Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
malgorek

opinie Dr brzuchański -Trzyniec

Polecane posty

Gość gość98769876
Mnie sie w koncu udalo zarezerowac termin na marzec 2017. Byly tez wczesniejsze terminy, ale zalezalo mi wlasnie na tej dacie i byla wolna. Jesli chodzi o maile i smsy do doktora - zero odzewu. Najlepiej dzwonic na numer recepcji we wtorek okolo 12:00 i wtedy mozna zlapac Brzuchanskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
Mnie interesuje termin luty no ewentualnie marzec bo do tej pory zdaże uzbierac kase i moj syn ma wolne ze szkoly a ze lecimy z Angli to niestety bede musiala sie przystosowac do wolnego syna. bede dzwonic do doktora we wtorek o 12 mam nadzieje ze uda nam sie ustalic terim bez konsultacji na ktora jade w sierpniu. Bede robic biuscik u lekarza i mam nadzieje ze poprawi mi te boki , pewnie nie za jednym zamachem no ale zeby tylko ustalic ze je zrobi i bede miala wkoncu spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
A wczesniejsze terminy jakie mial jesl mozna zapytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jul1231
pytanie do gość98769876 jak to mozliwe ze zarezerwowala Pani termin na marzec 2017 jak mi lekarz pierwszy wolny termin zarezerwowal dopiero w listopadzie 2017 ? i Niech mi Pani powie czy poprawka tego wycięcia skóry będzie płatna czy bezpłatna bo z winy lekarza ?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Być może termin z marca zwolnił się? Można zrobić poprawkę i biuscik za jednym zamachem. Wiem coś o tym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
Mozesz cos wiecej napisac o poprawce i biusciku na raz :D Byłoby super jak by mi sie tak udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
Jezeli lekarz stwierdzi ze potrzebna poprawka to place tylko za narkoze chyba a napewno jest potrzebna bo mam boczki odstajace... Przeraziłąs mnie tym terminem na listopad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michania_ania
Z tymi terminami to różnie bywa. Ja jak dzwoniłam umówić się na konsultacje to dr mówił, że ma terminy na brzuch dopiero na jesień 2017 r. Jak już byłam na konsultacji to okazało się, że ma terminy jeszcze w 2016 r., a dokładnie w sierpniu. Poza tym mówił mi na konsultacji, że terminy są też zależne od tego co chce się zoperować. Np. na biust czy nos czeka się krócej niż na brzuch, dlatego że brzuch to długa operacja i dr robi ich znacznie mniej w ciągu tyg niż pozostałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michania_ania
Dla łatwiejszego kontaktu podaję nr tel: Dr Brzuchański kom +420 603 451 627 Gabinet szpital +420 558 309 231 Szpital oddział +420 558 309 241 Rejestracja +420 558 309 111 Myślę, że nic się nie zmieniło, choć pewna nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość98769876
Ja dzwonilam na numer recepcji na oddzial chirurgii plastycznej +420 558 309 234 i stamtad od razu polaczyli mnie z Brzuchanskim. do goscAnna: Jesli chodzi o wczesniejsze terminy operacji to byly wolne miejsca na koniec tego roku, ale tak jak wspominalam: mi odpowiadal marzec 2017. do jul1231: Na operacje brzucha sa odlegle terminy, ale moze sie cos zwolnic i bedziesz miala wczesniej operacje. Jesli bedziesz miala poprawiane tylko boczki, bo lekarzowi nie do konca wyszla operacja (a tak tez sie zdarza) to placisz tylko za narkoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
Dziekuje ja właśnie tez na ten numer dzwonilam kiedyś i odebral także we wtorek będę dzwonić i się umawiać. Co będziesz miała robione w marcu? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
gość98769876 orientujesz się może w jakiej cenie jest markiza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
gość98769876 orientujesz się może w jakiej cenie jest narkoza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość98769876
Niestety nie wiem w jakiej cenie narkoza, ale chyba nie duzo. Ja bede miala poprawke nosa, ale za darmo z tego wzgledu, ze rownoczesnie zrobie sobie piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
gość98769876 Kurcze mam nadzieje ze lekarz mi poprawi rownoczenie boczki z piersiami byloby mega. Moge zapytac kiedy dokladnie masz zaplanowana operacje w marcu przyszlego roku? aaa co sadzisz o Furmanku słyszalas jakies opinie? Ja sie troche naczytalam i znalazlam duzo negatywnych a na brzuchanskiego zadnej co do piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za poprawkę płaci sie za narkozę i nocleg w szpitalu, bo to płacimy w kasie na dole i bez potwierdzeń nie przyjmą nas na oddział. Terminy operacji zależą od rodzaju operacji a co do furmanka to on przyjeżdża do trzynca tylko jak ma zabieg i nie operuje tyle co Brzuchanski. F robi głownie piersi i nieskomplikowana plastykę brzucha (bez szycia mięśni itp). Brzuchanski robi 3-4 operacje dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do goscAnna: Mam na 23 marca. O Furmanku slyszalam rowniez dobre opinie, dziewczyny sobie chwala piersi od niego. Znam osobiscie 2, ktore sa bardzo zadowolone. Jesli chodzi o Brzuchanskiego to kojarze jedna dziewczyne, ktorej cos piersi nie wyszly (chyba utworzyla jej sie torebka wloknista), ale Brzuchanski bez problemu zrobil poprawke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość98769876
Wyzej to ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
Dzwonilam dzisiaj do doktora... Pierwsze terminy na skompikowane operacje to listopad na dzien dzisiejszy ciekawe kiedy beda jak pojade w sierpniu na konsultacje... bede dobijac sie teraz do furmanka bo ja nie chce tyle czekac...Zastanawim sie jeszcze nad Libor Polakiem i jest jeszcze jedna klnikia ale zapomnialam jaka.... Moze macie jeszcze namary na innych dobrych czeskich lekarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksrolina1978
Cześć mam operacje nosa za 10 dni i trochę zaczynam panikować. Bardzo proszę o kontakt osobę która miała już operacje i mogła bym mi opowiedzieć, krok po kroku jak to wygląda. Dzisiaj dzwoniła do mnie anastezjolog i zaczęła opowiadać o zatkany nosie, .. o spokojnym oddychaniu..... Może któraś z Was będzie miała operacje 11 kwietnia 2016- chętnie z kimś pogadam lub sms. Mój numer 690140499

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćolala
Dziewczyny ratujcie!!!! napiszcie mi co robicie jeżeli wiecie ,że np wypadnie wam okres w terminie przed zabiegiem ???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmieniłam termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćolala
bo niby można iść do ginekologa i możne jakoś okres przesunąć ale zas jak mi da tabletki to badania złe wyjdą ehh a ile przez zabiegiem zmieniłaś termin i czy był on bardzo odległy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ukryłam jak miałam,zakorkowałam sie i tyle.:) ale ja mam skapy okres ,jesli ty masz ,jak ,, z kranu,, to moze to juz lepiej zgłosic przed zabiegiem zeby nie było problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa dni przed zabiegiem zgłosiłam. Nie było problemu. Czekałam 1,5 miesiąca. Może tobie uda się wcześniej? Czasem ktoś rezygnuje i można wskoczyć na czyjeś miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćolala
no ja w sumie te pierwsze dwa trzy dni mam dość mocny .wiec myślę ze jak będę pod koniec okresu i akurat będę miała zabieg to tez się zakorkuje;p a czego miałaś operację jeśli można wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam wtedy nosa,a teraz miałam poprawke nosa i piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćolala
Aha a powiedz mi czy do dwoch tyg opochlizna w wiekszosci mi zejdzie po operacji nosa pytam bo po takim czasie chcialabym wrocic do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikaaaaaaaa
Czesc ja mam operacje 2 maja ale wypada mi wlasnie wtedy okres ma ktos moze operacje nosa w kwietniu i chcialby sie zamienic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzamiana
Ja mam 13 maja i moglabym sie zamienic a gdzie masz miec robione bo jesli w bielsku to napisz dzoana0808@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×