Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ketty26

Dr. Łątkowski Polanica Zdr.

Polecane posty

Gość do E-ka
jej jak ja Ci zazdroszczę, że jesteś zadowolona:( ja sobie całkiem inaczej wobrażałam swój nos:( dalej wydaje mi się wielki, nie mam spiłowanego do końca garbka:(( a jestem już pół roku po operacji;( mam umówioną wizytę na maj u p.Ł i będę się z nim uawiać na poprawki...;( a na dodatek muszę jeszcze uzbierać kasę na skrócenie... nawet nie wiesz ile bym dała za to, żeby być zadowoloną z mojego "nowego" noska:(( pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nik1
Ja robiłem rok temu. Powiem tak, cudów nie ma ale jest znaczcznniiee lepiej niż przed i jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśkunia
Witam wszystkich. Mam już wyznaczony termin operacji u Dr. Łątkowskiego. Dr. ł. powiedział mi co trzeba poprawić żeby mój nos pasował do mojej twarzy itd. O tym samym i ja myślałam, więc powinnam mieć nos z którego będę zadowolona. Dr. Ł. powiedział mi, że po max. 3 tygodniach powinnam móc spokojnie wrócić do pracy. Jednak czytając niektóre wypowiedzi przerażają mnie reakcje jakie występują po operacji. Bardzo proszę osoby, które operowały sobie nos u Dr. Łątkowskiego, żeby napisały mi coś na ten temat. Po jakim czasie można pokazać się ludziom na oczy, normalnie funkcjonować. Najbardziej chyba boję się wyglądu po operacji. Nie wiem czy odważę się spojrzeć w lustro, bo jestem wrażliwa na takie widoki :) Pozdrawiam serdecznie i proszę o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Miśkunia
hey;) jestem pół roku po operacji i nadal nie jestem zadowolona:( nos reaguje na zmiany temperatury non stop... garbek lekki mi został i jestem umówiona na porawki... no to zacznę od opisywania jak to było po operacji, żebyś była przygotowana na to wszystko;D zabieg trwa niecałą godzinkę:) po operacji będziesz czuła się skołowana, bo to przecież narkoza... ale nic ie boli, no może minimalnie, ale nie odczuwalne;D podane są bardzo silne leki przciwbólowe, po których nic się nie czuje;D tylko jest jeden minus, bo nie można oddychać i to jest tragiczne i bardzo męczące:( gips miałam 7 dni:( nie przestrasz się tylko swojego nosa po ściągnięciu;) bo jest jak pinokio hihi ja myślałam, że zemdleje jak to zobaczyłam:) mi się bardzo długo goiło:( i nadal się leczy... do ludzi można wyjść po 2 do 3 tygodni:) już nie ma sińców ani nic, tylko że nosek jest opuchnięty, ale to nic nie widać, bo jak się miało duży, to taki będzie;D po 2 miesiącach nos zaczyna odpuchać, reagowa na zmiany temperatury itp;) bo przez ten wcześniejszy czas jest bez zmian... nie wiem jak będzie u Ciebie, ale ja miałam takie objawy...nie ma co się sugerować moimi odczuciami, bo każdy organizm reaguje inaczej:) jeżeli być chiała się czegoś dowiedzieć więcej to śmiało pisz;D buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśkunia
Hej! Jak Pinokio ?! :-) Hehe. A duży Miałaś wcześniej garbek? I czy za poprawkę będziesz musiała płacić ? Czy na zdjęcie gipsu musiałaś jechać do Polanicy? Jak często jeździ się na kontrolę po operacji? A gdzie robiłaś badania? Gdzieś u siebie czy w Polanicy? Jestem ciekawa jaki jest koszt tych wszystkich badań. Może da to się jakoś załatwić na NFZ. Jak byś Chciała pogadać poza forum to to jest moje GG: 9557059 Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koria
Witam. Każdy pisze o scinaniu garbka, skróceniu nosa, ale czy jest taka mozliwosc jak wydłuzenie nosa (chodzi mi o lekki zwis), dopełnienie jego wklesłej częśc? Bardzo proszę o odpowiedź. Bede bardzo wdzieczna za kazda informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Koria
hey, jak ja miałam zabieg to dziewczyna miała zapadnięty nos i łątkowski wszczepiał jej chrząstki z ucha. Więc wydaje mi się, że to też będzie na tej samej zasadzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nania
który z chirurgów Łątkowski czy Wójcicki jest lepszy w skomplikowanych przypadkach typu prostowanie nosa po złamaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łatkowski ! ja mialam nos zmiażdżony, operowalam pierw w zielonej gorze zeby wogole oddychac ale wygladalam jak tajson a po roku czasu latkowki wszystko poprawil na cacy, kolezanka natowiast miala nos jak klamka od zachrystii i poszla do wojcickiego... garba nie ma ale nos ma krzywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monka67534
ja byłam na konsultacjach, doktor dal do zrozumienia ze mam nos ok, ale ja widze to inaczej , probowalam po tych konsultacjach sie do nosa przekonac ale nie dalo rady, moze to moja psychika albo mnie kłamią . bardzo chce miec ladniejszy i mniejszy nos ale boje sie ze bedzie gorszy, Z tego co tu czytam \"samniewiem\" to dochodze do wniosku ze spartaczyl komus nos, nie wiem co bym zrobila gdyby to sie mi przytrafilo i tak jestem na tym punkcie wyczulona. nie wiem co robic ..... :(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monka67534
chcialabym w to uwieryc ale nie potafie, zreszta skoro rodzice sie zgadzaja na operacje to widocznie jest cos nie tak, w sumie to nie dziwie im sie bo ile mozna znoscic placze i depresje z powodu nosa . jak sie nie zoperuje to do konca zycia bede miala ten glupi problem, nienawidze zdjec , to chyba juz nie jest norlmalne, Gdyby to bylo troche prosciejsze bez wahania bym sie zgodzila nie patrzac na pieniadze, Tylko boje sie ze cos pojdzie nie tak i bedzie jeszcze gorszy ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nania
Do me2009 Witam! Ja właśnie dzwonilam do dr Łątkowskiego i mam ustalony termin na 30 lipca więc wygląda na to, że mamy operację tego samego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do nania :) super, a w jakim pensjonacie jestes ?? i na jaki okres ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile placisz za operacje
me2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nania
Do me2009 zarezerwowałam sobie miejsce w Villa Vital od 29 lipca na 10 dni. A Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do nani :) ja też !!!!! ale od 30, wiec wychodzi na to ze chyba sie spotkamy. Ja mam rezerwacje na dni 8 do soboty, bo wtedy mam miec gips zdejmowany. juz odliczam tyg !!! do ile zaplacilas za operacje - 8000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nania
Do me2009 Mnie dr napisał w mailu że koszt operacji i doba pobytu w klinice 8400zł A tobie powiedzial ze 8000zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja operacje zarezewowałam juz rok temu ... moze dlatego, a co obejmuje twój zabieg? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nania
Będę miała całkowitą korektę wraz z przegrodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do love666
hey:) mam do Ciebie wielką prośbę!! Proszę napisz mi jak u Ciebie było z gojeniem się noska?? bo ja jestem już prawie 8 miesięcy po operacji, a on nadal mi puchnie:( a miałam chyba podobny zabieg do Ciebie! pozdrawiam i czekam na szybką odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę mieć korekcję w części chrzęstnej i kostnej z ew. resekcją podstawy skrzydełek nosa. Będę wdzięczna za informacje o tego typu korekcji. Na czym polega resekcja i czy warto ją wykonywać? Bardzo obawiam się reakcji otoczenia. Chciałabym żeby mój nowy nos był pomniejszoną, ulepszoną wersją obecnego. Mam tylko 4 tyg. na rekonwalescencję. Czy po miesiącu zasinienia i obrzęki są nadal widoczne? Szukam miejsca w którym mogłabym zatrzymać się po zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Natala7 hej :) ja zatrzymuje sie w willi vital, jest dosłownie naprzeciwko gabinetu p.doktora. moja korekta tez bedzie w czesci chrzestnej i kostnej nosa, + resekcja. wydaje mi sie ze to zmiejszenie/dostosowanie wielkosci skrzydełek nosa do reszty po poprawie, zebysmy nie miały za duzych dziurek w nosach :) tez sie boje, do zabniegu kilka tygodni juz zaczynam sie zastanawiac czy jest wogóle sens :( a Ty kiedy masz zabieg? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca chyba na cud...
Witam wszystkich!! ja miałam operację u doktora Łątkowskiego i jestem meeegaaa niezadowolona!!za takie pieniądze co on sobie życzy powinnam skakać z radości, a nie ryczeć z powodu nosa:( miałam mieć ładny, prosty nosek a co mam?? duuuży nochal!! tylko, że garbek mi się zmniejszył, ale i tak jeszcze trochę widać:( zastanówcie się przed zabiegiem u tego lekarza!! może nie jest gorszy niż był wcześniej, ale mało widoczne zmiany!! to jest nienormalne, że jestem nieca.ły rok po operacji, a myślę nad kolejną!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nania
Do me2009 Napisałaś że zastanawiasz się czy jest sens, więc Ty chyba masz w miarę normalny nos. Ja mam nos po złamaniu więc nawet nie zastanawiam się czy to ma sens bo tak sobie myślę że już gorzej być nie może, nie mam nic do stracenia, poza kasą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do me2009 mój zabieg będzie dopiero w listopadzie. Obawiam się tej ew. resekcji ponieważ zostaną po niej blizny. Mój nos nigdy nie był piękny na pewno wydatny :) ale dało się z nim żyć. Naturalny proces starzenia (mam 32 lata) zaczął go wydłużać, myślę, że to nie jest moja wyobraźnia. A jaki jest Twój nos? Jeśli chcesz możemy wymienić się fotkami i sprawdzić później rezulataty :) Dlaczego wybrałaś Łątkowskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do nania i natala7 hej dziewczyny, biegne do pracy ale napisze pozniej do ulsyszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec tak :) moj nos jest duzy, ma garbka troche taki orli i dlugi wiec uwazam ze przydałoby sie go skrocic i naprostowac. Do nania : Fakt, nie jestem po zlamaniu - to prawda, ale wydaje mi sie ze ta operacja to dobry krok, a boje sie dlatego ze cos moze nie pojsc tak jak bym chciala a jest to kosztowny wydatek :( Do natala 7: co do latkowskiego, to zostal mi on polecony, i jakos tak na konsultacji podobalo mi sie jego podejscie, wydaje mi sie ze dobrze wybrałam. jeszcze tylko 5 tyg, nie moge uwierzyc ze tak szybko ten czas minal .. zaczynam sie bac bo powoli dociera do mnie ze to juz naprawde sie dzieje, i nie ma odwrotu ... pozatym te wszystkie opinie ktore niestety czasami bywaja niepochlebne troszke mnie doluja .. i wtedy pojawiaja sie watpliwosci stad ten strach chyba ... ehhh mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze. trzymajcie sie dziweczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nania
Do me2009 Ja nie ma czasu o tym myśleć i to może lepiej. Ty jesteś w lepszej sytuacji bo byłaś osobiście na konsultacji i poznałaś dr ja rozmawiałam z nim tylko przez telefon. Mój nos też nie jest mały ale co gorsze to jest skrzywiony na jedną stronę i boję się że dr może sobie z tym nie poradzić i że konieczna będzie operacja poprawkowa. Poza tym dr będzie naprawiał przegrodę bo narazie nie mogę swobodnie oddychać. Zapewniam Cię że ja gdybym w dzieciństwie nie miała złamanego nosa to nie zdecydowałabym się na operację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×