies diety i cwiczenia itp Wiem ze dziala MM-kolezanka na niej schudla, ale moze macie jeszcze jakies inne sposoby-podrzuccie cos ;-). Z gory dziekuje! Moze to bedzie taki przewodnik w pigulce- bo w gaszczu tych wszystkich topikow bardzo trudno jest cos znalesc konkretnego. Jezeli pomozecie to moze sie nam uda zrobic taka \"pigule\" ;-) Pozdrawiam!

U mnie BIOTAD PLUS dieta i ćwiczenia robi robote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×