Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ketty26

Dr. Łątkowski Polanica Zdr.

Polecane posty

Gość -moim zdaniem
do haven25_ Jak to nie mozna miec z wielkiego nochala pieknego i zgrabnego noska? Co Ty opowiadasz? To zalezy od talentu i wyobrazni chirurga,od jego umiejetnosci.Przyklad Wojcikiego jak z ogromnego nosa mozna zrobic piekny ,maly i zgrabny nosek jest zaprzeczeniem tego co napisalas ;) Zalaczam zdjecie przeczace Twoim wywodom: http://www.chirurgiaplastyczna.biz.pl/fotki/zabiegi/nos_03.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haven25_
mialam na mysli mniejsze nosy ;) takie super male zgrabne waskie. jak to niektore aktorki maja po kilku operacjach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haven25_
a jeszcze z innej pary kaloszy. Jest ktos na forum kto robil cos z ustami u Ł.?????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój nos jest średniej wielkości. ostatni nie jest, ale mnie drażni. uważam ze mam za delikatną twarz do niego. być moze inna dziewczyna wygladąłby z nim super, ale ja ogólnie jestm drobna. właściwie to nikomu z mojego otoczenia on nie przeszkadza. ale mnie on przeszkadza. troche sie boje narkozy...taki podświadomy strach jaki chyba ma każdy...nigdy nie byłam usypiana, bo nie było jeszcze takiej potrzeby (odpukać!) w tym roku kończe 20 lat. zastanawiam sie czy to nie za wczesnie trochę? a co Wy o tym sądzicie? jeśli się zdecyduję kiedykolwiek to raczej na Wójcickiego bo chcę mieć mały nosek :) a ze on takie lubi to bardzo dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno pytanki przyszło mi na myśl...czy lekarz moze wykonać jakąś graficzna stymulację tego jak będzie wyglądał nos po operacji? pozdrawiam wszystkie :) @ -moim zdaniem dziekuję za miłe słowa 🌻 podobno mam ładne oczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -moim zdaniem
homogenic ,juz mozesz operowac nos.Nie jestes za mloda :) Proponuje zebys sie zarejestrowala na forum Beauty zobaczysz w galerii noski od Wojcickiego ,to sa najpiekniejsze noski jakie widzialam,a widzialam wiele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -moim zdaniem
Homogenic ,znowu dopisuje :) Masz faktycznie bardzo delikatna ( i ladna) twarz i napewno nosek mniejszy ,wezszy w czeci chrzestnej bedzie sie o wiele ladniej komponowal z twarza niz obecny.Jak ogladalam Twoje fotki to z przodu slicznie wygladasz ,a profil troszke ten nosek zburza chociaz patrzac na Ciebie nie moge powiedziec zeby obecny nosek ujmowal Ci z urody cokolwiek :) Tak wiec profil i polprofil gdzie nosek wydaje sie troszke za duzy do delikatnej ,szczuplej twarzy i zwezenie noska .Tu przyznam racje. Wojcicki nie wykonuje symulacji komputerowych ,ale mozesz pojechac do niego na konsulatcje,zabierz ze soba swoje zdjecia gdzie bedzie dokladnie widac profil i zaznacz mazakiem co bys chciala uzyskac,na drugim zdjeciu popros lekarza zeby on zaznaczyl jak widzi zmiane ksztaltu noska ,o ile bedzie go obnizal i jaki nada ksztalt.Wtedy bedziesz mogla ustalic z lekarzem zakres zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ -moim zdaniem nie za bardzo rozumiem co to znaczy obniżać nos....mój nie jest za wysoko i nie chcialbym zeby czubek był bliżej ust. no i boje sie narkozy. ale z drugiej strony bardzo mnie kusi żeby jednak go skorygować :) mam jeszcze jedna prośbe do Ciebie: czy mogłsbyś mi podać adres tej stronki z forum, o którym wspominasz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haven25_
hehe :) chodzi pewnie o obnizenie kosci ;) a ta tylko jest to pewnej czesci nosa. Tzn. ze poprostu piluje sie kosc tak aby ta kosc nosa nie byla zbyt wysoko. Malo profesjonalnie wytlumaczone ale zawsze cos :P a to forum to www.beautywpolsce.com/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalalalalalalalalalalla
najpierw radzę nauczyć się że skrót od doktor pisze się bez kropki, czyli dr, a potem zwiększać biust heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kruszynka24
Witam wszystkich! Chcialam spytac czy ktos moze robil operacje piersi(podnoszenie)u dr Łątkowskiego.Slyszalam,ze to dobry chirurg od biustow.Ale moze jest tu ktos kto przekonal sie o tym "na wlasnej skorze"?Bede bardzo wdzieczna za wszystkie informacje. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kielce
Witam wszystkich, Polanica ma swoją markę jako miejsce gdzie są dobrze przeprowadzane operacje plastyczne, niestety nie zawdzięcza tego obecnym doktorom.Rok temu miałem operację u Łątkowskiego na nos i się nie powiodła. W tym roku była reklamacja, doktor niechętnie ją przyjął mimo iż uzgadniałem to z nim w zeszłym roku. Po obu operacjach nie jestem zadowolony. Uważajcie na Łątkowskiego. Podczas pobytu w Polanicy dowiedziałem się wiele niepochlebnych opinii na jego temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba masz rację .Wielu dobrych z Polanicy wyjechało i mają praktyki w innch miejscach. Ja widziałam brzuch po łontkowskim masakra.I do9 tego te ich skromniutkie gabinety z pozaostawianiem pacjentek a pensjonatach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdf
a ja sie nie zgodze. gabinety sa bardzo ladne, w innych kilnikach w pl to do domu odrazu wywalaja :/ nawet zostawac nie kaza :/ Ja tam jestem zadowolona z Latkowskiego, kolezanka zadowolona z wojcickiego. kazdy ma swoje zdanie. wazne aby bylo konstruktywne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponad rok temu mialam operacje u Wojcickiego i za kilka miesiecy (jak urodze dzidzie) bedzie poprawka. Ogolnie operacja i po bez powikłan- wszystko szybko i ladnie sie goilo. Nie jest rzeznikiem, ale niestety w ogole nie slucha pacjentow- robi takie nosy jak sie jemu podoba. Tez sie wachalam miedzy nim a Letkowskim, ostatecznie przekonaly mnie(niestety!) pochlebne opinie na forum- pomimo tego, ze bardzie podobaly mi sie zdjecia od Letkowskiego. L. podobno robi wieksze i proste nosy- taki wlasnie chcialam. W. lubuje sie w zadartych. Zreszta duzo nosow robi do sie podobnych, wiec to chyba troche zaprzecza doborowi do indywidualnych twarzy(ludzi). Dwie inne osoby, ktore byly operowane tego samego dnia tez nie sa zadowolone- ten sam problem: doktor zrobil po swojemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponad rok temu mialam operacje u Wojcickiego i za kilka miesiecy (jak urodze dzidzie) bedzie poprawka. Ogolnie operacja i po bez powikłan- wszystko szybko i ladnie sie goilo. Nie jest rzeznikiem, ale niestety w ogole nie slucha pacjentow- robi takie nosy jak sie jemu podoba. Tez sie wachalam miedzy nim a Letkowskim, ostatecznie przekonaly mnie(niestety!) pochlebne opinie na forum- pomimo tego, ze bardzie podobaly mi sie zdjecia od Letkowskiego. L. podobno robi wieksze i proste nosy- taki wlasnie chcialam. W. lubuje sie w zadartych. Zreszta duzo nosow robi do sie podobnych, wiec to chyba troche zaprzecza doborowi do indywidualnych twarzy(ludzi). Dwie inne osoby, ktore byly operowane tego samego dnia tez nie sa zadowolone- ten sam problem: doktor zrobil po swojemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponad rok temu mialam operacje u Wojcickiego i za kilka miesiecy (jak urodze dzidzie) bedzie poprawka. Ogolnie operacja i po bez powikłan- wszystko szybko i ladnie sie goilo. Nie jest rzeznikiem, ale niestety w ogole nie slucha pacjentow- robi takie nosy jak sie jemu podoba. Tez sie wachalam miedzy nim a Letkowskim, ostatecznie przekonaly mnie(niestety!) pochlebne opinie na forum- pomimo tego, ze bardzie podobaly mi sie zdjecia od Letkowskiego. L. podobno robi wieksze i proste nosy- taki wlasnie chcialam. W. lubuje sie w zadartych. Zreszta duzo nosow robi do sie podobnych, wiec to chyba troche zaprzecza doborowi do indywidualnych twarzy(ludzi). Dwie inne osoby, ktore byly operowane tego samego dnia tez nie sa zadowolone- ten sam problem: doktor zrobil po swojemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka9
Witam ! Mam pytanie do kogokolwiek, kto przeszedłu już operacje nosa. Mam wyznaczony termin za 2 tygodnie i zaczynam wymiękać:(((( Please, jeslki ktos może mi cokolwiek na ten temat napisac bede wdzieczna!(ile trwa zabieg, jak sie czuje po narkozie, jak długo utrzumuja soe obrzeki no i najwazniejsze czy efekt jest zadowalajacy i jak dlugo trzeba czekac???) BARDZO prosze o odpowiedz. Moze byc takze na maila. ZDENERWOWANA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka9
halo, halo :) czy ktos jeszcze zagląda na to formum????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yeneferx
Przeszłam niedawno operacje nosa u dr Łątkowskiego, w sumie nie bolało. Co do efektów to sama nie wiem, oczywiscie zmienił sie - nie jest wielki i garbaty- ale nie moge jakos sie przyzwyczaic. Wiem ze zanim nabierze ostatecznego kształtu trzeba troszke czasu, mam jeszcze opuchlizne,szwy w nosie. Czy bede zadowolona przekonam sie mniej wiecej za pół roku. Oczywiście teraz tez jestem, ale ciągle nie moge pozbyc sie wrażenia że.... Sama nie wiem. Wszyscy mi mówią, że jest o niebo lepiej,że nosek ładny,śliczny. Moze to tez depresja bo niedlugo po operacji rozchorowalam sie- w sumie jeszcze jestem chora- takze smarkam,nos mam oprocz tego ze spuchniety to jeszcze czerwony, zalamka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka9
Dziękuję za odpowiedz yeneferx :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka9
hejka! Czy ktos może mi powiedzieć, jak długo utrzymuje sie opuchlizna na nosie po operacji??? Czy można to jakoś przyspieszyć?? Czekanie mnie wykancza...Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewro
a Ty juz jestes po? jak dlugo ja jeszcze siede waham...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka9
do ewro tak, już po, kilkanascie dni, tylko mam opuchniety nochal i zastanawiam sie jak dlugo to potrwa, ciezko mi sobie wyobrazic jak ten nos bedzie pozniej wygladal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka9
do ewro jesli faktycznie nos jest twoim kompleksem - nie wahaj sie, operacja krótka, a nos nie boli.najgorsze jest tylko to czekanie na wlasciwy nos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewro
dzieki:) dla mnie najgorzej to wybrać odpowiedniego lekarza... w srode dzwonie do polanicy.. moglabym we Wroclawiu..ale zdecydowanie chce ogolne znieczulenie..u mnie temat nosa wyszedl spontanicznie..mam 30lat i jakos wczesniej nie myslalam zbytnio o nim..a tak sobie raz wsrod znajomych i rodziny zazartowalam ze zrobie sobie chyba nosek... i jak uslyszalam..pewnie zrób sobie.."choc nie jest zly ..nam nie przeszkadza." zaczelam szukac informacji na necie gdzie u kogo za ile i kiedy.. i poszlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka9
ja ciągle czekam na efekt koncowy(opuchlizna), ale w gruncie rzeczy to ciesze sie ze to zrobilam i jestem z siebie dumna, ze sie odwazylam, bo straaasznie sie balam. Nie ma czego. Naprawde. Chirurdzy-plastycy to prawdziwi mistrzowie w swoim fachu. Mialam mozliwość napatrzyc sie na efekty ich operacji i jestem pelna uznania dla precyzji i umiejętnosci.A Polanice polecam - jak najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×