Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
malgorek

opinie Dr brzuchański -Trzyniec

Polecane posty

Gość JokastaBeatrycze
ja mam swoja operację kinolka już 24 września :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKajka
Świetnie,czekam na wrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super, jestem bardzo zadowolona z operacji powiekszania piersi u dr Brzuchanskiego, i niejednokrotnie slyszlalam od dziewczyn ze mam super cycki i to w porownaniu do innych robionych przez lekarzy w Polsce...super opieka bo bylam w klinice w Triniec w Czechach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BETYYA
Kochane!@ Byłam na konsultacji u Brzuchanskiego 9.09. - czyli 2 tyg. temu. Wrażenia bardzo pozytywne! Lekarz bardzo miły i uprzejmy, wyczerpująco odpowiedział na wszystkie moje pytania i wątpliwości (świetnie mówi po polsku).- Ma żonę Polkę. Robię plastykę brzucha. Wynalazł mi najwcześniejszy termin na początek czerwca 2015r. - , konsultacja 300 koron czeskich tj ok 50 zł, natomiast koszt operacji to 4900 zł z pobytem i pasem uciskającym. Ciumam! i... jesteśmy w kontakcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczesniejszych terminow to on ma cala mase ale zostawia je wolne na zarobek . jak zaplacisz 1000 zlotych masz duzo szybciej cwaniaczek hahaha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKajka
byłam na konsultacji i jakoś nie zaproponował mi wcześniejszego terminu mimo,że nalegałam,więc ciekawe jest to co piszesz,że niby zarabia na wcześniejszych terminach. W takim razie dlaczego mi nie zaproponował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawno temu tak bylo ale teraz juz się skonczylo. Nawet jeśli tak było to przecież nikt na sile nikogo nie zmuszal na wcześniejszy termin. W Polsce za wcześniejszy termin biorą 5 tys. Jest roznica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz to te niby platne rezerwowane są dla osob ktore z jakiegoś powodu przekladaja termin. Ja tak mialam i długo nie czekalam ;) a i nic nie doplacalam. Te opowieści sa przeterminowane ze niby trzeba placic. Moze tak było ale to dawno i nie prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKajka
nadmienię tylko,że byłam w sierpniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny powiedzcie mi czy pan dr powieksza tez usta? Bo cos mi sie o uszy obilo, ze tak. Bo moze za jednym zamachem zrobilabym sobie tez usta (robie piersi w lipcu 2015).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karara
A ja po ściągnięciu gipsu i nos wygląda lepiej niż się spodziewałam. Naprawdę nie myślałam że operacja części kostnej przyniesie aż taką pozytywną zmianę. Nawet z opuchlizną czuję się znacznie lepiej z moim "nowym" nosem niż "starym". Mam nadzeję, że nie dotkną mnie żadne narosty okostnej ale to już ani w rękach chirurga ani moich. Zasłyszaną w szpitalu opinię że pan doktor Brzuchański "robi ładne nosy" mogę potwierdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKajka
Dziewczyny piszcie co z waszymi nosami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jestem nowa na tym forum, ale przeczytalam wszystkie Wasze wypowiedzi na temat doktora od deski do deski :) marzy mi się korekta nosa, w zasadzie jestem zdecydowana na poddanie się zabiegowi gdyż mój nos jest dla mnie zmorą od dzieciństwa i czuję duży dyskomfort z nim związany, jednak do tej pory mialam cały czas wątpliwości jeżeli chodzi o wybór lekarza... Jednak czytając Wasze posty coraz bardziej przekonuję się do dr Brzuchanskiego. Szkoda tylko, że nigdzie w internecie nie mogę znaleźć zdjęć jego pracy... Dlatego czekam z niecierpliwością na Wasze opinie po operacji noska i ewentualnie proszę o zdjęcia jeśli to możliwe :) Powiedzcie mi jeszcze proszę czy terminy czekania na konsultacje są długie (mialam dzisiaj zadzwonić, ale tak się zbieralam że zadzwonie dopiero w poniedzialek). Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKajka
Do Pauliny na konsultacje czeka się około tygodnia do dwóch a od tego czasu do operacji około 4 miesiecy (tak było latem) co do nosków Brzusia można kilka obejrzeć na Beauty w Polsce (portal) dziewczyny tam bardzo ciekawie opowiadają o swoich operacjach i odczuciach Jeśli chodzi o noski Brzusia to wszystko zależy jaką ma sie wyjściówkę,z tego co zauważyłam to nie robi maleńkich prostych nosków tylko takie dość naturalne i lekko zadarte,niektórzy piszą,że takie ptasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajka - dziękuje, rzeczywiscie wszystko dziewczyny fajnie opisały i efekty też mi sie podobaja. Próbowałam dziś dodzwonić się do doktora, jednak bez szans, dlatego napisałam do niego e-maila i załączyłam kilka zdjęć, zobaczymy co odpowie i kiedy... Powiem szczerze, że juz nie moge sie doczekać! A jeszcze jeśli chodzi o to, że doktor robi nosy wystające z twarzy - zdaje sobie sprawę z tego ze z wielkiego kulfona nagle nie zrobi sie idealny malutki nosek, jednak jesli bedzie chociaz odrobine mniejszy i krotszy ja juz bede przeszczesliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKajka
Paulina dzwoń też do recepcji szpitala w Tryńcu,bo tam zawsze odbierają i zapisują na konsultację Z tego co się orientuję,to doktorek jest zapracowany i długo trzeba czekać na jego odpowiedz ale moze akurat będziesz miała szczęście i szybko się odezwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam konsultacje u doktorka 4.11. Mam nadzieje, że do tego czasu odpisze mi jeszcze na maila i oceni mój nochal. A jak tam Wasze noski dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JokastaBeatrycze
Co chcecie wiedzieć, a odpowiem :) jestem 3 tygodnie po operacji nosa u doktorka Brzuchańskiego, piersi robię w przyszłym roku- wrzesień... terminy to on ma zawalone bardzo, wiem bo widziałam, gdy mnie zapisywał..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro ciężko się dodzwonić, to nie wiadomo, czy będzie mu się chciało na maila odpisywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina1978
Czesc, Dzisiaj robilam sobie powiekszanie ust w łodzi, zapytałam lekarza o dobrego chirurga w łodzi do korekty nosa- powiedział ze nie ma / przykre. Powiedział ze jego pacjentki ktore spie... Polscy chirurdzy jeżdza do Brzuchanskiego. Jestem pewna ze zrobie to u niego. Myslałam że bede mogła miec konsultację mailową ale to chyba nie możliwe. Czy ktoś taką miał? Czy mogłabym prosić o numer na jaki dzwoniłyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość osób ma konsultacje meilowe wyjątkami są osoby które mieszkają blisko. Nr tel +420603451627

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarolina1978
Bardzo dziekuje za telefon, czy adres to martin.brzuchanski@nemtr.cz ? Co mam napisac w mailu?,wysłac od razu zdjęcia? Twarz z przodu z boku? Nie wiem jak to zrobic zeby było wszystko profesjonalnie, zeby nie marnować czasu lekarzowi i nie wydzwaniac po kilka razy. Bardzo prosze o radę kogoś kto juz przez to przeszedł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosckarolina1978: Z takich podstawowych rzeczy to wyslij lekarzowi zdjecia nosa z przodu i z boku. Napisz co chcesz zmienic. Na kiedy chcialabys termin operacji. Ja wysylalam do niego emaila jakies 3 tyg. temu i w sumie duzo mu nie pisalam. Na pierwszego emaila odpisal po 3 dniach, a na kolejnego po 10 dniach, wiec badz cierpliwa. Tez bede robila u niego nos w marcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja napisalam maila 13 paź i jeszcze bez odezwu. A konsultacje mailowe byłyby dla mnie idealną sprawą bo jestem z okolic Warszawy, ale skoro doktor ani nie odbiera ani nie odpisuje zadzwoniłam do recepcji szpitala i umówiłam się na konsultacje. Jokasta o Twoich przeżyciach czytałam na beautywpolsce :) Gość - jeśli mogę spytać: czy dawno miałaś ustalany termin operacji na marzec? chce się mniej więcej zorientować na kiedy ewentualnie zaproponowałby mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina1978
Dzięki :) więc wysyłam zdjęcia, dane osobowe, i proponuję termin- np marzec iiiiii.... On odpisuje, że ok ( albo nie ok :( ) i chce ode mnie jeszcze jakieś info? czy już proponuje termin zabiegu? Jak się dowiedzieć o potrzebnych badaniach, cenie, pobycie od do, itp itd Ja jestem z okolic Łodzi. Na dodatek muszę trzymać wszystko w tajemnicy bo mój mąż i cała rodzina przez 5 miesięcy nie dała by mi żyć. Więc wiecie tyko Wy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak wspominalam wczesniej, ja do doktora pisalam jakies 3 tyg. temu i sama ustalilam date na polowe marca, bo wtedy mi akurat pasuje. Lekarz napisal, ze nie ma problemu z terminami na marzec, podal cene zabiegu. Dal rowniez kontakt do zony (ona jest anestezjologiem) i mam do niej zadzwonic 2 tyg. przed zabiegiem w celu przeprowadzenia wywiadu przed operacja. Zaliczke mam wplacic 2 tyg. przed zabiegiem na polskie konto (platnosc w zlotowkach). Kwote zaliczki napisze Ci lekarz. Z forum dowiedzialam sie jakie badania, kiedy, co i jak. Ale oczywiscie mozna tez zapytac o wszystko w emailu tak dla pewnosci. W dniu operacji przyjezdza sie do szpitala i wtedy robia badania, jak sie robi piersi to trzeba wczesniej zrobic USG i z tym badaniem przyjsc do szpitala (chyba EKG tez kaza robic, nie jestem pewna, mam to gdzies zapisane). Potem wplaca sie pieniadze w kasie szpitala, przydzielaja pokoj, jest konsultacja z lekarzem na zywo i potem operacja. Pobyt w szpitalu zazwyczaj 2 doby. Jestem przed operacja u dr Brzuchanskiego, wiec jesli napisalam cos nie w kolejnosci itp. to prosze, zeby mnie poprawily osoby, ktore juz mialy przyjemnosc operowac sie u doktorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksrolina1978
Bardzo dziekuje za odp, ja napisze jutro albo pojutrze bo po powiėkszeniu ust mam takie siniaki ze nie chce zeby sie przestraszył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,zna któraś z was namiary na panią,ktora odbiera ze szpitala i bierze do siebie do domu po operacji (za odpłata oczywiście) Dziekuje z góry za informację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Kasia Worek , Cieszyn , ulica Hallera 21 , 505-566-295

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksrolina1978
Kim jest ta Pani? Bo chyba coś przeoczyłam. Domyslam się że to alternatywa dla pobytu w szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×