Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kaja32

Poszukuję osób,u których w rodzinie wystąpił rak płuc

Polecane posty

Gość gość
26.04.14 [zgłoś do usunięcia] gość he he to nie wynalazek debila to przekazy pokoleniowe na poziomie podswiadomym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerazona16latka
26.04.14 [zgłoś do usunięcia] gość Nie wiemy kto napisał,nie p*****l głupot znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezimiennaxxxx
Ewo właśnie przeczytałam o Twojej mamie. Kochana tak mi przykro, wyrazy współczucia. Wiem jaka dzielna byłaś. Pomyśl, że zrobiłaś to co mogłaś i że taka była wola Boża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeor
No ale co jej p[omoze ubolewanie???trzeba było działac leczyc mame i wyleczyc a nie truc,Madrzy ludzie mówia ze "rak to społeczne przyzwolenie na śmierć"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeor
dlatego zawsze nanosrebro w kubku magnetycznym polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeor
Nie ma zawsze nie ma nigdy,pleciesz,jak zwykle Adasiowata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa1978
Dzieki za wszystko kochani,przede mną pogrzeb.Pożegnałam sie z mamą w hospicjum .Ciezkie doświadczenie,nie myślałam jednak,ze śmierć mamy nastapi tak szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa1978
Jutro pogrzeb mamy...masakra.Czuje wielki smutek.Tata zabral mame do siebie.Moj tatus zmarł tydzień po powrocie ze szpitala mama tak samo,tydzień po powrocie ze szpitala...w hospicjum byla tylko3dni,ale w siódmym dniu po powrocie ze szpitala zmarla..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaak bo nie ma leczenia raka medycyna ortodoksyją,to leczenie to śmierc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa1978
Strasznie to szybko poszlo u mojej mamuni.Nie wierze,ze jej juz nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bo organizm zaatakowany rakiem jest osłabiony,dostaje dawke silnej trucizny i to tylko kwestia czasu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak naprawdę to nikt nie leczy raka, rak to ostatnie wołanie organizmu o pomoc rak to zagrzybienie organizmu , oczyść mnie , uwolnij od grzybicy , pasożytów patogenów jest tego multum, a my dostajemy chemię która jeszcze bardziej zasyfia organizm , ale wmawia się nam że to jedynie słuszna droga Zawał to rak serca , a powoduje go rzęsistek , mówi się to cholesterol , tłuste życie a to wszystko bajki leczenie raka jest baardzo kosztowne i na tym zbija się kokosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
02.05.14 napisał troll Adas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
02.05.14 odrobacz sobie mózg o ile go posiadasz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty ortograficzna juz oczysciłas mózg???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy te bzdety pisze ktoś kto ma problem zdrowotny nieee a te bzdety to się pisze jak się dostaje kase za pisanie bzdur żeby ludzie nie myśleli tylko szli na rzeż jak baranki owieczka która wygrała z rakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wszystkie wypowiedzi to bzdety trzeba umiec wysłuskac te najcenniejsze które nie tronca medycyna ortodoksyjna,bo te własnie sa ogłupiajace i popychajace ludzi na rzaż jak napisałes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anoolkaa
04.05.14 Oj Adasiu nie wysilaj sie, wszyscy juz znamy ciebie i ta twoja medycyne naturalną ortodoksyjna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie jestem Adasiem,a medyna naturalna nie jest ta akademicka ortodoksyjna arogancka i ignorancka w swej istocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anoolkaa
04.05.14 oj adasiu nie wypieraj sie,dobrze juz cie znamy w jaki sposób szukasz klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To powiedz to Adasiowi,pewnie i ty tez szukasz klientów i Adas stanowi dla ciebie konkurencje i ja to rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i Adas sie zdenerwował ze kasy znów nie bedzie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ty sie zdenerwowałas ze kasy nie bedzie???tu kasy sie nie szuka bo tu nikt za nic nie płaci,tu sie wymienia swoje poglady i swoja wiedze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten Adas to nie tylko u Was na bioenergoterapetów i czerniaku tez sie lansuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma tam Adasia a co ktos moze siebie tu lansowac???przeciez to nie jest Baza firm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy osoba która szuka jakiegoś tam Adasia była na onkologii gdzie ludzie umierają w bólu i nie ma dla nich ratunku . Fajnie się pisze jak nas to nie dotyczy , pamiętam dziewczynę młodą 33 lata i 4 dzieci w domu najmłodsze 2 lata i rozpacz tej dziewczyny słaniającej się na nogach żygającej cała noc po chemii , kto tego nie widział lepiej niech się nie wypowiada , może kiedyś i do niego uśmiechnie się parszywy los to inaczej wtedy zaśpiewa, będzie szukał jakiejś nadziei bo ona umiera ostatnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ileene
witam wszystkich mam takie pytanie bo czytałam na początku forum(dalej nie bo strasznie dużo tych wpisów jest) że podczas stosowania kapsaicyny wysiadla u paru osob wątroba i teraz mianowicie chodzi o to czy jeżeli jest osoba po resekcji 3 segmentów wątroby w listopadzie ( teraz była robiona tk i jest jakiś kolejny przerzut do wątroby i rozsiew w płucach z tym, że 100%pewności nie ma że to są przerzuty, markery są niskie) i są tam dalej jakieś płyny w wątrobie i stan zapalny bo wiadomo, że wątroba się długo regeneruje to czy można podawać tą kapsaicynę , czy lepiej nie ryzykować, może ktoś z Was wie, ktoś jest tutaj też co miał taką sytutację i mu to pomogło, dzisiaj dopiero wpadłam na to forum i trochę się przestraszyłam, bo jak czytałam inne fora to były tylko same pozytywy a tutaj??masakra, niewiem co zrobić, teraz jest w trakcie leczenia chemią xeloda,lekarz powiedział, żeby w trakcie chemii nie brać, a potem można jak się skończy bąź przerwie!jak ta wątroba też wysiądzie??bo jest niezregenerowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzieś czytałam chyba finka pisała ze dobrze przy kapsiacynie pić przed kisiel z mąki ziemniaczanej to osłania żołądek , jak masz problem z wątrobą to może lepiej uważaj bo watroba nie lubi papryki, na wzmocnienie wątroby zażywaj ostropest plamisty dobrze regeneruje wątrobę, Zrób sobie kuracje 6-9 dniową z sody oczyszczonej + miód albo syrop klonowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od sody trzymaj sie z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×