Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
malgorek

opinie Dr brzuchański -Trzyniec

Polecane posty

Gość gość
Dziewczyny napiszcie mi czy dr Brzuchanski robi indywidualne noski czy tak jak inni lekarze maja tylko jedna forme i caly czas tylko taka robia i innej juz nie umieja zrobic? Nie bede wymieniala nazwisk, ale w niektorych galeriach widac jak wszystkie noski spod skalpela chirurga sa identyczne np. tylko zadarte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKajka
Dziewczyny a ja mam pytanie czy można za jednym "zamachem" przy okazji operacji nosa zrobić korekcję powiek górnych i czy koszt jest za jeden zabieg czy dwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKajka
No i jestem po konsultacji.Dr Brzuchański sympatyczny i konkretny,szpital robi wrazenie czystego,zadbanego na poziomie i budzi zaufanie.Termin mam na grudzień i do tego czasu muszę porobić badania u internisty a krew już w dniu operacji na miejscu.Cały koszt czyli wszystko (zabieg,nocleg,badanie) 2.400 zł.Wiem już wszystko i teraz muszę się pilnować aby nie złapać infekcji bo będę musiała zmieniać termin a jest to dość trudne bo grafik ma zajęty praktycznie do końca roku.Chciałam wprawdzie w listopadzie ale nie miał mnie dr gdzie wcisnąć.Początek grudnia też dobry bo na Święta już będę miała ściągnięty gips. Korekcję będę miała i na części chrzęstnej i kostnej (garbek) wprawdzie doktor powiedział że nos mój nie może być bardzo zmniejszony bo to by nie pasowało do twarzy a i skóra mogłaby się nie uformować,więc nie mam wyjścia i muszę mu zaufać.Operacja ma być wewnętrzna z rozpuszczalnymi szwami a zapłata w dniu operacji co mnie bardzo pozytywnie zdziwiło bo nawet zaliczki nie chcieli.No to teraz oczekiwanie i przemyślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKajka
pomyliłam się co do kosztów to nie 2.400 zł tylko 24 tysiące koron czeskich a to daje na dzień dzisiejszy około 3.600 zł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena40
dokajka cena i tak jest jak na jakość zabiegu mega niska, a odpowiadając na Twoje pytanie, po operacji czyści się i smaruje się nos, po ściągnięciu gipsu też delikatnie masuje, gips jeszcze nosi się na noc, generalnie nic nie boli, przynajmniej mnie, efekt wizualny w postaci PIĘKNEGO NOSA był natychmiastowy zaraz po ściągnięciu opatrunku, fakt, że musisz dbać o zdrowie w dniu operacji, zero infekcji, to ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bettya
Kajka- napisz proszę czy byłaś na konsultacji w Czechach w Tryńcu czy w Bielsku-Białej w szpitalu św. Łukasza? Poważnie myślę o plastyce brzucha - a odkładam to już kilka lat, gdybym wcześniej się zdecydowała już dawno byłoby po.... CZEKAM NA WIADOMOŚĆ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKajka
Byłam w Tryńcu uprzednio zapisując się telefonicznie na konsultację dodzwoniłam się bez problemu i wszyscy mówili fajnie po polsku.Wizytę miałam na godz. 10 ale niestety było sporo ludzi,więc weszłam około 11,30.Konsultacja w Tryńcu kosztowała tylko 300 koron a to naprawdę dużo taniej aniżeli w Polsce (około 150 zł.Doktor wyznaczył mi termin i otrzymałam rachunki,jeden na 300k a drugi na 24000k i to zapłacę w dniu operacji. Mozna mieć gotówkę ale też można płacić kartą (tak mi powiedziała pielęgniarka).Wydaje mi się,że naprawdę dobre rozwiązanie bo jesli nie dojdzie do zabiegu nie tarci się nic oprócz czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKajka
Dziewczyny (do tych starszych)napiszcie mi czy musiałyście mieć zaświadczenie od internisty,że można poddać się operacji?Doktor mi powiedział,że podstawowe badania z krwi zrobią mi na miejscu w dniu zabiegu ale ze względu na wiek (sporo po 40-tce) wymaga dodatkowych badań (serca)gdzieś dwa tygodnie przed i do tego jeszcze rozmowa telefoniczna z anestezjologiem .Ciekawa jestem czy wszystkie starsze kobietki też tak miały.tak,że u mnie długa droga do operacji mimo,że jestem zdrowa ale któż to wie co wynajdą.Właściwie to nie wiem jak to zrobić z internistą bo w zasadzie mój lekarz też może mi zlecić badania i mniej będzie "zachodu"no i w ramach NFZ a tak to nie wiem bo internistów,jak na lekarstwo,chyba jeszcze zadzwonię do doktorka.Nastawiłam się już tak na ten zabieg,że nie wyobrażam sobie aby tego nie zrobić tym bardziej,że chyba to już ostatni dzwonek,szkoda tylko że tyle lat zwlekałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość po
Widze ze w Czechach jest większy porządek niż w zafajdanej Polsce ;/ To jak mnie oszukano w jednej z polskich klinik i do tego operacja jest z powikłaniami to się w głowie nie mieści :/ Operacja nosa kosztowała tam 10 000 i jest bardzo zle . Nie wystawiono mi żadnych rachunkow , nie mam zadnego paragonu , do dzisiaj nie mogę się pozbierać po tym wszystkim. Koszmar jak z tego topiku o nieudanych operacjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 tys a 10 to wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie może jakiś kontakt e-mail do dr? jaki obecnie jest koszt za piersi? Będę wdzięczna za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, a jak doktor Brzuchański operuje brzuchy? Znalazłam dużo, że robi dobrze piersi, ale na temat plastyki brzucha...nie za wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzuchy tez robi dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórych lenistwo mnie powala. Na poprzedniej stronie jest adres doktora czy tak ciężko przeczytac? Tu jest tylko 9 stron. Jak ja szukalam informacji o lekarzu to czytalam ponad 100 stron. Pomagam tym co faktycznie zalezy i brakuje informacji na tej stonie ale zeby nie przeczytac strony wcześniej? Bez komentarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej :) właśnie adres na poprzedniej stronie :) ale podpisuję się pod pytaniem jaki koszt obecnie za piersi, łączny koszt? i czy któraś powiększała własnym tłuszczem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koszt zależy jakie wkladki wybierzesz i jaki kurs korony danego dnia. Najlepiej wymienić w Cieszynie. Roznica miedzy moim miastem a Cieszynem na calkowitym koszcie to ok 500 zł Operacja 16800 koron Implanty okrągłe eurosilikony 30 000 koron Implanty okrągłe mentory 36 tys koron Biustonosz pooperacyjny 1300 koron Pobyt w szpitalu 2400 koron ( 2 doby)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiekszenie własnym tłuszczem to krotkotrwaly efekt i nie daje takiego efektu jak implanty. Robiąc co jakis czas bo tłuszcz sie wchłania koszt wychodzi duzo wiekszy. Po prostu nie oplaci sie, ale jak kto woli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość po. Z tego co czytam tego dr pewnie najwiecej chetnych jest z okolic przy granicy czeskiej. taniej wcale nie znaczy gorzej to tez zaleta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam operacja 16100 czk a nie 16800 czk. Pomylilam się ;) Nie koniecznie dziewczyny przyjezdzaja nawet z Pomorza wiec praktycznie całą Polskę muszą przejechać. Odkąd wszyscy uslyszeli o doktorze, pacjentki zjeżdżaja z całej Polski, bo odliczajac koszta to i tak wychodzi duzooo taniej no i nie ma co się oszukiwać ale doktor jest w tym dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKajka
Lena40,Wioola,Molcia, jak wasze nowe noski?piszcie proszę ,jak się goją no i jak wyglądają?na co uważać i zwrócić uwagę.Strasznie jestem ciekawa bo dużo naczytałam się na beauty ale niestety mało jest zdjęć nosków doktora Brz.Opiszcie je chociaż, jedna babka twierdzi że doktor nie robi małych nosków.Właśnie nigdzie nie znalazłam czy doktor zmniejsza skrzydełka.Żałuję,że się więcej nie wypytałam doktora na konsultacji ale z wrażenia zapomniałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmasakrowany
przeczytajcie temat nieudane operacje nosa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKajka
Czytałam i muszę przyznać,że to smutne ile zdarza się nieudanych operacji ale też jest ich mniej aniżeli udanych.Warto,więc szukać takiego lekarza,który jest odpowiedzialny i nie obiecuje rzeczy niemożliwych,poza tym każdy człowiek jest inny i nigdy nie wiadomo jak przejdzie operację.Dlatego tak ważne jest przemyślenie czy nam się to opłaca w sensie fizycznym i psychicznym.Wiem jedno,kompleksy mogą zniszczyć życie tak bardzo,jak nieudana operacja ale jeśli jej nie podejmiemy to całe życie będziemy gdybać czy operacja zmieniłaby życie,czy też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny Witam was serdecznie ,prosze bardzo o konkretna porade od paru dni wsze wypowiedzi na temat operacji plastycznych ,interesuje mnie dokladnie operacja brzucha .Czy ktos moze mi podac aktualna cene oczywiscie w Czechach i czy te terminy sa naprawde takie odlegle .Serdecznie dziekuje .Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak sa odlegle ale Brzuchanski specjalnie daj***ardzo odlegle terminy bo wszystkie wczesniejsze chociaz sa wolne rezerwuje na zarobek tzn pobiera oplate za wczesniejszy termin w kwocie 1000 zlotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJoasiaasia
Witam Serdecznie ,czy ktos orientuje sie ile kosztuje operacja brzucha ,bo to ,ze Dr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasiaasia
Witam Serdecznie ,czy ktos orientuje sie ile kosztuje operacja brzucha ,bo to ,ze Dr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKajka
Dziewczynki piszcie,kiedy macie operacje nosa u doktora Brzuchanskiego?No i swoje wrażenia po konsultacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKajka
Molcia co z twoim noskiem napisz proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karara
Czesc, wlasnie jestem po zabiegu korekty nosa u dr Brzuchanskiego w Bielsku-Bialej. Napisze o rezultatach po zdjeciu gipsu. Jak na razie wrazenia po zabiegu pozytywne, pomimo ze wygladam jak pobity eskimos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×