Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
malgorek

opinie Dr brzuchański -Trzyniec

Polecane posty

do monaiza jeszcze raz,a w jaki sposób dojechałaś na czechy gdy miałaś konsultacje?ja za 2 lat wybieram się na wymianę wkładek sylikonowych piersi ale też będę jechać na czechy. Daj znać Jeśli chcesz to napisz kumankrak@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monaiza
do kokamarka pojechałam samochodem do trynca, włączyłam gps- a w telefonie i jakos dojechałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość888
Hej właśnie się zdecydowałam na korektę nosa tak czytam wasze wypowiedzi ale nikt nie podaje ceny ,ja w umowie mam 6950 a we wcześniejszych opiniach widziałam dużo mniejsze ceny o co chodzi? Bardzo bym chciała wykonać ten zabieg ale ciągle mam jakieś wątpliwości czy to dobry lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość888
Zabieg mam mieć przeprowadzony w Bielsku 1.04.2016 konsultację miałam 4.09.2015 w ogóle powiedzcie mi jak długo mogę zwlekać z podpisaniem umowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćprosze
Bardzo proszę o kontakt ze mną jeśli ktoś miał wykonywaną korektę nosa u dr Brzuchańskiego w bielsku -Białej,mam tyle pytań bez odpowiedzi już się pogubiłam w tym wszystkim PROSZĘ mój mail : dzoana0808@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonawin
Witam wszystkie uczestniczki tego forum. Trafiłam na forum przypadkowo szukając informacji o Dr.Brzuchańskim, ponieważ byłam zapisana do niego na plastyke brzucha. Miałam mieć plastyke w czerwcu , ale przełozyłam ją na wrzesień, dzieki jednej z uczestniczek forum , która odstapiła mi swój termin własnie wczoraj wróciłam z Trzyńca. Miałam operację 14 wrzesnia i powiem Wam , ze to była jedna z moich najlepszych decyzji w życiu ( chociaż miałam małe obawy czy dobrze robię). Mam piekny płaski brzuszek, i kazdemu będę polecała Dr.Brzuchańskiego z czystym sercem. To wspaniały lekarz, po prostu mistrz w swoim fachu ! Opieka w szpitalu też super ,pielęgniarki przesympatyczne i wogóle wszystko naprawdę ok. Teraz czekam na wygojenie brzusia,nic nie boli tylko trochę krepuje ten pas , ale trzeba nosić i juz. Nigdy nie myslałam, ze poddam sie takiej operacji ale po zrzuceniu wieloletniej nadwagi musiałam to zrobic,żeby lepiej wygladac i czuc sie kobieco. Do szczęścia brakuje mi jeszcze wymodelowania moich piersi, ale juz jestem zapisana na operacje i termin mam na marzec 2017. Troche długo, ale przynajmniej będę miała czas na spokojne zagojenie brzuszka i odłożenie pieniążków na operację. Piszę, to wszystko ,bo wiele pań zastanawia sie czy robić operacje plastyczne w Trzyńcu, mają obawy czy warto czy nie. Warto, warto i jeszcze raz warto i tylko u Dr. Brzuchanskiego bo to naprawde super lekarz i specjalista. Pozdrawiam wszystkie byłe i przyszłe pacjentki doktorka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, mam umówioną korektę nosa u doktora Brzuchańskiego w trzyńcu 09.03.2016, jesli ktoś byłby zainteresowany zamianą terminu na wcześniejszy chętnie skorzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dede1000
Mam mieć operację nosa za parę dni. Zastanawiam się czy sama będę mogła wrócić samochodem. Ma ktoś doświadczenie w tym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będziesz mogła,jedynie może ci troche przeszkadzać gips jesli chodzi o widocznośc po bokach drogi,no i bedziesz troche wygladac ,,niewyjsciowo,, :).Ja miałam korekte nosa i mogłam wracac sama,ale moj mężczyzna mnie wiózł ze wzgl.na słaba orientacje w terenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4000
Kiedy miałaś ten zabieg jeśli można wiedzieć i czy jesteś zadowolona z efektu?czy mogłabym się skontaktować z Tobą poprzez mail?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w marcu tego roku,jestem zadowolona,z tym ze ja nie miałam dużego defektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość789
a miałaś to robione w bielsku czy w czechach ? i ile płaciłaś? wpłacałaś zaliczke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W czechah ,płaciłam 3,5 tys ,nie wpłacałam zaliczki,ale teraz mam wpłacic jak bede robic piersi w marcu 2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4000
No to w tych czechach faktycznie jest o połowę taniej i nie wpłaca się tam zaliczki na to wygląda bo ja będę miała zabieg w Bielsku i zaliczkę mam wpłacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michania_ania
Czy ktoś może podać aktualny nr do dr? Mam 3 i żadnego nikt nie odbiera. Mam: +420 603 451 627 +420 558 309 231 +420 558 309 241 Pomożecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monaiza
Witajcie, ja jestem swiezo po plastyce brzuchau dr Brzuchanskiego. Operacje mialam 4 dni i pomalu dochodze do siebie. Chcialam polecic dr Brzuchanskiego , jego zone anestozjolga i klinike w Trincu. Szpital czysciutki, pielegniarki kochane. A dr Brzuchanski to cudotworca, jest mistrzem w swojej dziedzinie. Zrobil mi piekny brzuszek o jakim zawsze marzylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdecydowananamaxa
Ja czekałam bodajże 2 miesiące na konsultację, a samą operację powiększania biustu mogłam mieć już za niespełna 2 tygodnie. Termin niestety mi nie odpowiadał, więc kolejny mam już na listopad. Długo czeka się do Trzyńca a do Bielska-Białej znacznie szybciej... faktem są większe koszty, bo ja mam zapłacić ok 12000zł za implanty Eurosilicone. Trochę się zasmuciłam tym, że trzeba je po 15-u latach wymieniać, bo znam osoby, które mają dożywotnią gwarancję i już sama nie wiem, czy to one źle zostały poinformowane, czy faktycznie niektóre marki jak Mentor na przykład takową posiada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michania_ania
Monaiza czy mogę prosić o kontakt na mail? mój adres michania_ania@wp.pl mam pytania dot plastyki u dr Brzuchańskiego. Ja jadę na konsultację 26.11 Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość00 guhc
Ja na konsultacje w bielsku czekalam 3 miesiace a zabieg mam miec dopiero na 1 kwietnia 2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Michania to jest nr do dr Brzuchanskiej ona jest jego żoną napewno ci poda +420604252058. Mam nadzieję że pomogłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Brzuchanski Tel +420603451627

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosias_S
Witajcie dziewczyny, ja mam jutro (23.10.15) zabieg u dr-a Brzuchanskiego w Bielsku-Białej - powiększenie piersi z modelacją około-otoczkową. Na pewno po zabiegu chętnie podzielę się z Wami moimi spostrzeżeniami. Ja u dr-a byłam na dwóch konsultacjach - jedna w styczniu br - gdzie miałam wyznaczony termin zabiegu. Później postanowiłam się nieco przed zabiegiem odchudzić i wymodelować ciało, a że to odchudzanie poszło mi lepiej niż myślała, poszłam na kolejną konsultację miesiąc temu. Jednakże wybrane wkładki i rozmiar pozostały takie same - Eurosilicony okrągłe 400-450 pod gruczoł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michania_ania
Witam. 26.11 mam konsultację w Trzyńcu u dr Brzuchańskiego. Jestem z Zielonej Góry, mogę kogoś zabrać po drodze, zawsze to raźniej i taniej, a mam auto na gaz :) Przebiegł trasy jest następujący: Zielona Góra - Polkowice - Lubin - autostrada A4 (mijamy Wrocław, Opole, Gliwice) - autostrada A1 (Żory, Jastrzębie Zdrój) - Cieszyn - Trzyniec Czechy. Chętnych zapraszam na priv, mój mail michania_ania@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego wybrałas eurosilicony a nie np mentory,ja słyszałam ze mentory sa najlepsze bo maja gwarancje i wogóle wioda prym na rynku implantów,podobnie z umiejscowieniem implantów ,słyszałam ze najlepiej umiescic je pod mięsniem a nie gruczołem.Sorki ze podpytuje ale ja równiez mam miec operacje w marcu 2016 i wybrałam własnie mentory i pod gruczoł i chciałabym sie upewnic co do decyzji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość wybiera eurosilicony bo są tańsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy pod gruczoł czy mięsień to już dr ustala a nie pacjent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poprosiłam pod mięsien i doktor nie zakwestionował ,wiec myslałam ze to od pacjenta zalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Gosia_S i jak tam operacja piersi,jestes zadowolona,bolało bardziej niz sie spodizewałas czy mniej ,napisz cos prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie doktor sam zaproponował Eurosilicone i tez pod gruczoł... pod mięsień nawet nie zapytałam... z tego co wiem to ta firma tez ma gwarancję. Kiedyś zreszta myślałam że Mentor jest dożywotnio, ale to się okazuje ze jedynie wkładki mają gwarancję ale nie chodzi o to ze nie trzeba ich wymieniać. Doktor wręcz kilka razy mi podkreślił ze wszystkie co 15 lat trzeba wymienić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×