Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kaja32

Poszukuję osób,u których w rodzinie wystąpił rak płuc

Polecane posty

Gość Ewa1978
Mame dzis przywieźli ze szpitala.Spi praktycznie caly czas,jest słaba.Ja mam chore gardło.Spedze z nią swieta,ale ona z tym niedowladem potrzebuje opieki non stop,nie wiem jeszcze co zrobie??po świętach,ja musze wracac z dziećmi do siebie,Wiktor ma szkole.Masakra,zycze Wam wesolych swiat,kochani,będę tu zaglądać.paaa idę żurek robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby tak zatruc mame,masakra i to jeszcze na swieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa1978
No i mama,spi cały dzień.Slaba bardzo ale by najmniej nie wymiotuje.Masakra,jest taka załamana ale nie rakiem,tylko niedowładem.Dzis nawet mówiła,ze lepiej byliby jej iść do piachu...cierpi,ciezko na to patrzeć.Co to dalej będzie???musze wymyśleć opieke dla mamy,24h...siostra wspomniala o hospicjum.Ma znajomości wiec od razu mame przyjmą...Boze to jakiś horror.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podtruta mama,tyle chemi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewuniu Kochana ja wiem jak Ci ciężko. Też to przeżywałam. Wiem jakie to jest okropne patrzec na takie cierpienie i nie moc pomoc. Z tym hospicjum to nie taki głupi pomysł. Tam Twoja mama miałaby opiek ę 24 h na dobę. Ale czy Ty będziesz potrafiła ja zostawić tam i czy ona będzie tego chciała. Rozumiem Twoja mamę czemu myśli o tym że już do piachu chce iść. Pewnie nie che się już męczyć, i nie chce być obciążeniem dla bliskich i pewnie nie chce żebyście patrzyli na jej cierpienie. My nasza walkę przegraliśmy, ale ja mam nadzieję że Wam się uda. Życzę Ci tego z całego serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sie podaje chemie to zwieksza sie prawdopodobienstwo zgonu,to przeciez nomalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezimiennaxxxx
Ewo przeczytaj artykuł pod tytułem ODCHODZA BEZ POZEGNANIE na stronie niepelnosprawni.pl Artykuł bardzo mądry i ciekawy. Mi pomógł zrozumieć wiele rzeczy. Może Tobie się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa1978
Dzieki dziewczyny za rady.Noc z mama nie przespana,choć niby czuje sie lepiej.Nie daje rady sama z tym wszystkim.Dźwigać jej,kręgosłup mnie juz boli.To ciężka praca,latanie kolo niej 24h...a do tego moje dzieci,które przez to zaniedbuję.Mala ciągle chce opa,bo widzi,ze babcią jestem zajęta,trzeba mame karmić,wszystko robić,ona tylko leży i slabiutko porusza rękoma i nogami,aby aby.Nie usiądzie,o chodzeniu juz nie ma mowy.Zarejestrowałam wczoraj mame do hospicjum,przyjadą kiedy zadzwonie.Nie daje rady,to ponad moje siły.Nie zostawiam jej samej nawet na chwile,przez co dzieci cierpią.Tak nie moze byc.Niedowład sie pogłebil.Artykul poczytam w wolnej chwili,kiedy ja znajde???Wszystko na moich barkach...nie mam innego wyjścia.Powiedzialam jej wczoraj o hospicjum,zgodziła sie,wie i rozumie,ze nie ma innej możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa1978
Przeczytałam,ten artykuł,bardzo pomocny.Ja nie mam innej możliwości,mama będzie musiała iść do hospicjum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewo cieszę się że znalazłas czas na jego przeczytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezimiennaxxxx
Hospicjum to też dobre wyjście. Tam są rehabilitanci i może pomogą Twojej mamie z tym niedowladem. Jest opieką 24 h na dobę. Jak odwiedzałam tam tate to panie tam pracujące były tak miłe życzliwe i pomocne. Według mnie opieka była tam lepsza niż w szpitalu. Bo ta placówka jest już wyspecjalizowana do zajmowania się takimi ludźmi. Wiem że ta choroba jest trudna. Ale zawsze trzeba mieć nadzieję. Staram się zaglądać tu w miarę możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa1978
Witam,tak tez słyszałam,ze hospicjum to dobre,wyspecjalizowane miejsce.Mama jakoś nawet doszla do siebie,ale ten niedowład...masakra.Lezy i tylko sie przewraca.To wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa1978
Mama robi w nocy pobudki,na załatwianie sie.Masakra.Ale dobrze,ze lepiej sie czuje.Widac poprawe nastroju,no ale niedowład jest dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa1978
No i zong,mama dziś czuje sie fatalnie,leży,spi ciągle,masakra,tabletki z morfiny jej nie pomagaja,jest taka słaba...jutro o 9tej jedzie do hospicjum.Wszystko załatwione.Nie mam wyjścia,nie jestem w stanie profesjonalne sie nią zająć..tam będzie dobra opieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo kto to widział tak zatruc mame???Nie prawda w hospicjum nikt sie nikim nie przejmuje,zadna tam opieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa1978
Ty gosciu nieźle masz śmigło zjechane.Idz na jakieś psychiatryczne forum,w sam raz na Twój zakuty łeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa1978
Kiki1982 co u was??jak rodzice???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.04.14 [zgłoś do usunięcia] Ewa1978 Bo kto to widział tak zatruc mame???Nie prawda w hospicjum nikt sie nikim nie przejmuje,zadna tam opieka.Powiedz proszę????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.04.14 wylecz czerep a potem trzymaj sie z daleka od komputera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz racje Adasiu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adas co "leczył"na forum czerniaka i tu głupoty pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak leczył i wyleczył to tylko pogratulowac,a nie kpic,zycie i zdrowie to dar bezcenny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.04.14 etam nie wyleczył a szukal klientów..na bioenergoterapuetów tez szukał i tam tez go wysmiałi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skad wiesz ze nie wyleczył i ze szukał klientów??tu na forum klientów nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2014-04-22 22:48:37 [zgłoś do usunięcia] gość Wyśmiali???to nie chca sie leczyć???dlaczego chca byc chorzy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.04.14 poczytaj i zobaczysz jaki przypał z tego Adasia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nie wiemy czy przypał,nie oceniaj nikogo jak nie znasz sie na leczeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2014-04-22 22:55:45 masz racje nie trzeba oceniac, wystarczy poczytac o tym psycholu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nie oceniaj i nie obrazaj,bo kazdy sadzi innych według siebie wiec ty jestes psycholem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.04.14 masz racje jestes nim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×